Išskirtine gražuole tituluojama rusaitė dalijasi grožio receptais

Iš Rusijos kilusi dizainerė Ulyana Sergeenko žavi išpuoselėtu grožiu ir savitu stiliumi. Jau kurį laiką ji šmėžuoja žiniasklaidoje kaip išskirtinė gražuolė.

Ulyana sako, jog kurdama įvaizdį įkvėpimo semiasi iš skirtingų objektų: tai būna rusų pasakos, Luchino Visconti ar Frederico Fellini filmai, o kartais tiesiog jos močiutė. Visus įkvepiančius personažus buvęs modelis, o dabar dizainerė sulieja į viena ir sukuria savito braižo idealą – šiek tiek tradicijos, paslapties ir nuginkluojančio moteriškumo. 

Ulyana Sergeenko
Ulyana Sergeenko
RIA/Scanpix

U.Sergeenko pripažįsta, kad pasidaryti šukuoseną jai tikras vargas, tad asmeninė plaukų stilistė – moters išsigelbėjimas. Štai kodėl Ulyana kaskart pasirodžiusi viešumoje puikuojasi įmantriais pynimais ar vakarinėmis šukuosenomis: „Jei neturėčiau, kas pasirūpintų mano plaukais, rinkčiausi tobulai ištiesintas sruogas.“

Dizainerė atvirauja turėjusi nesėkmių su makiažo specialistais: „Ne kartą teko nusivilti vizažistų paslaugomis, tad makiažą darausi pati.“ Pasak Ulyanos, dažniausiai darydamasi makiažą ji akcentuoja akis: rusvi natūralių atspalvių šešėliai, juodutėlės blakstienos ir išskirtinis dėmesys antakiams. Stilingoji dama teigia visuomet rankinėje turinti antakių pieštuką ir specialų šepetėlį jiems sušukuoti – idealūs antakiai yra šių dienų tendencija. 

Makiažo pagrindą Ulyana naudoja tik tuomet, kai oda atrodo tikrai prastai. Ji stengiasi apsieiti su odos defektų maskuokliais, mėgstamiausias - „Yves Saint Laurent“. Jei reikia idealaus makiažo, U.Sergeenko pataria naudoti tik natūralią odos spalvą atitinkantį makiažo pagrindą, pavyzdžiui, Ulyanai tinkamiausias su geltonu atspalviu. Reikėtų nepamiršti ir sausos pudros, atspindinčios šviesą, tuomet veidas atrodo ypač jaunatviškai.

Ulyana Sergeenko
Ulyana Sergeenko
Sipa/Scanpix

Kadangi dizainerė kasdien sukasi it bitelė, nelieka laiko ilgoms grožio puoselėjimo procedūroms, net ir manikiūrą tenka darytis paskubomis. Ulyana pripažįsta tik dvi nagų lako spalvas – raudoną ir kūno atspalvį. Style.com ji sakė pirmenybę teikianti „Chanel“ nagų lakams, kurie pasak gražuolės, laikosi nepalyginamai ilgiau nei kiti.

Ulyana Sergeenko
Ulyana Sergeenko
RIA/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis