Jolanta Sadauskienė ir 5 svarbiausi akcentai, padedantys jai gerai jaustis ir atrodyti

Visuomet nepriekaištingai atrodanti ir elegancija spinduliuojanti modelių agentūros „Modilinos“ vadovė ir labdaros fondo „Beautiful Heart“ įkūrėja Jolanta Sadauskienė atrodytų grožiui skiria itin daug laiko.

Tačiau, pasirodo, ryte pakanka vos pusvalandžio, jei žinai, kas tinka odai ir kūnui. Žinoma moteris neabejoja, kad šiandien bet kuri moteris naudodama kokybišką kosmetiką bei rūpindamasi savimi ir be skalpelių pagalbos gali gerai atrodyti.


Ar turite grožio ritualų, be kurių neįsivaizduojate kiekvienos dienos?


Pagrindinis mano grožio, geros savijautos ir sveikatos ritualas yra ne trumpesnis nei 8 valandų kasdieninis miegas.


Kiek Jums svarbi sveika gyvensena – „teisingas” maistas, sportas, masažai?


Tai svarbi mano gyvenimo dalis. Stengiuosi rinktis ekologišką maistą, neapkrauti organizmo miltiniais patiekalais, riebalais ir cukrumi. Sportuoju pagal galimybes, o masažus tiesiog dievinu ir kas savaitę užsuku pas specialistus. Masažas, sakoma, yra tinginių sportas.


Kaip dar save palepinate?


Mano darbiniai krūviai – didžiuliai, todėl prabanga yra nieko neveikti. Didžiausias lepinimasis yra gulėjimas, geriausia su vaizdu į vandenyną, ir geros knygos skaitymas – taip lepinu savo protą.Asmeninio albumo nuotr.Kiek kosmetikos priemonių rastume Jūsų kosmetinėje? Kurios Jums svarbiausios?


Domiuosi, ir tuo, ką tepu ant savęs, ir tuo, ką dedu į save. Daug dėmesio skiriu veido ir kūno priežiūrai, todėl viskas, kas stovi ant mano kosmetinio staliuko yra atrinkta pagal sudėtį, gamintojus, kilmės šalį. Man svarbu visų naudojamų kosmetikos priemonių kokybė – prausiklio, serumo, kaukių ir kremų. Kasdien naudoju produktus, specialiai sukurtus stabdyti veido odos senėjimo procesams. Prieš kelis metus buvau Lietuvoje gaminamo kremo „Rasa Anti-age“ ambasadore. Dabar, šiam ženklui virtus „Kilig“, ir toliau naudoju tą patį kremą veidui. Man malonu, kad mūsų šalyje sukurtas produktas kokybe nenusileidžia pasaulyje žinomiems vardams.


Kaip keitėsi požiūris į grožio puoselėjimą bėgant metams? Kas Jums svarbiausia šiandien?


Anksčiau galėdavau sau leisti ir trumpiau pamiegoti, o šiandien nemigos padarinius jaučiu fiziškai, nuovargis atsispindi ir veide. Bėgant metams pasikeitė ir kosmetikos industrija. Ji tapo labai progresyvi, galinti daug daugiau, nei siūlė vakar. Kosmetika savo poveikiu jau seniai aplenkė botokso ir skalpelių poveikį. Šiandien ir be jų pagalbos kiekviena moteris gali sau leisti būti graži – tereikia pasirinkti pagal odą ir amžiaus grupę tinkamas priemones.


Kasdien sukatės grožio versle, kuriame daug pagundų, vyrauja ir negailestingi standartai. Koks būtų Jūsų esminis patarimas – kaip puoselėti, išlaikyti grožį ir gerą savijautą bėgant metams?


Siūlau mažiau kreipti dėmesio į standartus ir labiau mėgautis gyvenimu, kasdienybėje atrasti mažus džiaugsmus. Serotoninas (geros nuotaikos hormonas) – geriausia grožio priežiūros priemonė.


Penki svarbiausi akcentai, padedantys Jolantai Sadauskienei gerai jaustis ir atrodyti:

  1. Miegas
  2. Įvykdyti darbai ir pasiekti tikslai. Neatlikti darbai tempia veidą žemyn!
  3. Kokybiška kosmetika
  4. Grožio procedūros
  5. Mėgavimasis kiekviena akimirka


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis