Koks aromatas tinka kiekvienam Zodiako ženklui?

Kaip išsirinkti jums tinkamus aromatus? Aromaterapijos specialistai siūlo sužinoti, koks aromatas labiausiai dera su Jūsų Zodiako ženklu, charakteriu. Šiame straipsnyje rasite puikių kvepalų, atitinkančių jūsų asmenybę.

BENDRI BRUOŽAI

Avinas, Liūtas ir Šaulys yra ugnies ženklai. Kokios asociacijos ateina į galvą galvojant apie liepsną? Ugnis, karštis, šiluma, šviesa, drąsa, raudona, oranžinė, geltona, maisto ruošimas - tik keletas žodžių, kurie gali būti naudojami apibūdinant ugnies ženklo žmones. Jiems ieškokite drąsių, pikantiškų, rytietiškų, gėlių-rytietiškų kvapų ir aromatų.

Jautis, Mergelė ir Ožiaragis yra žemės ženklai. Įžeminti, atsakingi, žemiški, protingi, stiprūs, pastovūs... Spalvos - ruda, žalia. Tokie apibūdinimai ateina į galvą. Muskuso, gėlių natos, žolelių kvapai būtų geras pasirinkimas šiems žemės žmonėms.

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis - visi jie oro ženklai. Lengvas, grynas, baltas, švarus, skaidrus, pakilus.. - pirmiausia galvojame. Kvepalai turėtų būti lengvi, gėlių, gaivūs.

Vėžys, Skorpionas ir Žuvys – šie ženklai priklauso vandens kategorijai. Asociacijos - mėlyna-žalia spalvos, baltos kepurės, maudynės, lietus, buriavimas, atsipalaidavimas, ramybė, vėsa.

Avinas (03 21–04 21)

Pagrindiniai bruožai. Po šiuo ženklu gimę žmonės sprendžia ir veikia greitai, yra paprasti bei nuoširdūs. Mylimi už paprastumą, veržlumą ir energiją. Pasižymi stipria valia ir yra labai atkaklūs, netgi užsispyrę. Nėra linkę pasiduoti kitų žmonių įtakai ir yra nepaprastai aistringi.

Kvapas. Avinų kvapas turi būti su ypatingu aistros prieskoniu. Šio ženklo atstovams rekomenduojami rafinuoti, magiški kvapai. Savo individualumui pabrėžti rinkitės IVR kvapųjį vandenį "Agrumi & Spezie”. Viršutinės natos - citrinų ir mėtų, papildančios novatorišką Avino požiūrį į gyvenimą. Aštrios vidurinės natos („širdies nata“) pažymi aktyvų gyvenimo būdą, o pagrindinė nata (tikrasis galutinis aromatas) - muskusas ir samanos. Šio ženklo moterims tiks žvalūs, taip pat gaivūs gėlių ir lapų aromatai, pakeliantys nuotaiką, suteikiantys džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi pojūtį.

Namams tiks sandalmedžio, eukalipto, gintaro ir levandos aromatai, o malonus, stiprus ir šiek tiek aštrokas Terre d'Oc aromatinio aliejaus „Žiemos psaka“ kvapas namams visiškai išvaduos nuo kasdienybės.

Jautis (04 21–05 21)

Pagrindiniai bruožai. Rami, tvirta, atkakli asmenybė, kurios išorė slepia jausmingumą, švelnumą ir didelę širdį. Po Jaučio ženklu gimusieji visada žino ko būtent siekia ir žino kaip to pasiekti, mėgsta gerus daiktus ir komfortą, be to yra drąsūs ir garbingi.

Kvapas. Tinkamiausi kvepalai - su saldžiu gėlių (magnolijos, jazminai, alyvos) ir šviežiu bergamotės aromatu. Tinka ir stiprūs aromatai, pavyzdžiui, žolių, miros ir pušies. Subtilus magnolijos aromatas padidins moterų patrauklumą ir žavesį, o pušų kvapas išvaduos nuo drovumo. Puikus pasirinkimas - vilkdagių ir vetiverijų (kvapiųjų auksabarzdžių) aromato IVR kvapusis vanduo "Iris & Vetiver".

Namams. Jaukiam bendravimui siūlome Terre d'Oc kvapus „Verbena vasaros naktį“. Jis sukurs ramų gamtos prieglobstį, kuriame būdamas žemės ženklu jausitės saugus. Aktyviosios verbenos medžiagos pagerina darbingumą, šalina apatijos ir dirglumo požymius.

Dvyniai (05 21–06 22)

Pagrindiniai bruožai. Jie įvairiapusiški, mokantys prisitaikyti, komunikabilūs, optimistiški ir išradingi, kupini vidinio žavesio, mėgsta paflirtuoti, lengvai palenkia į savo pusę jiems patikusius žmones. Gyvenimas dvyniams tarsi žaidimas, kuriame jūs inteligentiškas, šiek tiek snobiškas žaidėjas, galintis įkūnyti net kelias asmenybes.

Kvapas. Dvynius teigiamai veikia citrusų kvapai, prieskonių ir šviežių žalumynų, gėlių, ypač pavasarinių, aromatai, įkvėpiantys optimizmo ir sumažinantys emocinę įtampą, padedantys atsipalaiduoti, nuraminantys. Gaivios, citrusinės viršutinės natos apibūdina jūsų lakios vaizduotės, ekspresyvią ir šmaikščią asmenybę. Vidurinės natos - rožių ir pušų natos su aštriu muskuso prieskoniu pabrėžia nerūpestingumą. Rekomenduojame IVR “Mandarino & Ribes“ - mandarinų ir serbentų aromato kvapųjį vandenį su karčiojo apelsino sėklų, juoduogio šeivamedžio ir čiobrelių ekstraktais.

Namams tiks lengvas, gaivus, eterinis gryno oro ir šaltinio vandens kvapas su ledinių kristalų ir laukinių gėlių aromatų natomis bei smulkintų žolelių, lapų ir stiebų prieskoniu - Terre d'Oc namų kvapai „Malonus pasivaikščiojimas pieva“.

Vėžys (06 22–07 22)

Pagrindiniai bruožai. Vėžio ženklo žmonės gyvena jausmų pasaulyje. Jautrūs, lengvai pažeidžiami, rūpestingi, puikios vaizduotės, rafinuoto skonio, ištikimi meilėje ir šeimyniniame gyvenime. Linkę daugiau duoti negu imti; jie sąžiningi ir patikimi darbuotojai

Kvapas. Vėžiams tinka gaivūs jūros, vasaros gėlių ir vaisių, taip pat jazminų aromatai. Žydinčių apelsinmedžio žiedų, lelijų, ciklamenų, mėtos aromatai padės išsaugoti įprastą ramybės pasaulį, išvengti streso bei permainų. Šie kvapai padės nugalėti mieguistą būseną, inertiškumą ir jautrumą, įkvėps energijos ir jėgos. Mūsų pasiūlymas - IVR kvapusis vanduo "Peach & Casis" su persikų ir juodųjų serbentų aromatais, mėlynių ir vaistinių čiobrelių ekstraktais.

Namams tinka jazmino, citrinos, magnolijos, eukalipto ir sandalmedžio aromatai. Jaukią atmosferą namuose sukursite mėgaudamiesi Terre d'Oc aromatinės žvakės „Po jazminu“ skleidžiamu kvapu.

Liūtas (07 22–08 23)

Pagrindiniai bruožai. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms svarbu būti matomiems. Išdidūs, valdingi, ryžtingi, turi didžiausias galimybes tapti lyderiais. Liūtai - kilnūs ir taurūs, mėgsta teisingumą, jaučia silpnybę prabangai.

Kvapas. Mėtos ir apelsinų žiedų mišinys - viršutinėms natoms – kalba apie Liūto kūrybiškumą. Šiltos šviesios vidurinės šalavijų, pakalnučių bei santalo natos, plius pagrindinės natos – galingas kedro ir gintaro derinys - atkreipia dėmesį į jus. Išbandykite IVR kvapųjį vandenį "Blackberry & Moss" su gervuogių ir muskuso aromatais su alpinės liūtpėdės bei juodojo šilkmedžio ekstraktais.

Namams: gerą savijautą užtikrins vaisių ir magnolijų, rožių, gintaro ir sandalmedžio aromatai (ramina ir atpalaiduoja). Prabangos akcentu taps Terre d'Oc namų kvapai „Žiemos pasaka“. Malonus, stiprus, aštrokas kvapas, kurio pagrindą sudaro cinamono aromatas sušvelnintas vaisiniu, saldžių, gaivių apelsinų žievelių natų.

Mergelė (08 23–09 23)

Pagrindiniai bruožai. Kruopšti, atidi, matanti visas detales bei smulkmenas. Pagrindinės savybės - nepriklausomybė ir praktiškumas, tačiau ir jiems kartais reikia dėmesio, stipresniojo globos.

Kvapas. Mergelėms patinka stiprūs gėlių ir egzotiški aromatai, kurie suteikia romantiškumo. Hiacintas ir citrina formuoja viršutines natas, pabrėžiančias tyrą Mergelės prigimtį. Praktiškumo suteikia jazminai, vidurinės natos - rožės ir sandalmedis, pačiulės ir ąžuolo samanos tvirtai laiko ant žemės. NATURA HOUSE kvapusis vanduo su trijų rožių ekstraktu suteiks jausmingumo ir tyrumo, moteriškumo ir vilionių žavesio. Rožės aromatas atveria vyrų širdis, išjudina jų giliai slepiamus jausmus, leidžia išsiskleisti švelnioms, tyroms emocijoms.

Namams: jėgų suteiks kalnų vėsa dvelkiantys aromatai. Tinka gaivūs, švelnūs medžių (spygliuočių), gėlių, citrinos, yalang yalang augalo, pačiulių žiedų, rozmarino aromatai. Nuotaiką gerina cinamono ir vanilės kvapai. Tonusą pakels rožių aliejaus aromatas, o nervinę įtampą padės įveikti subtilus sausmedžio kvapas. Terre d'Oc namų kvapai „Pačiulių metai“, šiltas ir malonus nerupestingo pačiulio ir sandalmedžio kvapas su lengvu vanilės atspalviu apgobs jus romantiška skraiste ir leis pasijausti saugiai ir nerūpestingai.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Pagrindiniai bruožai. Svarstyklių gyvenimą valdo grožio, harmonijos ir teisingumo jutimas. Būdami taktiški, kilniaširdžiai ir emociškai pastovūs, šie žmonės niekada nestokoja malonios draugijos. Jie pareigingi, retai turi priešų.

Kvapas. Tinka lengvi, aštroki ir saldūs kvapai: rožės, magnolijos, pačiulių, muskato, frezijų, imbiero, pakalnučių, citrusinių vaisių aromatai. Jie Svarstyklėms tprideda pasitikėjimo savimi, o šilti tabako kvapai suteikia ryžtingumo, palaiko pusiausvyrą ir gerina nuotaiką. Inteligentiška viršutinių prieskonių ir citrusinių vaisių natų kombinacija; viduriui - duoklė gėlėms: lelijos ir rožės. Ir sandalmedis bei pačiulės – pagrindinių natų harmonija. Rankinėje turėkite IVR kvapųjį vandenį "Rosa & Violeta" su erškėtrožių, žibučių, miškinių dedešvų ir čiobrelių ekstraktais.

Namams labiausiai tiks Terre d'Oc namų kvapai „Vaikystės paslaptis“. Švelnus, subtilus kvapas prikels vaikystės prisiminimus su pieno ir saldžių migdolų bei dribsnių kvapų atspalviais.

Skorpionas (10 23 - 11 23)

Pagrindiniai bruožai. Aistringas, įžvalgus, sunkiai perprantamas, valdingas ir paslaptingas individualistas. Nuo jo tarsi sklinda ramus pasitikėjimas savimi – jis tarsi be žodžių byloja, kieno čia yra viršus. Skorpiono ženklo žmonės mėgsta intensyvų gyvenimą ir yra aistringi – viskas sukasi arba apie meilę, arba apie neapykantą, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta.

Kvapas. Kvapuose viešpatauja jausmingumas – per levandas, laimus ir greipfrutų viršutines natas, stiprios ir šiltos viduriniosios natos - kadagiai ir pelargonija; muskusas ir samanos pagrindinėms natoms. Citrusų kvapas, melisos žiedų, raudonųjų gvazdikėlių, žolelių aromatai suteikia dvasinių jėgų, gerina nuotaiką, padeda išlaikyti dvasinę pusiausvyrą ir tapti atviresniems. Išbandykite IVR kvapųjį vandenį "Vervain & Green Tea" - verbenos ir žaliosios arbatos aromatas su kininio abatmedžio ekstraktu.

Namams: atsipalaiduoti padeda sandalmedžio, ylang ylang, rožių Magnolijos, rožės kokoso riešuto, spygliuočių aromatai. Terre d'Oc namų kvapai „Pasivaikšiojimas sode“ - gaivus, vaisinis kvapas su aviečių ir gervuogių kvapų nata, su švelniai rūgščiu laukinių gėlių ir obuolių kvapu.

Šaulys (11 23–12 22)

Pagrindiniai bruožai. Šauliams reikia erdvės ir nepriklausomybės. Tai tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusiųjų po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Linkę ignoruoti įvairius apribojimus. Mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Kvapas. Ozono natos pažymi nežemiškumą jumyse, o muskusas ir sandalmedis – žemiškąją jūsų pusę. Tinka levandos, citrusų, našlaitės, orchidėjos aromatai, kvapieji žirneliai ir paparčiai, taip pat subtilus vanilės ir samanų kvapas. Tiks NATURA HOUSE tonizuojamasis kvapusis vanduo visam kūnui su arbatmedžio, cinamono ekstraktais: purkškite ant sausos odos išsimaudę vonioje arba duše.

Namams: emocinę būklę pagerins spygliuočių, jazminų, rožių, rozmarinų, gintaro, lotoso, magnolijų aromatai. Geriausiai veikia gamtos – pievų, miškų – kvapai. Terre d'Oc namų kvapai „Kelias pro mišką“ - tai kvapnus ir gaivinantis saulėto miško kvapas, su natūraliais medžio ir gintaro kvapais.

Ožiaragis (12 22–01 21)

Pagrindiniai bruožai. Atkaklūs, praktiški ir punktualūs. Ambicingi, sąžiningi, teisingi ir patikimi, gerbia tradicijas. Jiems sudėtinga kalbėti apie savo jausmus. Profesinėje srityje šie žmonės pasiekia išties puikių rezultatų.

Kvapas. Tinka kvepalai su tabako, jazminų, samanų, medienos ir gydomųjų aromatais. Taip pat - nerolių, praktiškas sandalmedžio, muskuso ir subtilus vanilės aromatas. Vanilės kvapas daug stipriau veikia vyrus, nei moteris. Tad merginai, einančiai į pasimatymą su vaikinu, patartina pasikvepinti vanilės kvapo kvepalais - šis aromatas nepalieka abejingo nei vieno stipriosios lyties atstovo. IVR kvapusis vanduo "Vanilla & Fruits", vanilės ir vaisių aromato, su paprastosios budlėjos, avietės, alpinės kalpokės ir Viduržemio pajūrio kraštų vaistinių čiobrelių ekstraktais.

Namams: kokosų, lotoso ir vanilės aromatai. Vanilė ne tik stiprina šilumos pojūtį, suteikia jausmingumo, tačiau yra ir stiprus afrodiziakas. Norint sukurti jaukią ir romantišką aplinką, pakanka kambaryje uždegti vanilės kvapo žvakutę. Terre d'Oc namų kvapai „Rudeninis arbatos vakarėlis“ - saldus, balzaminis kvapas su lengvu gėlių atspalviu, kurį lydi karšto šokolado su vanile ir medumi bei apelsinų ir džiovintų vaisių kapų natos.

Vandenis (01 21–02 20)

Pagrindiniai bruožai. Šio ženklo žmonės sugeba sugauti, suprasti ir pateikti kitiems dar tik ore sklandančias idėjas, jie taip pat dievina teisingumą, pasižymi labai plačiais interesais, skvarbiu protu ir originaliomis idėjomis.

Kvapas. Gimusius po šiuo ženklu traukia gėlių aromatai (ypač rožės ir apelsinmedžio), kurie svaigina ir ramina vienu metu. Gaivios levandų, citrinos ir šiltos kadagio, apelsinų žiedų, pikantiškos kalendrų, kedro, sandalmedžio, gintaro ir muskuso natos - novatoriškam vandeniui. Tiks IVR kvapusis vanduo "Lemon & Aromatic Herbs“ su citrinų ekstraktais bei aromatinių žolelių aromatu.

Namams: tinka viskas, kas vėsu ir gaivu: lotoso, rožių, miros, gintaro, citrinos, jazminų, mėtų, citrusinių, pušų, žolynų aromatai. Rekomenduojame Terre d'Oc namų kvapus „Po jaminu“ - tai gaivus gėlių kvapas, susidedantis iš vandens lelijų ir jazminų žiedų aromatų, padės geresniam miegui.

Žuvys (02 20–03 21)

Pagrindiniai bruožai. Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija ir spiritualistine pasaulėžiūra. Dažniausiai tai idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos. Šiems žmonėms patinka vienatvė; dvasinės vertybės jiems svarbesnės už materialines.

Kvapas. Žuvų ženklo žmones ypač teigiamai veikia kvapieji jazminai: stiprėja charakteris, atsiranda daugiau geranoriškumo, tinka retų gėlių ir samanų kvapas. Tiks IVR kvapusis vanduo "Jasmin & Pink Pepper" su jazminų, rožinių pipirų, miškinių dedešvų ir Viduržemio pajūrio kraštų vaistinių čiobrelių ekstraktais. Vidurinės natos - pikantiškos gaivios, pagrindinės natos - minkštos medžio pažymi įvairiapusę Jūsų asmenybę.

Namams derės pušų, gėlių žiedų, citrinžolės, sandalmedžio, alijošiaus ir jazmino kvapai, o sukoncentruoti dėmesį padės muskato riešuto aromatas. Terre d'Oc namų kvapai ,,Pogulis po figmedžiu“ - žalias, vaisinis kvapas su lengva gėlių nata puikiai dera su kartoku, bet minkštu, saldžiu figų ir persikų atspalviu.

Renkantis aromatą nebijokite eksperimentuoti, maišyti kvapus, kol surasite būtent Jums tinkantį, indvidualų aromatą. Nenumokite ranka į intuiciją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis