Kaip susikurti šventinį įvaizdį ir neprašauti pro šalį. PRIEŠ ir PO

Dažnai susiduriama su problema, jog ruošdamosios tam tikrai šventei moterys išleidžia krūvą pinigų, tačiau norimo efekto – atrodyti išskirtinai žavingai - taip ir nepasiekia.

„Moteris įsigyja daug gražių ir prabangių daiktų, tačiau sudėjus juos į viena, grožis kažkur išnyksta. Norėdama atrodyti gražiai, moteris akcentuoja vieną ar kelias, deja, tarpusavyje nederančias stiliaus detales, ko pasekoje – ir vėl nusivylimas, pastebi „Make up and image school“ įkūrėja Olesia Žuravliova.

Priežastis gana paprasta - moteris nežino, kokio įvaizdžio siekia. Išsiaiškinus, kokia norėtumėte būti ypatingą dieną, nepakanka įsigyti naują suknelę, būtina priderinti prie jos šukuoseną, makiažą bei aksesuarus.

„Make up and image school“ bei „Ivory“ suknelių namai“ pristatė bendrą proginių įvaizdžių kolekciją „It‘s my party“. Profesionalūs stilistai, vizažistai ir šukuosenų meistrai susibūrė vienai misijai: pristatyti detales, kurias derinant galima sukurti stulbinantį įvaizdį.

Iš daugybės įvaizdžio variacijų išskirti keli skirtingi proginiai įvaizdžiai:

* Vakarinis įvaizdis

Yra įvairių vakarinio stiliaus interpretacijų. Įvaizdį siūloma rinktis pagal savo asmenybę: jei gyvenime esate ryški ir nebijote iššūkių, drąsiai galite rinktis ilgą ektravagantišką suknelę, išskirtinę šukuoseną, ryškų dūminį makiažą.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

* Romantiškas įvaizdis

Jis puikiai tiks teminiam vakarui ar pamergei.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

* Nuotakos įvaizdis

Svarbu, kad nuotakos rinktųsi prie savo asmenybės tinkantį įvaizdį. Vienoms tiks natūralus, subtilus stilius. Ekspresyviai ir išskirtinei asmenybei patartina rinktis ryškesnį įvaizdį.

Organizatorių nuotr.

Taigi, ruošiantis šventėms, neužtenka pakeisti šukuosenos ar nusipirkti tobulą suknelę, labai svarbu surasti savo įvaizdį ir harmoningai suderinti visas stiliaus detales.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

www.makiazomokykla.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis