Kaip kitąmet dažysime plaukus – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip? Atsako stilistas

Dešimt metų Milane gyvenantis ir dirbantis plaukų stilistas Andrius Jurkevičius, kuriam savo šukuoseną patiki dainininkas Erosas Ramazzotti, atskleidžia ateinančio sezono tendencijas.

Populiariausi straipsniai:
- Kas sveikiau: arbata ar kava? Atsakymas nustebins
- Tarpukario name - įgyvendinta prosenelių svajonė
- Koks A. Valentaitės triukas norint gražiai atrodyti nuotraukose?
- Prognozės savaitei: kelios dienos bus itin nepalankios
- Kokie Zodiako ženklai džiaugsis itin sėkmingais 2015 metais?
- Kalėdiniai meduoliai

Kokie mados vėjai siaus ateinantį sezoną?

Ir ateinantį, ir kelis kitus sezonus madingiausios bus šaltos spalvos. Taip, jos tinka toli gražu ne visoms, tačiau mada ne visada būna teisinga ir gailestinga (šypsosi). Madingiausi bus ilgi devintojo ir dešimtojo dešimtmečių stiliaus plaukai. Trumpesni plaukai kerpami vadinamuoju „dry cut“ („sausojo kirpimo“, kai kerpami išdžiovinti, ne šlapi, plaukai) būdu, kuris sparčiai populiarėja ir greit pasieks Lietuvą.

Kokio ilgio ir kirpimo plaukai bus madingiausi 2015 metų pavasarį?

Pavasarį aktualiausias kirpimas – ilgas karė (caré) su plonais ilgais kirpčiais. Šie turėtų būti nukirpti ta pačia sausų plaukų technologija. Madingiausi bus ilgi plaukai, ne taip svarbu, jie lygūs ar iškarpyti. Svarbu, kad 10-ojo dešimtmečio. Beje, vasarą arba kitą rudenį turėtų sugrįžti ir 9-ojo dešimtmečio įvaizdis.

Kokios spalvos „ant bangos“? Ir kaip dažyti – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip?

Kaip jau minėjau, populiariausios bus šaltos spalvos, tačiau patarčiau plaukus dažyti ta spalva, kuri jums labiausiai tinka. Jeigu norisi natūraliai atrodančio įvaizdžio, pamėginkite chna nudažytus plaukus – rusvus plaukus dabar ypač pamėgę naujos kartos plaukų stilistai. Šia spalva dažome, kai norime atgaivinti plaukus. Be to, ryži plaukai visada buvo ir bus seksualumo simbolis.

Dešimt metų gyvenate ir dirbate Milane. Kaip italės rūpinasi savo plaukais? O kaip vertinate lietuvių šukuosenas?

Italės yra įpratusios eiti į kirpyklą kartą per savaitę: vieną – kerpasi, kitą ateina dažytis, trečią savaitę darosi šukuoseną, dar po savaitės ateina pataisyti kirpimą ar susišukuoti, dar kitą – pasidaryti kokią puoselėjamąją procedūrą, ir taip be galo (juokiasi). Žinoma, vyrai nėra labai tuo patenkinti (šypsosi). Bet italės labai rūpinasi savo plaukais, nes taip yra įpratusios. Nežinau, kokia situacija Lietuvoje, čia labai retai būnu, bet, man atrodo, madomis čia moterys nelabai domisi, joms trūksta pasitikėjimo savimi. Jeigu lygintume su italėmis, kitoks ir stilius.

Kaip tinkamai susišukuoti per šventes? Ar yra kokios nors šventinės rekomendacijos šiam sezonui?

Kuriant šventinį įvaizdį svarbiausia – makiažas plaukams. Makiažo reikia ne tik veidui. Esama tokio plaukų makiažo, kuris tveria visą vakarą ar net laikosi porą savaičių. Kurdamas šventinę šukuoseną, pats naudoju aukso spalvos lako, blizgučių ir kvepalų plaukams. Tik svarbu pasirinkti tikrai kokybiškus produktus, antraip atrodysite prastai.

Andriaus Jurkevičiaus kurtas modelis. Makiažas – ne mažiau svarbu
Asmeninio albumo nuotr.

Andriaus Jurkevičiaus kurtas modelis
Asmeninio albumo nuotr.
Andriaus Jurkevičiaus kurtas modelis
Asmeninio albumo nuotr.
Andriaus Jurkevičiaus kurtas modelis
Asmeninio albumo nuotr.

Gyvenate vienoje pasaulio madų sostinių. Kokie plaukų puoselėjimo produktai ir procedūros dabar populiariausios?

Oi, apie tai galėčiau kalbėti visą dieną! Naujovių dabar apstu: priemonės su plazma ir plazmos injekcijos, populiarūs Holivude, Paryžiuje ir Milane aktyviųjų medžiagų (ikrų ekstrakto, vitaminų B5 ir E) kokteiliai plaukams „BTX Hair“, krištolas, plaukų priauginimas per 20 minučių, procedūros plaukų priauginimo lazeriu (per 3 minutes jis priaugina 8 sruogeles), plaukų makiažo linijos, į madą grįžta prancūziškos vakarinės šukuosenos. Ir moterys nori visko! Joms patinka naujovės.

Šukuojate ir dažote garsenybes. Kokie jų plaukai? Kaip įžymybės juos puoselėja?

Įžymybių tikrai netrūksta, ir jų plaukai dažniausiai nuostabūs, nes garsenybės gali sau leisti kokybiškas paslaugas ir produktus, be to, dažna turi stilistus. Realiame gyvenime žinomos moterys neretai dar gražesnės negu nuotraukose, nors, žinoma, būna ir atvirkščiai… Koks jų gražių plaukų receptas? Manyčiau, jų charizma, charakteris, žinojimas, ko nori, ir pasitikėjimas savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis