Manikiūro tendencijos 2014-ųjų pavasariui ir vasarai

Mados žinovai šio sezono manikiūro tendencijas sujungė į kelias grupes. Patys nagų lakų kūrėjai įkvėpimo ir idėjų sėmėsi iš desertų, džinsų kūrėjų etc.

Balta

Nulakuokite nagus baltai, o toliau puoškite kaip tik sugalvojate. Dabinkite kristalais, piešiniais, juostelėmis, taškučiais. Net jei nieko nedarysite, baltai lakuoti nagai – šių metų topas. Skaidrūs, per kuriuos matosi nago struktūra, ar neperregimi.

Džinsai

Kovodama dėl populiariausios 2014 m. pavasario ir vasaros sezono spalvos titulo mėlyna rekomenduoja vyno, pilką ir chaki spalvas. Paprasta džinsinė medžiaga šį sezoną dera su balta marinistine bei veidrodiniais akiniais. Šioje paletėje: matinės, kreminės, žėrinčios spalvos, sudėliotos kaip mozaika ar net langeliais.

Apelsinas

Sodraus apelsino ir meliono spalva gali tapti stiliaus akcentu ar tapti nagų dizaino pagrindu arba ryškia prancūziško manikiūro atmaina. Žodžiu, jei norite ryškaus ir išsiskiriančio manikiūro, lakuokite nagus oranžine spalva.

Mėnulis

Tai pati santūriausia, tačiau solidi tendencija. Greta juodos, mėlynos spalvų šį sezoną siūloma išbandyti mėlynai žalią ar net žydrą laką.

Pastelė

Pieno kokteilių atspalviai tiks toms, kurios jau pavargo nuo tamsių nagų. Levandos, vanilė, krembriulė, žemuogės su grietinėle ir dangaus žydrynė – štai kiek atspalvių mėgstančioms pastelines spalvas.

Metalas

Ir čia tiks ne tik auksinė, sidabrinė ar plieno spalvos. Čia puikiai derės perlo, margi vandeny pasklidusio benzino atspalviai. Šį laką galima derinti prie metalo aksesuarų, tačiau reikėtų vengti metalo atspalvių drabužių.

Juostelės

Horizontalios ir vertikalios. Siauros ir platesnės. Pieštos ir klijuotos. Naujajame sezone jų yra daug ir jos labai įvairios, tačiau tikslios ir lakoniškos – zebrų ar veršiukų margumyno čia neturi būti.

Matinės

Raudona, rausva, mėlyna ar juoda. Nesvarbu, kokia spalva, svarbu, kad ji – matinė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis