Kaip išlaikyti įdegį net ir pasibaigus atostogoms

Ne paslaptis, kad po atostogų daugelis mūsų ne tik jaučiamės, bet ir atrodome sveikos, laimingos ir pailsėjusios. Kaip ilgiau išlaikyti šį su niekuo nesupainiojamą spindesį?

Šveiskite odą


Šveisti įdegusią odą gali pasirodyti keista, bet iš tiesų tai – labai veiksminga procedūra odos švytėjimui palaikyti. Dažnai po saulės vonių mūsų oda būna išsausėjusi, šerpetojanti – tokios odos įdegis blunka netolygiai, ji atrodo papilkėjusi ir praradusi spindesį. Švelnus odos šveitimas padės pašalinti negyvas ląsteles ir paskatins ją atsinaujinti.


Venkite šiurkščių, intensyvių odos šveitiklių. Geriausia, jei šveitiklio sudėtyje būtų ir odą drėkinančių ingredientų, pavyzdžiui, natūralių aliejų. Taip pat galite išbandyti šveičiamąjį šepetį ar specialią kempinę.


Nepamirškite drėkinimo


Lengva pamiršti kūno odos drėkinimą, ypač jei nėra matomi akivaizdūs dehidratacijos požymiai. Vis dėlto odą drėkinti reikia, o jei norite išlaikyti tą nuostabų atostogų spindesį, tai tiesiog būtina! Geriausia, jei intensyvų drėkiklį pradėsite naudoti dar atostogaudama. Nėra tokio dalyko kaip „per daug drėgmės” – neduokite odai šanso išsausėti.


Šiuo metu parduotuvės siūlo didžiulę odos drėkiklių pasiūlą. Žvalgykitės kūno kremo, kurio sudėtyje būtų vitaminų ir tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis, garsėjanti savo drėkinamosiomis savybėmis.


Natūralių priemonių mėgėjoms vertėtų atkreipti dėmesį į natūralius aliejus. Aliejų tepkite ką tik išėjusi iš dušo, ant drėgnos kūno odos. Rezultatą pajusite akimirksniu.


Per daug nesimėgaukite karštu dušu ar vonia


Ilgai trunkančios karšto vandens procedūros gali sausinti odą, taigi kuriam laikui atsisakykite karštos vonios ar dušo. Vietoj jų prauskitės kiek vėsesniu vandeniu ir nepamirškite drėkinančio dušo gelio ar aliejaus.


Gerkite daug vandens


Drėgmė, drėgmė, drėgmė – pats svarbiausias gražios odos ingredientas. Tad jei norite spindėti iš vidaus, gerkite pakankamą kiekį vandens. Ne mažiau svarbi yra sveika dieta. Gražiam odos spindesiui rinkitės produktus, turinčius daug beta karotino (papajos, morkos, saldžiosios bulvės, mangas).


Į grožio rutiną įtraukite įdegį suteikiančią priemonę


Įdegį suteikiančios priemonės leis daug ilgiau džiaugtis atostogų spindesiu. Be to, kai oda jau yra šiek tiek įdegusi, smarkiai sumažėja rizika kremą paskirstyti netolygiai. Rinkitės priemonę, kuri ne tik suteikia atspalvį, bet ir drėkina odą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis