Panaudojus šį serumą jaučiuosi net atjaunėjusi

Po balandžio mėnesio rengto konkurso 5 moterims išsiuntėme testuoti „Dr. Grandel“ kapsules „Hyaluron Filler Caps“. Siūlome susipažinti su atsiliepimais, kokių sulaukėme iš priemonę išbandžiusių moteris.lt skaitytojų.

Ilona, 45 m.

Štai jau daugiau kaip savaitė naudoju „Dr.Grandel“ kapsules ir galiu patvirtinti, kad mano normaliai, bet sausėti linkusiai odai jos labai patinka.

Kapsules ant švarios odos tepdavau ryte ir vakare. Užtepus veido oda tapo itin švelni (palyginčiau su aksomu), serumas greit įsigeria į odą ir nelieka blizgaus-riebaus kremo pojūčio. Galiu patvirtinti, kad vienos mažulytės kapsulės puikiausiai pakanka visam veidui patepti ir priemonė mano odą maitina visą dieną.

Jau nuo pirmos naudojimo dienos jaučiau, kad oda lygesnė, stangresnė, o po savaitės naudojimo net raukšlių apie akis sumažėjo.

Labai patiko ir serumo kvapas – natūralus, neįpareigojantis.

Labai ačiū už galimybę išbandyti Dr.Grandel produktą.

Aldona, 39 m.

Mano oda – normali, tačiau jautri ir linkusi rausti.
Testavau „Dr. Grandel“ hialurono kapsules „Hydro Active Hyaluron Filler Caps“ ir pateikiu atsiliepimus.

Pirmiausia, patiko įdomus serumo įforminimas – tiksliai apskaičiuoto kapsulės turinio puikiausiai pakanka veidui ir kaklui ištepti. Serumas įsigeria greit ir suteikia odai švelnumo, putlumo.

Hialurono kapsulių kvapas – labai lengvas, kone bekvapis ir tai mane džiugino, nes nemėgstu intensyvių kvapų.

Baigusi DR. GRANDEL hialurono kapsulių naudojimą, turiu pasakyti, kad šis serumas yra puiki priemonė mano brandžios odos priežiūrai ir puoselėjimui. Oda yra pastebimai lygesnė ir švelnesnė (nei iki testavimo). Kasdien naudojamas serumas palaiko mano odos drėgmės balansą, elastingumą, neleidžia odai sausėti, todėl padeda įveikti raukšles, mažinti jų gilėjimą.

Loreta, 50 m.

Turiu mišrią odą. Dr. Grandel hialurono kapsules reguliariai naudojau rytais ir vakarais. Serumas mano odą drėkina, minkština ir švelnina, suteikė jai lygumo. Gerą įspūdį paliko vos juntamas serumo kvapas ir tai, kaip lengvai ir greitai serumas įsigeria į odą.

Edita, 51 m.

Džiaugiuosi galėjusi išbandyti Dr. Grandel produktą – kapsules.

Jų turiniu įmasažavus veidą, kaklo sritį, jausmas toks lyg oda būtų šilkinė, glotni. Serumo kvapas taip pat paliko puikų įspūdį - labai malonus, neerzinantis.

Vienos kapsulės turinį naudojau rytais, kaip odos pagrindą-apsaugą prieš makiažą. Serumas puikiai sutvirtino odą, nesijautė lipnumo (esant pertekliui likučius nuvalydavau servetėle), suteikė mano odai tvirtumo.

Po savaitės naudojimo jaučiuosi net atjaunėjusi - oda gyvesnė, stangresnė, net švytinti, o ir raukšlės, panašu, ne tokios gilios, nes serumas suminkštino sausoką mano odą.

Stanislava, 46 m.

Mano oda visada linkusi į sausumą, tad su serumais draugauju. Esu išbandžiusi ne vieną. Tiesa, ne iš karto supratau, kad serumą naudoju neteisingai. Man atrodė, kad pakanka veidą patepti serumu ir jau sulauksiu norimo rezultato. Tik vėliau kosmetologė paprotino, kad po serumo reikėtų tepti kremą – tik tada galima sulaukti gero poveikio.

„Dr. Grandel“ kapsulės man išties patiko. Ko gero, tai geriausias mano bandytas serumas. Pirmiausia, labai patiko jo kvapas. Man patinka, kai priemonė kvepia, tačiau ne pernelyg įkyriai.

Antra, tobulai parinkta viena dozė – kaip tik vienam kartui! Serumą naudojau tik vakare ir jau po savaitės pastebėjau, kad mano veidas labiau padrėkintas, kad po dušo odos nebetempia kaip anksčiau. Priemonė nei per riebi, nei per skysta – maloniai tepasi, greitai susigeria ir nelieka jokio lipnumo.

Rekomenduoju toms, kurių odai vis trūksta drėgmės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis