Merginų grupė „Vyšnios“ išbandė nuotakų amplua

Merginų grupė „Vyšnios“ ir makiažo akademija-studija „Makeup2Go” suvienijo savo jėgas bendram projektui – nuotakų fotosesijai.  

Fotosesijos metu merginos galėjo pasijusti, kaip tikros nuotakos. Įvaizdį grupei sukūrė „MakeUp2Go” makiažo akademijos meistrės, kurias įkvėpė minimalizmas, švytėjimas ir naujausios tendencijos.


Grupė „Vyšnios“
Grupė „Vyšnios“
Organizatorių archyvas


Savo įspūdžiais dalinasi grupės merginos:


Koks buvo jausmas įsikūnyti į nuotakos vaidmenį, kai esate dar netekėjusios?


Agnė: Įsikūnijimas į nuotakos vaidmenį sukėlė labai dviprasmiškus jausmus. Žinoma, kad buvo neįprasta, tačiau ir labai įdomu. Tam, kad pasijusčiau tikra nuotaka reikėjo pasitelkti vaizduotę.


Sandra: Kadangi esu aktorė, tai buvo ne pirmas kartas, kai atlieku nuotakos vaidmenį. Tai man visuomet yra maloni patirtis.


Aistė: Neslėpsiu – širdis iškart suvirpėjo, kai pamačiau save su nuotakos makiažu ir kitais nuotakoms būdingais atributais. Buvo neįprasta ir labai įdomu.


Daugelis nuotakos makiažą vadina sudėtingiausiu ir daugiausiai darbo reikalaujančiu vizažistės darbu. Ar sutinkate su šia nuomone?


Agnė: Tikrai taip, nuotakos makiažas yra ypatingas ir sudėtingas, kadangi privalo puikiai atrodyti tiek gyvai, tiek nuotraukose ir dar išsilaikyti visą kupiną įvairiausių emocijų dieną!


Sandra: Makiažas yra labai svarbi detalė. Tokią dieną, apie kurią merginos svajoja, kurią planuoja nuo pat vaikystės makiažas turi atrodyti nepriekaištingai. Tai tikrai atsakingas darbas meistrei, tačiau žinau, kad prieš didžiąją šventę būna daromas bandomasis makiažas, taigi vestuvių dieną jis mažiau streso sukelia ir būsimai nuotakai, ir meistrei.


Aistė: Ne paslaptis, jog tą dieną, kai išteka kiekviena moteris nori būti pati gražiausia. Sudėtinga padaryti tokį makiažą, kuris visą dieną išliktų puikus ir nepriekaištingai atrodytų ir gyvai, ir nuotraukose.


Atrodėte fantastiškai. Ar savo šventei rinktumėtės tokį makiažą, kokį Jums sukūrė makiažo akademija-studija „MakeUp2Go“?


Agnė: Kol kas sunku atsakyti, kokio makiažo savo šventei norėčiau pati. Manau, kad tai priklausytų nuo vietos, metų laiko. Iš tikrųjų, šios studijos sukurtas makiažas mane priverstų pasijusti išskirtine ir ypatinga. Man labai patiko tai, kad makiažas puikiai pabrėžė ir išryškino veido bruožus.


Sandra: Kol kas dar nėra tekę galvoti kaip norėčiau atrodyti savo vestuvių dieną. Esu įpratusi prie šviesių makiažų, tačiau kas žino kokį įvaizdi visgi tektų pasirinkti. Šis makiažas fotosesijos dieną man taip pat labai patiko, jaučiausi gerai ir patikau sau, o tai yra svarbiausia!


Aistė: Aš savo šventei rinkčiausi lengvą ir mergaitišką įvaizdį. Savo vestuves įsivaizduoju pavasarį, todėl norėtųsi šiek tiek žaismingesnių spalvų. Visgi, šis atliktas makiažas mane sužavėjo. Buvo smagu save išvysti kitokią.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis