Prancūziško grožio formulė – kas slepiasi paryžietės kosmetinėje?

Prancūzės garsėja ne tik išlavintu stiliaus pojūčiu, bet ir natūraliu grožiu. Kaip atrodyti lyg prancūzei? Tai paprasčiau, nei gali pasirodyti...

...ir, kartu, sunkiau, nes prancūzių grožio pagrindas yra sveika, spindinti oda. Joms svarbiausia atrodyti lyg būtų beveik nesidažiusios, o tai reiškia vos kelis subtiliai panaudotus makiažo produktus. Šis gidas padės sukurti prancūzišką grožio rutiną, net jei gyvenate ne Paryžiuje.


1 žingsnis – veido odos priežiūra


Prancūzių veido odos priežiūros sistema nesudėtinga, bet nuosekli. Sakoma, kad jų jaunatviškumo paslaptis – jau ankstyvoje jaunystėje iš mamų perimtas įprotis atidžiai rūpintis savo oda. Tam laiko reikėtų skirti kiekvieną dieną: prausti odą švelniu prausikliu, ją lepinti kokybišku serumu ir drėkinti laiko patikrintu kremu. Idealu jei grožio rutiną baigsite nuo žalingų saulės spindulių saugančiu kremu.


Leatitia Casta
Leatitia Casta
Vida Press


2 žingsnis – „nematomas“ makiažo pagrindas


Prancūzės nesitiki, kad makiažo pagrindas joms suteiks tobulos odos efektą, jos vertina itin natūralų įvaizdį. Būtent todėl prancūzės kosmetinėje esantis makiažo pagrindas beveik nematomai padengia odą, o kartais jo nebūna visai – smulkiems odos nelygumams užmaskuoti prancūzės naudoja maskuoklį (jį pirštų galiukais sušildo ir tepa tapšnodamos, jokiu būdu netrina ir netepa keliais sluoksniais). Beje, tamsūs paakiai ar keli spuogeliai – tai prancūziško žavesio ir savitumo dalis. Švęskime netobulybę!


3 žingsnis – geidulingos lūpos


Taip, tai stereotipas, bet jis neatsirado iš niekur. Prancūzių grožis yra neatsiejamas nuo sodrių lūpų. Tai gali būti rausvas, raudonas, ar rusvas atspalvis, tačiau juo paryškintos lūpos visuomet atrodys geidulingai. Paryžiaus stiliaus ikona Jeanne Damas žinoma dėl raudonų lūpų. Viename interviu ji pripažino, kad lūpoms dažyti nenaudoja pieštuko, o lūpdažiu jas padengia pirštais – kad neatrodytų pernelyg griežtai.


Jeanne Damas
Jeanne Damas
Vida Press


4 žingsnis – padūmavusios akys


Jei neryškina lūpų, prancūzės mielai renkasi „padūmavusių akių“ makiažą. Jei norite tokio įvaizdžio, pradėkite minkštu pieštuku ar akių šešėliais paryškindama blakstienų liniją. Vėliau ją šepetuku švelniai paskirstykite, kad taptų panaši į švelnų rūką. Čia svarbiausia ne tikslumas, bet pasitikėjimas savimi ir savo įgūdžiais. Makiažą pabaikite blakstienas paryškindama tušu.


5 žingsnis – nerūpestinga šukuosena


Lyg ką tik išlipusi iš lovos – atsipalaidavusi ir nerūpestinga. Prancūziško stiliaus šukuosena tikrai nėra griežta ar preciziška. Nesvarbu, ar tai – minkštomis bangomis krentančios garbanos, ar viršugalvyje nerūpestingai susuktas kuodas, šukuosena turėtų būti tobulai netobula. Tam prireiks plaukų putų ar jūros druskos plaukų dulksnos, bet greičiausiai nereikės šepečio.


Caroline de Maigret
Caroline de Maigret
Vida Press


6 žingsnis – asmeninis kvapas


Kiekviena prancūzė turi savo aromatą, kurį užuodę aplinkiniai akimirksniu supranta, kad pro šalį praėjo būtent ji. Prancūzės kvėpinasi kasdien – tai įprotis, kurį jos išsiugdo dar būdamos mažos mergaitės. Prancūzų kilmės kosmetikos prekių ženklo įkūrėja Ingrid Jackel žurnalui „Elle“ yra pasakiusi: „Mama mane dar vaikystėje išmokė kasdien naudoti kvepalus. Nepasikvėpinusi jaučiuosi lyg būčiau nuoga“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis