Pilvo šokių meistrė svajonės išpildymo laukė 15 metų

Lietuvos kultūrizmo čempiono Dainiaus Barzinsko žmona, pilvo šokių mokytojų Irina Barzinskienė, po keliolikos metų svarstymo nusprendė padailinti kūną.

Santūriai, ramybe pulsuojančiai, kiekvieną žodį ir sprendimą gerokai pasveriančiai 40 metų moteriai plastinės chirurgijos profesorius Kęstutis Vitkus atliko krūtų didinimo operaciją.

„Ryžtis šiam sprendimui buvo nelengva, jį lėmė aplinkybių visuma, o pats sprendimas brendo daugelį metų, – atviravo I. Barzinskienė. – Po dukters gimimo ir pusės metų žindymo pastebėjau stipriai pakitusią krūtų išvaizdą. Kartu su vyru aptarėme krūtų plastinės operacijos galimybę, tačiau niekur neskubėjome, nes manėme susilaukti daugiau vaikų. Tačiau yra taip kaip yra, užauginome vieną dukrą, kuriai dabar 17 metų. O siekis atstatyti tai, ką susiklosčius aplinkybėms „praradau“, bėgant metams niekur nedingo.“

Pasak jos, noras atrodyti gražiai, būti geros fizinės išvaizdos ir sveikatos ją lydėjo visuomet.

„Esu įsitikinusi, kad gerai žmogaus savijautai svarbi emocinė būsena, fizinė sveikata ir estetinė išvaizda. To siekti padeda sveikos gyvensenos principai, racionali mityba, pozityvus mąstymas. Aš gerai jaučiausi, ir netgi patikau sau, kokia buvau. Tačiau žinojau, kad galiu atrodyti truputį gražiau, todėl ir kreipiausi estetinės plastinės medicinos gydytojų pagalbos. Buvau įsitikinusi, kad krūtinė galėtų atrodyti geriau“, – sako Irina.

Prieš operaciją
S. Katilovskytės nuotr.
Paskatino ir profesinės aplinkybės

Ji teigia, kad ryžtis pasididinti krūtis paskatino ir jos, kaip pilvo šokėjos, profesija.

„Daug metų esu pilvo šokių mokytoja, festivalių ir konkursų teisėja. Matau kokios yra tendencijos, todėl išties labai svarbu atitikti, tarkime, šiai šokių rūšiai būtinus reikalavimus. Yra netgi toks palyginimas: pilvo šokėja be išraiškingos krūtinės, tai tas pats, kas ir dainininkas be dantų, – juokauja moteris. – Pilvo šokis reikalauja moteriškų formų. Patobulinti kūno formas galima įvairiais pratimais, tačiau krūtys – ne raumuo, jos fiziniais pratimais nesustiprinsi ir neištreniruosi.“

Moteris pasakoja, kad dalyvaudama naujoje lengvojo kultūrizmo kategorijoje „Bikini Model“ varžybose JAV buvo iš tų dešimties procentų varžybų dalyvių, kurios neturėjo krūtų implantų.

„Tačiau ir tai nebuvo pagrindinis motyvas, lėmęs mano apsisprendimą. Manyčiau, kad tai – aplinkybių visuma. Aišku, jeigu dirbčiau kitą darbą, užsiimčiau kita veikla, galbūt apsispręsti būtų sunkiau. Kita vertus, noras būti gražesnei, tikriausiai, nepriklauso nuo jokių aplinkybių“, - sakė Rytietiškų šokių studijos „Orientalija“ vadovė.

Po operacijos
S. Katilovskytės nuotr.
Operacijos tikslas - gera moters savijauta

Santūri ir mažakalbė Irina prisipažįsta visiškai pasikliovusi klinikos specialistais. Ji sunkiai įsivaizdavusi galutinį operacijos rezultatą, todėl pasitikėjo prof. K. Vitkaus patirtimi, jo žodis buvo lemiamas renkantis implantų dydį ir formą.

„Esu sveiko gyvenimo būdo šalininkė, nerūkau, nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos, man svarbu, kas vyksta mano kūne. Todėl ir jaudinausi, kad rezultatas, gerokai pakeisiantis mano išvaizdą, pateisintų lūkesčius. Esu įsitikinusi, kad drauge su „VitkusClinic“ profesionalais pasiekėme optimaliausią variantą“, – sakė I. Barzinskienė.

„Moteris nori jaustis graži ir patraukli kiekviename savo gyvenimo etape. Krūtų padidinimo operacijos tikslas – padėti moteriai jaustis laimingai ir džiaugtis savo kūnu. Patys geriausi rezultatai yra pasiekiami tada, kai yra stipri paciento motyvacija ir pasitikėjimas jį operuosiančiu chirurgu bei visa komanda. Ponia Irina net 15 metų brandino šį savo norą, atsakingai ruošėsi pačiai operacijai, laikėsi pooperacinio režimo. Tai labai svarbūs faktoriai, dėl ko ji ir toliau gali džiaugtis gyvenimu“, – sakė prof. K. Vitkus.

Irina su vyru, klinikos direktore Vita Degutiene ir profesoriumi K. Vitkumi
V. Digimo nuotr.

„VitkusClinic“ ir sveikas.lt informacija

Apie „VitkusClinic“

2004 metais įkurta „VitkusClinic“ (UAB Valakupių plastinės chirurgijos klinika) yra viena didžiausių plastinės chirurgijos klinikų Lietuvoje. Jos įkūrėjas – profesorius Kęstutis Vitkus, turintis didesnę nei 40 metų mikrochirurgo darbo patirtį. Klinikoje operuoja didžiausią patirtį šalyje turintys plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.

„VitkusClinic“ atliekamos įvairios plastinės chirurgijos operacijos ir procedūros: nosies, vokų, kaklo, krūtų, pilvo sienos, varpos plastika, atlėpusių ausų korekcijos, taip pat veido atjauninimo, raukšlių šalinimo, riebalų nusiurbimo ir kitos procedūros. Per metus klinikoje vien profesorius Kęstutis Vitkus atlieka daugiau kaip 250 plastinių chirurgijos operacijų, neskaičiuojant kitų įvairių procedūrų ir injekcijų.

Užsakymo nr.: PT_64723173

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis