Raudonojo kilimo tendencija: plaukų lankeliai

Plaukų lankelių mada pasiekė apogėjų. Tai rodo ir sekmadienį praūžusių „Auksinių gaublių“ raudonasis kilimas.

„Auksinio gaublio“ laimėtoja geriausios miuziklo aktorės kategorijoje Michelle Williams trumpą elfo (arba pixie crop) šukuoseną pagyvino juodu vintažiniu „Fred Leighton“ prekių ženklui „Forevermark“ sukurtu aksominiu plaukų raiščiu.

Lankeliu, tik nusagstytu deimantais (iš „Cartier“), ir natūraliomis susegtomis garbanomis pasipuošė ir aktorė Charlize Theron tų pačių „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijoje.

 

Ch. Theron deimantinį lankelį priderino prie mados namų „Dior“ aukštosios mados suknelės, M. Williams – prie amerikiečių dizainerio Jasono Wu specialiai aktorei skirto kūrinio

 

Šis Charlize pasirinkimas išrinktas vienu labiausiai vykusių ant „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo. Kadangi papuošalas – ypatingas, plaukai turėjo atrodyti kuo kukliau ir paprasčiau (tuo pasirūpino plaukų stilistas Enzo Angileri).

 

Beje, vintažinis deimantinis lankelis buvo atgabentas Charlizei specialiai šiems apdovanojimams iš „Cartier“ muziejaus Ženevoje.

 

Plaukų lankelių ir raiščių tendencija populiari ne tik ant raudonojo kilimo ir „atgimė“ ne tik per „Auksinius gaublius“: lankelius mielai nešioja ir stilingoji aktorė Evan Rachel Wood bei kitos įžymybės.

Aktorė E. R. Wood plaukų lankelius stengiasi derinti prie aprangos

Nebūtina juos rinktis aksominius ar deimantinius, kaip M. Williams ar Ch. Theron.

Aktorė Busy Philipps (k.) ir M. Williams – plaukų aksesuarų „ambasadorės“ „Auksiniuose gaubliuose“

Žvaigždės vis dažniau ir mieliau renkasi ne įmantrias, o kuo paprastesnes, „netvarkingas“ šukuosenas ir plaukų aksesuarus – lankelius, virveles, seges, tiaras, plaukų raiščius ir pan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis