Šukuosenos, kurios atjaunins 10 metų

Grąžinti jaunystę padės ne tik sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ar specialūs kremai, bet ir tinkamas kirpimas. Šukuosena kaip ir makiažas gali pridėti papildomų metų arba juos nubraukti. Kokios šukuosenos jaunina?

Asimetriški kirpčiukai


Netinkami kirpčiukai gali pasendinti net dešimtmečiu. Tiesūs ar ypač ilgi kirpčiai akcentuoja žvilgsnį, o vyresnių moterų akys neretai atrodo pavargusios, turi maišelius po akimis, tad šis kirpimas nerekomenduojamas. Taip pat tolygūs kirpčiukai veidą daro griežtesnį ir brandesnį. Kirpti įstrižai – suteikia modernumo. Atrodysite gaiviau, jei ne tik kirpčiukai, bet ir šukuosena bus asimetriška.

Aktorė Mena Suvari
Aktorė Mena Suvari
Scanpix
Aktorė Anne Hathaway
Aktorė Anne Hathaway
Scanpix

Bangos


Atjaunėti padės ir tinkamai suformuoti plaukai. Venkite riesti plaukų galus į šonus, tai pridės kelis metus. Verčiau stambiomis bangomis susukite visus plaukus. Suteikite jiems atsainumo specialiomis formavimo priemonėmis. Tokia šukuosena atrodys jaunatviškai, net šiek tiek maištingai.

Aktorė Amy Poehler
Aktorė Amy Poehler
Scanpix

Ištiesinti


Vienas jaunina bangos, kitas – tiesios sruogos. Svarbiausia, kad plaukai nebūtų pernelyg pakelti ties šaknimis – atrodysite vyresnė. Glotnūs ir spindintys plaukai išryškina veido bruožus, suteikia elegancijos.

Aktorė Nicole Kidman
Aktorė Nicole Kidman
Scanpix

Skyrimas per šoną


Atrodysite jauniau, jei plaukus skirsite per šoną. Asimetriškas skyrimas pabrėš modernumą, o tiesus – brandą ir solidumą. Bene labiausiai sendina plaukai, šukuojami atgal be jokio skyrimo, ypač, jei jie pakelti nuo šaknų. Jei vengiate brandesnio įvaizdžio, atsisakykite pakeltų 6-ojo dešimtmečio šukuosenų. Išmėginkite madingus pynimus, pavyzdžiui, karūnėlę aplink galvą. Pynimai siejami su mergaitiškumu, jautrumu ir švelnumu, todėl galvą papuošusios pynėmis iškart atrodysite jauniau.

Aktorė Meryl Streep
Aktorė Meryl Streep
Scanpix
Aktorė Scarlett Johansson
Aktorė Scarlett Johansson
Scanpix

Gyvybinga spalva


Plaukai nudažyti vieno atspalvio tonu atrodo lyg šalmas. Tamsi vienspalvė šukuosena neabejotinai pridės metų, tad norėdamos atrodyti jauniau, dažykitės sruogelėmis. Šilti žaidžiantys atspalviai suteiks veidui gyvybingumo, atrodysite ir jaunesnė, ir energingesnė.

Aktorė Jennifer Lawrence
Aktorė Jennifer Lawrence
Scanpix


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis