Pristatomi kvapai jaunoms merginoms ir moterims viliojo ir stipriosios lyties atstovus

Savaitgalį kauniečiai ir klaipėdiečiai galėjo leistis į jaunatviškų kvapų istorijas.

Pekybos centruose pristatyta naujiena Lietuvoje: itališki, išsiskiriantys patogiu ir minimaliu dizainu, aromatai merginoms ir jaunoms moterims.


Miss Kay
Miss Kay
Organizatorių nuotr.Su jaunatviškais „Miss Kay“ kvapais susipažino ir žinomi žmonės: Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, iliuzionistas ir mentalistas Nicholas Kin, plaukų meistrai Rūta Zenkovienė ir Karolis Murauskas, atlikėja Aistė Tomkevičiūtė.


N. Kin
N. Kin
Organizatorių nuotr.Mentalistas N. Kin prisipažino mėgstantis savo žmonai Raimondai dovanoti kvepalus. Kai žinomas vyras būna išvykęs į užsienį, mėgsta svetur savo antrajai pusei paieškoti įdomesnių aromatų.


miss Kay
miss Kay
Organizatorių nuotr.„Man pačiam aromatai patinka pagal nuotaiką. Kartais norisi gaivesnių, o kartais – kartesnių“, – neslepia N. Kin, spalio viduryje besiruošiantis savo dideliam autoriniam, žyminčiam penkiolikos metų sukaktį scenoje, šou, kurį surengs Kaune prieš ilgalaikę išvyką į JAV.


„Dovanoti kvepalus, žinoma, yra rizikinga, tačiau jei pažįsti šventės kaltininko subtilybes ir skonį, tuomet tokia dovana bus itin elegantiška ir tinkama bet kuriai progai“, – mano Nicholas.


Miss Kay
Miss Kay
Organizatorių nuotr.Kauno grožio prekių profesionalams parduotuvėje „Cascada“ buvo galima sutikti ir televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusią atlikėją A. Tomkevičiūtę. Mergina prisipažino dievinanti gėlių aromatus.


„Tikrai neatsisakyčiau dovanų gauti kuriuos nors kvapus iš „Miss Kay“ aromatų serijos. Patiktų gaivūs, mažiau saldūs“, – šypsojosi A. Tomkevičiūtė, prisipažinusi, kad ir pati mėgstanti artimiesiems bei draugams dovanoti kvepalus.Miss Kay
Miss Kay
Organizatorių nuotr.


„Kadangi širdyje esu labai jaunas ir man pačiam tiktų šie jaunatviški aromatai“, – šypsodamasis sakė žinomas plaukų meistras K. Murauskas, pastebėjęs, kad itin patogu kelionėse turėti patinkančius aromatus nedidukėse pakuotėse.
E. Bekerio ir A. Kubaičio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis