2015 metų šukuosenos: grįžta etno ir retro stiliai

Kokią šukuosenas rinktis ateinančiai 2015 metais?

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- Ką Nostradamas išpranašavo 2015-iesiems
- 30 šventinių suknelių pagal figūros tipą
- Savaitės prognozės: kas mūsų laukia per šventes
- 14 pagrindinių intymios higienos taisyklių, kaip išvengti makšties uždegimo
- Kalėdų karštinė prasideda: naminių kūčiukų receptas

Pasirodo, ši žiema bus kupina lengvumo ir natūralumo prieskonių. Grožio salono „Greenas“ direktorė ir plaukų stilistė Olga Wiseman siūlo nebijoti eksperimentuoti ir kasdieną ruošiantis į darbą, ir skubant į vakarėlį.

Pasak stilistės Olgos Wiseman, kiekvieną sezoną šukuosenų tendencijos keičiasi. Žinoma, Lietuvos moterys turi derintis ir prie atšiauraus klimato, žiemą ne taip paprasta greitai susitvarkyti plaukus.

Be to, kiekviena iš mūsų norime atrodyti ne tik tvarkingai, bet ir stilingai. Ko tikėtis ateinančiais metais? 

Vida Press

Prognozuojama, kad 2015 metais vienos populiariausių tendencijų bus etno ir retro stiliaus šukuosenos. Etno stilius ypač tinka lietuvaitėms. Vienas iš variantų – kasos, galimi įvairūs kasų pynimai, tiek stambūs, tiek smulkūs variantai.

Vida Press

Visos šukuosenos supaprastėja, grįžtama prie natūralumo, sveikų, žvilgančių plaukų, lengvumo. Tiesa, stilingai atrodys ir rišamos uodegėlės, tai paprasta, bet visuomet žavinga.

Vida Press

Kasdienai siūlomi įvairūs kuodukai, jie atrodys elegantiškai ir puikiai tiks tiek darbo aplinkoje, tiek vakarui. Palaidiems plaukams siūloma pakelti plaukus pakaušyje, grįžtama prie senovinio stiliaus. Nereikėtų pamiršti lengvai krintančių garbanų. Ateinančiais metais bus labai madingos bangų interpretacijos, laisvų sruogų žaismas. Svarbu, kad garbanos atrodytų natūraliai, žaismingai.

Vida Press

Stilistė pabrėžia, kad nors daug metų nebuvo madingas gofre stilius, jis pamažu grįžta, tiesa, siūloma gofruoti toliau nuo šaknų. Ateinančiais metais bus labai populiarios retro stiliaus šukuosenos. Jau dabar pastebima, kad įvairiuose vakarėliuose pasirenkama būtent retro tema. Grįžtame prie 1970 – 1980 metų laikų. Stilistė pabrėžia, kad nereikėtų pamiršti ir plaukų aksesuarų – labai madingi bus įvairių spalvų plaukų lankeliai.

Vida Press

Atrodo, jaunoms merginoms ateinantį sezoną tikrai bus, iš ko pasirinkti, o kokie variantai siūlomi vyresnio amžiaus moterims? 

Vida Press

Šiuo atveju siūlomas stilingas kirpimas, pavyzdžiui, pažo tipo kirpimas, reikalaujantis tikslumo, kad moteris atrodytų ir žaviai, ir tvarkingai.

Vida Press

Olga Wiseman primena, kad per šventes sau galima leisti daugiau nei kiekvieną dieną. Nereikia bijoti drąsių pokyčių, fantazuokite ir leiskite sau Kalėdų ir Naujų metų dieną būti charizmatiška, ryškia moterimi.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis