Laikui nepavaldžios garsenybės ir jų grožio patarimai

Kuri nenorėtų sustabdyti laiko, atrasti grožio ir jaunystės eliksyro? Atrodo garsenybėms tai visai paprasta, kokie jų grožio patarimai?

Demi Moore
Aktorė D.Moore atrodo gerokai jaunesnė nei yra iš tiesų, kas pasakytų, kad rudenį ji atšventė penkiasdešimtmetį? Tamsiaplaukė gražuolė teigia, kad gerai išvaizdai įtakos turi sveika ir subalansuota mityba, reguliarus organizmo valymas. Kaip ir Beyonce ji valo organizmą gerdama klevų sirupo bei citrinų sulčių kokteilį, paskanintą kajano pipirais. Pasak aktorės, ypač svarbu prižiūrėti odą – tai tikrasis veidrodis. Kad ir koks vėlyvas metas būtų, po vakarėlių ar premjerų Demi Moore visuomet kruopščiai nuvalo makiažą ir gausiai drėkina odą. Būtent drėkinimas, kaip sako aktorė, yra svarbiausias odos priežiūros ritualas.

Demi Moore
Demi Moore
Reuters/Scanpix

Vanessa Lynn Williams
Dainininkė, aktorė ir buvęs modelis V.L.Williams (49 m.) pripažįsta, kad botokso injekcijos jai nesvetimos. Tačiau pagrindinė geros išvaizdos paslaptis – šokiai. Vanessa pradėjo domėtis šokiais dar 1997 m., šiandien sako neįsivaizduojanti savęs be salsos. „Būtinai ištrūkstu po darbų į miestą pašokti salsos su draugais, o ypač vasaros metu!“, – atvirauja žvaigždė. Dar vienas užsiėmimas, padedantis išlaikyti nepriekaištingą figūrą, yra pilatesas.

Vanessa Williams
Vanessa Williams
TV3

Mary Louise-Parker
Ši aktorė atsisakė žalingų įpročių – neberūko, beveik nevartoja alkoholio. Nors jai 48-eri, oda – atrodo itin gerai, Mary sako gerus genus paveldėjusi iš giminės. Tačiau išpuoselėtos odos paslaptis ne vien gamtos dovana, M.L.Parker tiki serumų poveikiu, renkasi skatinančius odos ląstelių regeneraciją. Ji kreipia dėmesį į kosmetikos sudėtį, naudoja natūralius produktus, pavyzdžiui, „DR.Hauschka“ gaminius.

Mary Louise-Parker
Mary Louise-Parker
Reuters/Scanpix

Salma Hayek
Išraiškingais veido bruožais ir moteriška figūra išsiskirianti meksikiečių gražuolė S.Hayek (46 m.) sako, kad gerą išvaizdą lemia ne tik tinkamos kosmetikos priemonės, bet ir spalvos. „Mėgstu mįslingus, kiek įmantresnius atspalvius, man nepatinka paprastos grynos spalvos – mėlyna, žalia, noriu būti savimi“, – teigia Salma. Pasak aktorės, svarbu ne tik rūpintis mityba, aktyviu gyvenimo būdu, bet ir maloniu kūno kvapu. S.Hayek močiutė buvo kosmetologė, tad kaip išsirinkti tinkamus kūno priežiūros produktus, klausimų aktorei nekyla. Ji pataria ir kitoms moterims dažniau pasikonsultuoti su specialistais, tai padės atrasti būtent jums tinkamas grožio puoselėjimo priemones.

Reuters/Scanpix

Halle Berry
Dar viena ne pagal amžių jaunai atrodanti aktorė – H.Berry (46 m.). Ji pritaria D.Moore nuomonei, kad jaunatviškumo suteikia išpuoselėta oda. Halle prieš naudodama drėkinamąsias priemones veidą tonizuoja citrusinių vaisių sultimis, odos priežiūrai naudoja gryną vitaminą C. Veido procedūroms aktorė negaili pinigų, pasak žurnalo „Marie Claire“, Halle veido paruošimas raudonojo kilimo renginiui atsieina per 600 litų.

Halle Berry
Halle Berry
Reuters/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis