Madingiausios manikiūro tendencijos – klasika ir naujovės

Kiekviena moteris svajoja apie sveikus, tvarkingus bei įmantriausiais būdais dekoruotus nagus. Vienos moterys spalvą ir dekorą renkasi pagal stilių, kitos – pagal nuotaiką.

Nagai nuolat prieš akis, todėl lakavimą reikia rinktis tokį, su kuriuo jausitėsi patogiai ir gražiai. Kokias spalvas ir kokį manikiūro stilių pasirinkti bei kaip puoselėti nagus, pataria manikiūro meistrė Raminta Poliškevičiūtė.


Raminta Poliškevičiūtė
Raminta Poliškevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr.R. Poliškevičiūtė pirmiausia pabrėžia, kad nagų meistrę reikia rinktis pagal rekomendaciją: „Jeigų tą rekomendaciją gyvai matome ant draugės ar kolegės rankų, tai pasirinkimas saugiausias, nes manikiūrą galime apžiūrėti gyvai, iš visų pusių. Taip pat informacijos apie meistrę, jos darbo patirtį galime sužinoti iš anksto. Natūralu, kad pas meistrę, kuri puikiai atlieka savo darbą, yra investavusi į mokymus, kokybiškas priemones ir dar dirba prestižiniame salone, manikiūro kainą bus didesnė.“


Nagų priežiūra


Manikiūro meistrė pastebi, kad nagų priežiūra skiriasi priklausomai nuo metų laiko. „Žvarbesniu metų laiku turime skirti daugiau dėmesio rankoms bei nagams, juos ypač dažnai drėkinti ir maitinti. Labai naudingos yra parafino vonelės – ši procedūra ne tik giliai drėkina rankų odą, bet yra veiksminga ir išsausėjusiems nagams. Na, o šiltuoju metų sezonu mes jau galime pasidžiaugti stipresniais nagais.Prancūziškas manikiūras.
Prancūziškas manikiūras.
Asmeninio albumo nuotr.


Nesvarbu koks metų laikas, kiekvienai moteriai patartina rankinėje visada turėti drėkinantį rankų kremą ar nagams skirtą aliejuką. Taip pat labai svarbu nagų priežiūrą rūpintis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus – jei nuolat vargina susilpnėję, lūžinėjantys nagai, vadinasi, trūksta tam tikrų vitaminų.


Nagų forma


„Kalbant apie nagų formą nereikėtų stengtis kažko nustebinti, o rinktis paprastas neiššaukiančias formas, kurios ne tik padailintų rankas, bet ir būtų patogios. Moterys renkasi ovalo, migdolo, kvadrato formos nagus.


Juodas lakavimas – vienas populiariausių.
Juodas lakavimas – vienas populiariausių.
Asmeninio albumo nuotr.


Nagų ilgis


Šiuo metu dominuoja trumpesni nagučiai. „Jau kurį laiką vyrauja trumpi nagai, kurie sukuria natūralumo įvaizdį. Visgi kiekviena moteris yra skirtinga ir renkasi tai, kas jai labiausiai patinka.“


Madingiausi lakavimai


Klasikinė spalva, kurią moterys renkasi visada, yra raudona ir visi jos atspalviai. Pamažu moterys atranda ir juodą spalvą. Ant bangos šiuo metu ir balta, avietinė. „Prancūziškas lakavimas neišeina iš mados ir vis dar yra ant bangos. Vis labiau populiarėja skirtingomis spalvomis lakuoti nagai, taip pat matinis lakavimas.


Vasaros metu moterys nori būti ryškios, labiau pastebimos, tad jos renkasi alyvinius, pieno baltumo spalvas bei perlamutrinius atspalvius. Dominuoja perlo spalvos su rožiniu arba į mėlynumą atspalviais, „nude“ atspalviai.


Perlinis lakavimas.
Perlinis lakavimas.
Asmeninio albumo nuotr.Madingiausi dekoravimo būdai


Meistrės teigimu, visų dekoravimo būdų svarbiausia taisyklė – minimalizmas, kad nagai atrodytų skoningai: „Šiuo metu ant bangos yra geometrinės figūros, didesni ir mažesni apskritimo, kvadrato bei trikampio formos taškeliai.


Pusmėnulio formos lakavimas.
Pusmėnulio formos lakavimas.
Asmeninio albumo nuotr.Madingos ir ant nago piešiamos linijos, pusmėnulio lakavimai, kurie savo paprastumu suteikia neįprastumo bei sukurs tvarkingų nagų įvaizdį. Naudojant įvairių spalvų derinius galima išgauti daugybę įvairių variantų. Blizgesiu puošti nagai taip pat ant bangos.“


Nagai, dekoruoti geometrinėmis figūromis.
Nagai, dekoruoti geometrinėmis figūromis.
Asmeninio albumo nuotr.


Šventinis manikiūras


„Ypatinga proga reikia jaustis jaukiai ir patogiai, o nesivaikyti mados. Nagai yra neatsiejama stiliaus detalė, todėl ruošiantis šventei visada reikia atkreipti dėmesį į bendrą kuriamą įvaizdį. Todėl patartina nagų lakavimą derinti prie aprangos bei aksesuarų. Pavyzdžiui, jei geltona spalva nėra madinga, tačiau jį puikiai tinka, tai kodėl gi nagų nenusilakavus geltonai!“ – 6ypsosi nagų meistrė R. Poliškevičiūtė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis