Žinomi veidai turėjo unikalią galimybę susikurti kvepalus

Ketvirtadienio vakarą „Le Bonjour“ restoranas pakvipo prabangiais prancūziškais aromatais.

Jame vyko nišinių kvepalų prekės ženklo „Molinard“ pristatymas, kurio metu svečiai turėjo galimybę ne tik susipažinti su kvepalų pasaulio naujovėmis, bet ir pasigaminti kvepalus sau.


Kvapai gali kurti istorijas, sukelti prisiminimus, veikti mūsų gyvenimą, emocijas, ar net už mus nuspręsti tos dienos nuotaiką. Kvepalų pasaulyje nesuskaičiuojama galybė, todėl atrasti kažką unikalaus ar nustebinti išrankų pirkėją nėra taip paprasta. Būtent todėl populiarėja asmeninių kvepalų gamyba. Tai ne tik įdomus ir raminantis užsiėmimas, bet ir unikali jausmų išraiška. Kiekvienas kvapas sužadina skirtingus pojūčius, mintis ir nuotaiką. Todėl kiekvieno žmogaus sukurtas aromatas – tai jo istorija.“ – apie renginio idėją pasakoja „Molinard“ atstovas Thierry Laur.Julija Žižė
Julija Žižė
Organizatorių nuotr.Lyg tikrose prancūziškose kvepalų dirbtuvėse renginio dalyviai eksperimentavo ir derino įvairias esencijas, kurdami aromatą, labiausiai atitinkantį jų skonį ir asmenybę. Pirmiausia renginio svečiai turėjo galimybę susipažinti ir pauostyti prabangius „Molinard“ kvapus, o išsirinkę pagrindinę sau patinkančių kvapų paletę, pradėjo juos derinti ir maišyti, taip lašelis po lašelio kuriant savo individualų kvapą.Mollinard
Mollinard
Organizatorių nuotr.1849 metais Prancūzijos pietuose įsikūrusi kompanija „Molinard“ – viena seniausių šeimos narių valdomų bendrovių visame pasaulyje. Pirmuosius kvepalus prekės ženklas pristatė jau pirmais įkūrimo metais, o labai greitai susilaukė didžiulės sėkmės pristatydami kitus parfumerijos meno šedevrus. „Molinard“ ir šiandien nesiliauja stebinti naujais neįtikėtinais aromatais. Prekinis ženklas neapsiriboja tik kvepalų gamyba, jie plečia savo požiūrį ir siūlomų priekių asortimentą. Įmonė gali didžiuotis puikiais kūno priežiūros produktais, kvapniosiomis žvakėmis ir aromaterapijai skirtais produktais.


Progos susikurti unikalius kvepalus nepraleido dizainerė Julija Žižė, daininkė Ingrida Martinkėnaitė

fotografas Gediminas Žilinskas ir Deimantė Kazėnaitė, vizažistės Neringa Čukinienė, Justina Gafarovaitė, žinoma manekenė Simona Starkutė, tinklaraštininkė Simona Burbaitė.


Popietės akimirkos:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis