8 naujausi ir įdomiausi vasaros aromatai: kuo kvepia atostogos?

Koks aromatas primena krapus iš raugintų agurkų stiklainio? O kuris kvepia lyg kremas nuo saulės? Kokiu tiktų kvepintis, kai karšta taip, jog, rodos, marškinėlius gali gręžti? Susipažinkite su įdomiausiais vasaros aromatais.

- Savaitės ikona. D. Tamošiūnaitė: kaip pasikeitė jos stilius po didžiųjų grožio pokyčių
- Ką reikėtų žinoti apie smegenų vėžį
- Moterys kalba. Bijau tapti daug pasiekusia vieniša moterimi
- 14 dalykų apie seksą, kuriuos būčiau norėjusi žinoti, kai man buvo 18
- Tinginių čeburekai

Vasaros atostogos – puikus metas išbandyti kokį nors naują ir galbūt kiek netikėtą kvapą, ir taip papildyti prisiminimus apie pašėlusiai smagią vasarą.

Tradiciškai vasara kvepia gėlėmis (dažniausiai – baltomis), uogomis ir vaisiais arba brizu. Kartais – ir vienu, ir kitu. O jei kalbėtume apie vėją ir jūrą, man šiuo metu pats vasariškiausias atrodo aktorės Nijolės Narmontaitės pamėgtas „Hermès“ tualetinis vanduo „Un Jardin En Méditerranée“.


Aromate susipina baltųjų oleandrų, apelsinmedžių žiedų, figų, kedrų, pistacijų, mandarinų, citrinų, bergamočių natos. Tikras atostogų prie Viduržemio jūros dvelksmas! Nors girdėjau nuomonių, kad kai kam šis aromatas primena krapus iš raugintų agurkų stiklainio.

„Jimmy Choo“ aromatas „Blossom“ – labai gėlinis, labai rožinis, labai saldus ir kibirkščiuojantis, su citrusinių vaisių, kriaušių, bulgariškų rožių ir raudonųjų uogų akordais.


Kaip juokauja „Harper’s Bazaar“, jis primena Paris Hilton spintą. 

„Bobbi Brown“ geriausiai žinomas kaip dekoratyvinės kosmetikos ir veido odos priežiūros prekių ženklas. 2009-aisiais jis išleido labai vasarišką kvapųjį vandenį „Beach“, kuris šiek tiek kvepia kremu nuo saulės ir, žinoma, paplūdimiu – įkaitusiu smėliu, jūros druska ir vėju.


Sūriu jūros vėju, kvepenėmis ir skrudintomis kavos pupelėmis (žodžiu, tobulomis atostogomis) kvepia ir prancūzų parfumerijos namų „Diptyque“ kvepalai „Florabellio“.


Labai itališki „Gucci“ serijos „Flora“ aromatai „Garden Collection“ patiks ir įtiks įvairiausių gėlių gerbėjoms: „Gorgeous Gardenia“ (šis aromatas įtrauktas į labiausiai vestuvėms tinkančių kvepalų sąrašą) – mėgstančiosioms gardenijas, „Gracious Tuberose“ – nebijančioms geidulingųjų tuberozų, „Glorious Mandarin“ patiks citrusų gaivą mėgstančioms moterims, „Generous Violet“ dvelkia žibuoklių žiedais ir lapais, „Glamorous Magnolia“ skleidžia švelnių ir subtilių magnolijų kerus.

 

Visi penki linijos aromatai, išleisti 2012 metais, įkūnija augalus, kurių žiedai puošia garsiąją Vittorio Accornero Monako princesei Grace Kelly sukurtą šilkinę skarelę. 

„Glowing by JLo“ – turbūt vienintelis aromatas, kuris švyti. Papurkštas ant odos, jis suteikia odai švytėjimo. Kvapiąją kompoziciją sudaro gėlės ir pudra, gana ryškiai jaučiamas santalas ir vanilė.


Aktorės Reese Witherspoon bendradarbiaujant su kompanija „Avon“ sukurtas tualetinis vanduo primena, kad vasarą turėtume dažniau šypsotis, net jei diena labai tvanki ar atostogaujate kur nors atogrąžų kraštuose. Jie taip ir vadinasi – „Laugh Often by Reese Witherspoon“. Ir sukurti specialiai kvepintis tuomet, kai marškinėlius, rodos, galima gręžti. Aromatas kvepia citrusais, baltąja ir žaliąja arbata ir rožiniais bijūnais.


Turbūt Lietuvoje nėra moters, kuri nebūtų užuodusi ir slapta pasvajojusi apie „Editions de Parfums Frédéric Malle“ kvapųjį vandenį „Portrait of a Lady“. Šį kultiniu tapusį aromatą, kuriuo, net neabejoju, daugelis moterų kvepinsis ir vasarą, sukūrė talentingas parfumeris Dominique’as Ropionas, laikomas vienu geriausių šiuolaikinių kvepalų kūrėjų, – jis yra ir vasarai skirto naujo „Editions de Parfums Frédéric Malle“ kvapo „Cologne Indelebile“ autorius.


Šie kvepalai dvelkia bergamotėmis, karčiavaisių citrinmedžių žiedais ir muskusu. Kas žino, gal šie kvepalai taps nauja vasaros klasika? „Vogue“ tikina, kad tai toks aromatas, kurį užuodęs gatvėje bėgi paklausti, kas tai.

Be to, odekolonais kvepintis be galo madinga. Ypač – vasarą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis