10 patarimų, kaip išsirinkti apatinį trikotažą

Kaip išsirinkti ir dėvėti apatinį trikotažą, kad atrodytumėt žavios lyg prancūzės.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- Magda Gėbels – pirmoji Hitlerio ponia, nužudžiusi savo vaikus
- 10 daiktų, kurie bus madingi ir šiandien, ir po metų (FOTO)
- Efektyviai riebalus deginantis kefyro kokteilis
- Pelėsis ne tik dergia sienas, jis pavojingas ir sveikatai
- Varškės pyragas „Angelo ašaros“

1. Nebijokite dėvėti spalvotų apatinių drabužių – tai gražu ir madinga! Svarbu, kad apatinių spalva derėtų prie drabužių spalvos. Ji turi būti arba tokia pati, arba harmoningai derėti. Pavyzdžiui, po įvairiaspalve tunika derės liemenėlė, identiškai atkartojanti vieną iš spalvų drabužiuose. Tačiau venkite pernelyg ryškių kontrastų – tai gali atrodyti vulgariai. Visur reikia jausti saiką.

2. Kiekviena mergina turi turėti kūno spalvos apatinius. Ne mažiau 2 skirtingų atspalvių: šviesesnio atspalvio žiemai, ir tamsesnio – vasarai, prie įdegusio kūno.

3. Jei rengiatės pusiau peršviečiamą klasikinę baltą palaidinę, liemenėlė turi būti kūno spalvos, o ne balta. Visiškai baltas apatinis trikotažas visada krenta į akis. Klasikinį baltą apatinį trikotažą vilkitės tik po neperšviečiamais baltais marškiniais ir kelnėmis, o nėriniuoti apatiniai tinka tik per pirmąją vestuvių naktį.

4. Petnešėlės – jei matomos po drabužiais – turi derėti prie jų pagal toną arba būti kontrastinio atspalvio.

Shutterstock nuotr.
5. Po aptempta suknele vilkitės figūrą formuojantį, liekninantį trikotažą. Pamatysite, kaip dailiai atrodysite! Nereikia bijoti žodžio „liekninantis“ – net ir lieknuolėms ne pro šalį suteikti savo formoms dar grakštesnį siluetą. O jei norite apsirengti madingą aptemptą trumpą suknelę iš plono trikotažo – formuojantys apatiniai tiesiog būtini!

6. Rinkitės tinkamą formą ir reikiamą dydį. Universalių liemenėlių, tinkančių visoms merginoms, tiesiog nebūna. Jei jūsų krūtinė maža, rinkitės trikampio formos kaušelius be pakietinimų arba klasikinę nėriniuotą, krūtinę pakeliančią ir formuojančią liemenėlę. O jei krūtinė didelė, apvali – ją geriausiai prilaikys uždaresnė liemenėlė iš tankesnio audinio, be nereikalingų detalių. Jei kaušelio kraštas įsiręžia į krūtinę – greičiausiai, neteisingai parinkta forma, o ne dydis. Taip pat būtina teisingai sureguliuoti petnešėles, kad nugarėlė nepasikeltų, kitaip krūtinė (ypač, jei ji didelė), vizualiai nukars.

7. Apatinis trikotažas neturi įsirėžti į kūną. Silueto nelygumai negražiai išryškėja po drabužiais, o šiais laikais tokia gausi pasiūla, kad to galima išvengti. Prie plonų kelnių ar aptemptos suknelės vilkitės tik besiūles trikampes kelnaites arba siaurikes.

Shutterstock nuotr.
8. Eksperimentuokite atsargiai! Madinga tendencija derinti skirtingų spalvų apatinį trikotažą gali pakelti nuotaiką, bet nepamirškite, kad spalvos ir medžiagos neturi pjautis. Yra patikima taisyklė: visada pirkite 1 viršutinę dalį ir 2 apatines iš vienos kolekcijos. Verta įsigyti kelias bazines vienspalves įvairių spalvų ir fasonų kelnaites, kurias galėsite derinti su labiau dekoruotomis liemenėlėmis.

9. Paisykite aprangos kodo. Vakarinio, nėriniuoto apatinio trikotažo nereikėtų dėvėti prie kasdienių atvirų ar peršviečiamų drabužių. Ir atvirkščiai, paprastas kasdienis apatinis trikotažas netinka romantiškam pasimatymui.

10. Rodyti ar slėpti – kiekvienos moters pasirinkimas. Iš esmės, moteris neturėtų nieko rodyti sąmoningai. Tačiau kartais nebus nieko nepadoraus, jei bus pastebimos gražių apatinių detalės – pavyzdžiui, gražios petnešėlės. Jei pagrindinė jūsų įvaizdžio detalė – suknelė, apatinis trikotažas turi būti maksimaliai nematomas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis