Prabanga dvelkusiame grožio vakare – puošnūs svečiai ir išskirtinės naujienos

VIP vakarėlyje, nušvitusiame klasikinėmis „Chanel“ spalvomis, susirinkusiems svečiams pristatytas išskirtinis ir vienintelis Baltijos šalyse „Chanel“ stendas.

Į grožio vakarą, kurio kodas „juoda-balta“, susirinko gausus grožio ir kvapų mylėtojų būrys: verslininkai Sabina Repčenkienė su dukromis ir anūkėmis, Žilvinas Grigaitis, Daiva Lialytė, drabužių kūrėja ir modelis Simona Starkutė, stilistai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas, makiažo meistrė Justina Gafaro ir daugelis kitų.


Sabina Repčenkienė su šeima
Sabina Repčenkienė su šeima
G. Bartuškos nuotr.Dar 1921 metais pasirodžius pirmiesiems Coco Chanel kvepalams buvo aišku, kad garsioji dizainerė užkariaus ne tik podiumą, bet ir kvapų pasaulį. Ne vieną itin mėgstamą ir populiarų „Chanel“ aromatą išleidę mados namai šįmet pristato unikalią naujieną – „Les Eaux“ kvapų kolekciją, kuria Lietuvoje prekiaujama vienintelėje vietoje - prekybos centre „Panorama“ esančiame „Kristiana“ salone. Pirmieji naujienas išvys lojaliausi šios grožio oazės svečiai jau rugpjūčio 23-osios vakarą.Benas ir Izolda Gudeliai
Benas ir Izolda Gudeliai
G. Bartuškos nuotr.


„Les Eaux“ kvapų kolekciją sudaro trys aromatai, o juos visus kūrė „Chanel“ parfumeris Olivier Polge. Minimalistinio dizaino flakonėlyje patalpinti kvapai yra lengvi, citrusiniai, tinkantys vyrams ir moterims, o jų visų pavadinimai atspindi Coco Chanel svarbias vietoves: Veneciją, Biaricą ir Deauville.


Būtent šios kvapų kolekcijos pristatymo proga PLC „Panoramoje“ „Kristiana“ ištikimiausiems klientams atidarė ir įspūdingo dydžio, naujausiomis technologijomis paremtą „Chanel“ prekybinį stendą. Šis stendas lankytojams patrauklus ne tik savo dizainu, bet ir trimis patogiomis konsultacijų vietomis, kuriose vienu metu klientai galės konsultuotis su kvapų, odos ir makiažo ekspertais.


G. Bartuškos nuotr.Kvepalai čia demonstruojami specialiai „Chanel“ mados namams sukurtomis keramikinėmis lazdelėmis, kurios idealiai atskleidžia visas aromatų natas. Reguliuojamas stendo šviesos intensyvumas atitinka natūralią ryto, dienos ir vakaro šviesą. Patentuoto „Chanel“ veidrodžio apšvietimas nustatomas pagal norimą makiažo efektą – žvakių šviesa, saulėlydis, ryški dienos šviesa.


VIP vakarėlyje, kuris nušvis klasikinėmis „Chanel“ spalvomis - juoda ir balta - svečiai gėrėjosi stilingu „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ dekoru, domėjosi kvapniomis naujienomis.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis