Žolelė, kuri didina potenciją ir neleidžia žilti plaukams

Vis dažniau tenka girdėti apie priemones su stebuklingomis žolelėmis Fo Ti, kurios esą žilus plaukus paverčia juodais, o silpnus plaukus turinys žmonės ilgainiui ima džiaugtis kur kas vešlesniais plaukais. Buvo atlikta daug klinikinių tyrimų, siekiant išsiaiškinti medicinines šios natūralios žolelės savybes.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:
- Grikių – kefyro dieta ir minus 14 kilogramų per 2 savaites
- 9 kasdienių įpročių, kurie sendina
- Princesės Dianos prosenelė – meilės trikampis ir šantažu atimtas kūdikis
- Beata Tiškevič: kaip būtų lengva, jei būčiau gimusi vyru...
- Nekeptas sausainių tortas

Fo Ti (Ho-Shou wu) yra žolelė Kinijos, kurios atradimas siejamas su 58 metų kinu, jį potvynis ilgam buvo įkalinęs kalnuose. Vienintelis maistas, kurį jis galėjo gauti, buvo Fo-ti žolelė, kuri vėliau buvo pavadinta Ho-Shou wu. Vėliau net ir būdamas brandaus amžiaus, jis jautė stiprų lytinį potraukį ir susilaukė nemažai palikuonių. Vienas jų išgyveno iki 160 metų. Kitas sulaukė 130 metų, o mirštant jo plaukai buvo visiškai juodi. Fo Ti, kaip rašo curenature.com, garsėja dėl savo prieš senėjimą nukreiptų savybių, nes padeda baltus plaukus paversti juodais ir net atkuria jų augimą.

Šioje žolelėje yra daugybė medžiagų, kurios lėtina senėjimo procesą. Tetrahidroksistilbenas-gliukozidas yra vienas pagrindinių aktyvių šios žolelės ingredientų. Pekine esančios Kinijos tradicinės medicinos Geriatrijos institutas parengė straipsnį, kur apžvelgė pastarąjį dešimtmetį atrasto tetrahidroksistilbeno-gliukozido poveikį. Nustatyta, kad jis veikia kaip antioksidantas ir nutolina senėjimo procesą. Todėl Fo Ti žolelė yra labai vertinama siekiant užkirsti kelią ir gydant senatvines neuropatijas, tokias kaip Alzheimerio liga, Parkinsono liga ir senatvinė silpnaprotystė.

Fo Ti žolelėje taip pat yra ir daug kitų medžiagų: antrachinonų, polidatino ir resveratrolio, chrisofanolio, fisciono, emodino, aloeemodino, rheino, tetrahidroksi-stilbeno, noreugenino, apigenino, daukosterolio, beta-sitosterolio, stearino rūgšties. Antrachinonai, fiscionas, emodinas ir questinas slopina onkogeninių savybių turintį Cdc25B aktyvumą.

Buvo atlikta daug klinikinių tyrimų, siekiant išsiaiškinti medicinines šios natūralios žolelės savybes. Po išsamių tyrimų paaiškėjo, kad Ho-shou wu yra išties nepaprasta žolelė, stiprinanti imuninę sistemą. Ji taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, didina vyrų bei moterų lytinį potraukį. Išvalo kraują ir kūną nuo kenksmingo cheminių medžiagų poveikio.

Taip pat stiprina raumenis ir sausgysles, padeda nuo sąnarių skausmo, sumušimų ir nugaros skausmo. Tai nuostabi tonizuojanti priemonė endokrininėms funkcijoms. Ji pagerina bendrą individo sveikatą ir taip pat didina atsparumą ligoms. Lecitinas, kurio taip pat yra šioje žolelėje, padeda kontroliuoti cholesterolio kiekį kraujyje. Tai puikus natūralus vaistas nuo anginos, diabeto ir aterosklerozės, taip pat ir nuo virškinamojo trakto ligų, nes jis valo ir ramina virškinamojo trakto gleivinės uždegimą. Tai naudinga žolelė žmonėms, kenčiantiems nuo vidurių užkietėjimo. Taip pat padeda sumažinti kraujo spaudimą ir kepenų uždegimą.

Fo Ti yra ideali tokių mineralų kaip geležies, cinko ir vario kombinacija. Cinkas yra mikroelementas, kurio mūsų kūnui reikia, norint atlikti kelias svarbias funkcijas. Jis stiprina neurologines funkcijas, naudingas augimui ir vystymuisi. Cinko stoka lemia mažą vyrų lytinį potraukį, prastą vaisingumą ir didina prostatos vėžio riziką. Tai tikrai yra vienas iš geriausių natūralių vyrų vaisingumo gydymo metodų.

Taip pat Fo Ti šaknis įrodė galinti užkirsti kelią pernelyg dideliam gyvūnų kraujo trombocitų susijungimui. Trombocitai susijungia sužeistoje vietoje, kad žaizdos greičiau gytų, bet kai susijungia kraujagyslėse, gali sukelti infarktą arba insultą. Ho-Shou wu gali užkirsti tam kelią, padidindamas normalų kraujo tekėjimą. Jis taip pat kontroliuoja stiprų kraujavimą menstruacijų metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis