Manekenė R. Lawley: susitaikiau su apvalumais, man dietos nereikalingos

Australijos kilusi Robyn Lawley – vadinamojo plius dydžio modelis. Karjeros aukštumų ji pasiekė susitaikiusi su savo kūnu, pamilusi apvalumus, kurių moterys žūtbūt siekia atsikratyti. Dabar R. Lawley vertinama ne tik dėl nuostabių plaukų, dailaus veido, bet ir gundančių formų. Ji tapo pirmąją plius dydžio manekene, kuri papuošė mados žurnalo „Madison“ viršelį.

Taip pat skaitykite:
Koks makiažas madingiausias vasarą?
Stilingos vidutinio ilgio šukuosenos
Kaip atrodyti grakščiai akimirksniu?

Robyn džiaugiasi tarptautine karjera, jai netrūksta užsakymų, o pastaruoju metu manekenė neatsigina žiniasklaidos dėmesio – ji kūno revoliucionierė mados pasaulyje. „Esu normalaus dydžio. Norėčiau, kad visos būtume vadinamos tiesiog manekenėmis, o ne plius dydžio. Tai liesas ir perkarusias merginas reikėtų vadinti minusinio dydžio modeliais“, – sakė R. Lawley.

Manekenė Robyn Lawley
Manekenė Robyn Lawley
AFP/Scanpix

Robyn Lawley karjerą pradėjo kaip įprasto dydžio manekenė. Tuomet, būdama 19-os, ji nuolat laikydavosi alinančių dietų, kad atitiktų reikiamus standartus. Tačiau netrukus manekenė suprato, kad toks gyvenimas ilgai tęstis negali, pasirašiusi sutartį su viena Sidnėjaus modelių agentūrų ji atsisakė drastiškų bandymų pakeisti save. Tapusi plius dydžio modeliu, ji netruko pakilti karjeros laipteliais. Tačiau kopiant pripažinimo link būta visko: „Ne vienas fotografas sakė, kad turėčiau būti lieknesnė, atsikratyti antsvorio, neva tuomet tapčiau tikra žvaigžde. Bet aš buvau patyrusi, ką reiškia nuolatinis išsekimas ir badavimas vardan standartų. Niekada to nekartočiau, myliu savo kūną tokį, koks jis yra dabar“, – žurnalui „Vogue“ yra sakiusi Robyn.

Manekenė Robyn Lawley
Manekenė Robyn Lawley
AFP/Scanpix

R. Lawley šiuo metu gyvena Niujorke, džiaugiasi savo kulinarijos šou, yra parašiusi receptų knygą, o netrukus pasirodys ir jos vardinė maudymosi kostiumėlių linija. Robyn teigia, kad svarbiausia gyvenime būti laimingu, neapgaudinėti savęs, atrasti savo kelią ir nebijoti permainų: „Gaila, tačiau daugumai žmonių sunku džiaugtis savimi tokiu, koks esi. Kai išmoksti tai daryti, visos durys atsidaro savaime“.

Manekenė Robyn Lawley
Manekenė Robyn Lawley
tumblr.com nuotr.

Plius dydžio garsių manekenių yra ir daugiau: Lizzie Miller, Ashley Graham, Candice Huffine, Tara Lynn, Marquita Pring ir kitos. Deja, ne visoms pavyksta ilgesnį laiką išbūti apvaliųjų fronte. Pavyzdžiui, dizainerio Jeano Paulio Gaultier mūza – manekenė Crystal Renn ilgą laiką buvo giriama už drąsą paminti standartus ir didžiuotis apvaliomis formomis. Bet C. Renn vis dar kovoja su savimi ir laikosi varginančių dietų, tačiau anuomet, kai buvo plius dydžio modelis, jos karjera klostėsi sėkmingiau.

Manekenė Crystal Renn ir dizaineris Jeanas Paulis Gaultier 2005 m.
Manekenė Crystal Renn ir dizaineris Jeanas Paulis Gaultier 2005 m.
AP/Scanpix
Manekenė Crystal Renn 2013 m.
Manekenė Crystal Renn 2013 m.
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis