Garsenybių stilistai: kas padeda plaukų grožiui?

Po žiemos plaukai atrodo nusilpę, nežvilgūs, dažnai sunkiai šukuojami. Kaip praturtinti gyvenimo būdą, kad galėtume džiaugtis stipriais ir spindinčiais plaukais?

Toms, kurias vargina slenkantys plaukai aktorės Diane Kruger plaukų stilistas Richardas Wardas pataria vartoti biotiną (vitaminas H, jo galima įsigyti vaistinėse). Šis vitaminas sustiprins plaukus, suteiks jiems gyvybingumo ir tvirtumo. Svarbu subalansuoti mitybą, R. Wardas teigia, kad plaukai atsigaus į dienos racioną įtraukus riešutų ir produktų, kuriuose yra vitamino B: sojos, kviečių, grybų, liesos mėsos, kiaušinių.

Holivudo gražuolės Angelinos Jolie plaukais besirūpinantis Davidas Babai sako, jog nereikėtų leisti plaukams priprasti prie tos pačios priemonės. „Įsigykite bent 2 Jums tinkančius plaukų šampūnus ir kas kiek laiko juos pakaitaliokite“, – pataria plaukų stilistas.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Reuters/Scanpix

Taip pat D. Babai ragina atsisakyti karštų plaukų formavimo prietaisų: „Aukšta temperatūra ypač pavojinga ploniems plaukams – juos silpnina.“ Stilistas rekomenduoja plaukus prieš džiovinimą patepti specialiomis priemonėmis, kurios apsaugo nuo aukštos temperatūros ir dažniau naudotis šalta džiovintuvo srove.

Artėjant vasarai plaukai sausėja, darosi nepaslankūs. Aktorių Kate Winslet, Julianne Moore, Liv Tyler, Marion Cotillard ir Penelope Cruz plaukų stilistas Davidas Malletas rekomenduoja išsausėjusius plaukus dažniau trinkti ir visuomet naudoti kondicionierius ar balzamus. Pasak jo, reikėtų nepamiršti ir serumų naudos. Drėgni plaukai, ištepti keliais lašeliais serumo, taps ypatingai žvilgūs, bus apsaugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių. D. Malletas pabrėžia, kad negalima plaukų dažnai dažyti, tai vargina kutikulus, dėl to plaukai gali lėčiau augti, atrodyti nušiurę ir prarasti žvilgsį.

Reuters/Scanpix

Modelis Kelly Brook turi savų plaukų gaivinimo būdų. Kai jos plaukai atrodo ypač nuvargę, praradę blizgesį ir išsausėję, Kelly garbanas ištepa balzamu. Didelį rankšluostį įmerkia į dubenį su vandeniu ir šildo mikrobangų krosnelėje pusantros minutės. Tuomet nugręžtu rankšluosčiu apsivynioja balzamu išteptus plaukus ir palieka, kol rankšluostis išdžius. Pasak manekenės, tai puiki atkuriamoji kaukė, kurią lengva pasidaryti namuose.

Sipa Press/Scanpix

Aktorė Mila Kunis plaukų priežiūrą patiki Tedui Gibsonui. Šis sako, kad viena iš nuostabių plaukų paslapčių – galvos masažas, jis skatina kraujo cirkuliaciją, plaukai sparčiau auga, tampa stipresni. Toms, kurios norėtų puresnių plaukų, Tedas pataria plaukus šukuoti priešinga kryptimi nei jie natūraliai gula, pavyzdžiui, galvą nuleidus žemyn.

Fotogalerijoje garsenybės, kurių šukuosenomis rūpinasi patarimus daliję plaukų stilistai:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis