Pristatyta lietuviška kosmetika, skirta veržliems ir nuolat stresą patiriantiems žmonėms

Nauja kolekcija įkvėpta pašėlusio gyvenimo tempo, o jos misija – apsaugoti brangiausią mūsų rūbą – odą.

Trečiadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės ir grožio mylėtojai rinkosi į viešbutį „Courtyard by Marriott“, kuriame buvo pristatyta nauja protingos kosmetikos „Driu Beauty“ linija.


Grojant DJ Edmonto muzikai iliuzijų meistras Mantas Wizard visus susirinkusius kerėjo savo magiškais triukais, kurių metu buvo pristatyta naujausia kosmetikos linija „Wise Unisex“.Organizatorių nuotr.„Ši nauja kolekcija įkvėpta pašėlusio gyvenimo tempo, o jos misija – apsaugoti brangiausią mūsų rūbą – odą. Ji skirta ambicingiems, dinamiškiems, veikliems žmonėms. Žmonėms, kuriems nesvarbu, kiek jiems metų. Žmonėms, kurie ima iš gyvenimo viską“, – pristatė „Driu Beauty“ įkūrėja Indrė Urbanavičienė.Organizatorių nuotr.Kolekcijos „Wise Unisex“ veidais tapo iš pirmo žvilgsnio nieko bendro neturintys žmonės – bokso ir kikbokso kovotojas Araik Mchitorian bei studentė Toma Čeginskaitė, kurios didžiausia aistra – fotografija.


„Juos vienija polėkis, veržlumas ir gyvenimo džiaugsmas. Būtent tokiems žmonėms sukurta mūsų naujoji kosmetikos linija. Pripažinkime, kartais taip įsisukame į naujų siekių, tikslų, darbų ir iššūkių verpetą, kad pamirštame stabtelti ir pagalvoti apie save. O visas tas skubėjimas, stresas, šiuolaikinio pasaulio aplinka veikia mūsų jautrią odą“, – pasakoja I. Urbanavičienė.Organizatorių nuotr.Pasak kosmetikos kūrėjos, kosmetikos produktai yra praturtinti raminančiais ir uždegimą mažinančių savybių turinčiais ingredientais, visiškai nenaudojamos medžiagos, turinčios alergenų ar galinčios suerzinti odą. Šalia pagrindinės veikliosios medžiagos – kosmetinio prebiotiko, maitinančio gerąsias bakterijas, kosmetikos sudėtyje taip pat puikuojasi: tripeptidai, hialurono rūgštis ir vitaminas B3. Jos ne tik papildo prebiotiko poveikį, bet turi ir kitų savybių – aktyviai kovoja su senėjimo procesais, palaiko odos drėgmės balansą ir tvirtą apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo procesus, turi raminamąjį ir antibakterinį poveikį.


Kosmetikos pristatymo vakare apsilankė: Simona Starkutė, Kristina Ivanova, Saugirdas Vaitulionis, Rasa Arlauskienė, Arnoldas Remeika, Rūta Mackevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Jolanta Svirnelytė, Andrius Paulavičius, Valentinas Kirejevas, Žilvinas Grigaitis ir kiti.


Vakaro akimirkos:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis