R. Mikailionytė: meilė sau nepriklauso nuo išorinių vertinimų

Renata Mikailionytė – graži, brandi moteris. Ji stilinga, kūrybinga, aktyvi. Jos gyvenimas jau neatsiejamas nuo mados ir televizijos pasaulio, intensyvaus miesto gyvenimo, tačiau tuo pačiu metu jos aplinka neįsivaizduojama be namų jaukumo, betarpiško bendravimo su vaikais ir sąmoningo gyvenimo būdo.

Sąmoningo grožio idėja

Renata iki išprotėjimo myli augalus – dirba landšafto specialiste. Tad visai nestebina ir jos išpažįstamos vertybės tikram ir nesuvaidintam moters grožiui. Šiais metais Renata tapo prekės ženklo „Biocell“ ambasadore: ji ne tik nusifotografavo šio ženklo reklaminėje kampanijoje, bet ir kartu su „Biocell“ sieks bent šiek tiek pakeisti moters grožio idėją Lietuvoje.

„Graži moteris – tai dvasinė ir psichologinė būsena, sveikata, vidinė ramybė“, – įsitikinusi ji. Šiandien su jumis Renata dalinasi grožio patarimais ir požiūriu į gyvenimą.

Seksualumas

Aš stebiuosi, kaip nepavargstama itin tiesmukai puikuotis išore. Gal tiesiog reikėtų „išjungti“ perdozuotą troškimą būti sexy ir tiesiog jaustis komfortabiliai. Man baisiausia – tiesmukas kūno demonstravimas, kuris sukelia atvirkštinę reakciją – žiūri, bet nieko nejauti... Vertinu moteris, kurios dievina savo darbą, trokšta save realizuoti ir joms sekasi. Tokia moteris yra pati seksualiausia, nes ji turi gyvybės ir jaučia gyvenimo pulsą. Tai man ir yra seksualu. O šiaip seksualumas – tai žmogaus prigimtis.

Sąmoningas gyvenimo būdas

Prieš aštuonerius metus „suleidau“ savo smegenis ir rankas į žemę. Landšafto darbai nekaltai atrodo tik eskizuose, o kasdien – tai daug sunkaus fizinio darbo, ištvermės ir jokių pasiteisinimų, jog šiandien blogas oras.

Prieš dvejus metus didysis karališkasis pudelis privertė mane kasdien daug vaikščioti.
Prieš pusę metų atradau plaukimą. Kiekvienas apsilankymas baseine – šventė mano kūnui. Kaskart stebinu save savo pačios galimybėmis: brasas, kraulis, nugara, delfinas. Dar prieš metus tai man būtų skambėję kaip neatrastų planetų pavadinimai. Dabar tai mane „veža“. Nebevalgau bet ko ir dideliais kiekiais. Mano mitybos credo – Majos Pliseckajos garsiai nuskambėjusi frazė: „Menše žrat nado“ (liet. – Mažiau reikia ėsti). Ir dar: mažiau cigarečių, reguliarus lankymasis pas odontologą, ginekologą bei viso kūno priežiūra. Žinoma, taip pat ir asmeninis seksualinis gyvenimas.

Natūralumas ir grožis

Aš pati naudoju nedaug kosmetikos. Visada sakau: „Moterys, nepersistenkite, nes anksčiau ar vėliau vis tiek reikės nusiprausti ir jūsų gali tiesiog nepažinti“. Suprantu, kad gyvenimas – kasdieninė scena, bet nuoširdžiai galvoju, kad didelis kiekis kosmetikos – tiesiog prasto skonio ženklas. Tuos žmones, kurie mėgaujasi plastine chirurgija, mano manymu, valdo baimė. Ir visai nesvarbu, ko jie bijo – prarasti jaunystę, darbą ar mylimą žmogų. Nenorėčiau nė akimirka būti jaunesnė, nes mano amžius yra mano patirtis, kuri man yra pati brangiausia. Aš nenoriu, kad baimė mano gyvenime diktuotų sąlygas.

Graži 24 valandas per parą

Dievas, meilė, ramybė, miegas, pasitikėjimas savo jėgomis. Graži moteris – dvasinė ir psichologinė būsena, vidinė ramybė. Na, o jei kalbėtume žemiškiau, svarbu puoselėti savo odą ir plaukus, juos nuolat drėkinti. Ne tik gerti daug vandens, braidžioti po jūrą, bet ir vartoti maisto papildus. Jie, žinoma, nepadarys stebuklo per vieną dieną, tačiau reguliarus jų vartojimas iš tiesų sulėtins odos senėjimą, sumažins raukšleles, o plaukai labiau žvilgės. Tai kaip trąšos augalams: jos padeda jiems greičiau, vešliau sužydėti bei augti. Tačiau be meilės ir geros energijos – nieko. Tai ypač turėtų būti aktualu skubančioms miesto moterims, kurios neranda tiek daug laiko pasirūpinti savimi. Labai norėčiau paskatinti visas moteris netinginiauti ir daugiau dėmesio skirti sau.

Būsime visi jauni tiek, kiek pavyks atsilaikyti prieš rutiną
„Biocell“ nuotr.

Geriausia savęs versija

Aš matau, kad mano kūnas sensta, bet esu visiškai tikra, kad žmogus iš tiesų pradeda senti tik tuomet, kai nustoja domėtis ir ieškoti. Manau, kad biologinis amžius neturi nieko bendra su mūsų esybės senatve. Būsime visi jauni tiek, kiek pavyks atsilaikyti prieš rutiną. Kažkuriuo gyvenimo etapu supratau, kad man itin komfortabilu būti su savimi. Ir dabar galiu pasakyti, kad mano ir gyvenimas, ir darbas yra labai įdomūs. Pastebėjau, kad man pradeda patikti išbandyti save ten, kur anksčiau neturėdavau laiko, nedrįsdavau, baimindavausi... Ir dar, būti fatališka moterimi – nieko ypatingo. Tai nėra nei lengva, nei malonu, nei mano.

Mano kasdieninė filosofija

Aš truputėlį nepatogiai pasijuntu prisiminusi praeitį ir jaučiu nerimą dėl ateities, bet labiausiai myliu šią dieną. Stengiuosi gyventi dėl savęs ir teisingai pasirinkti žmones. Vertinu partnerystę. Mokausi mylėti save ir priimti save kaip savaime vertingą ir orų žmogų. Leidžiu sau klysti ir pykti. Suvokiu, kad mano asmeninė vertė ir meilė sau nepriklauso nuo išorinių vertinimų. Viskas priklauso nuo manęs pačios. Aš dėkinga už kiekvieną gyvenimo dieną. Aš jau nebeplanuoju į ateitį ir nenoriu žinoti kas bus, man nereikia didelių garantijų. Gyvenimas – labai įdomus ir žmogui reikia nedaug. Dažnai abejoju, bet, manau, tai būdinga žmogiškai prigimčiai. Abejodama apčiuopiu realybę ir pačią save…

Tobulumas

Idealių linijų nebūna. O jei jos dirbtinai kuriamos – nebelieka savasties…

Vertybės

Vaikai. Aš myliu savo vaikus ir man patinka būti atsakinga. Romantikos gal kiek ir sumažėjo, kai mano gyvenime atsirado vaikai, bet aš nepajaučiau jokio konflikto karjeroje. Širdyje atsirado toks tylus ir tvirtas jausmas, kuris sudėliojo visus prioritetus.
Nuolankumas. Manau, kad tai – didžiausia gyvenimo prasmė. Akistata su savo puikybe. Ego, instinktai, noras kontroliuoti – vienas iš didžiausių gyvenimo išbandymų.
Meilė. Meilė yra Dievas.
Laisvė. Nekenkti ir neteisti žmonių.

Augalai

Šiemet supratau, kad didžiausia Dievo dovana man būtų tapti gera sodininke... Ne daugiau. Sodindama augalus tikiu rytojum, tyliai jaučiuosi laiminga, mokausi kantrybės. Labai smagus momentas, kai idėja įgauna formą. Augalų sodinimas – gyvas dizainas.

„Biocell“

Draugystė su Biocell prasidėjo netikėtai, taip dažniausiai ir nutinka. Susidraugavome, nes atitiko požiūris į moters grožį ir gyvenimo vertybes. Dabar turime bendrą tikslą – skatinti įvairaus amžiaus moteris tikėti savimi, pamilti gyvenimą bei vertinti natūralų, gamtos duotą kūną. Kiekviena esame graži, tiesiog nereikia pamiršti rūpintis savo plaukais, oda, sveikata.

Norite laimėti „Biocell“ priemonių? Dalyvaukite konkurse!

Užsakymo nr.: PT_68580556

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis