Socialine įžymybe tapusi mergina į piktus komentarus apie savo išvaizdą atsako optimistine žinute

Vos prieš kelis mėnesius Ema Ford išgyveno vieną baisiausių bet kurios moters gyvenimo košmarų - milijonams interneto naršytojų parodė savo veido odos trūkumus be makiažo. Dabar ji - įžymybė.

Ford pasiryžo iškęsti galimas pasekmes norėdama įrodyti vieną dalyką.
Kol panašių problemų kamuojami žmonės ją užjautė, kiti toli gražu jos nepalaikė. Kadangi Ford yra grožio patarimų video filmukų autorė, komentarai tiek dėl natūralaus, tiek dėl padažyto veido buvo neįtikėtinai bjaurūs.

Siekdama pasidalinti neigiamais atsiliepimais ir jų įtaka savivertei bei pasitikėjimui, mergina neseniai sukūrė filmuką pavadinimu „Tu šlykšti („You look discusting“). Filmuke Ford atskleidžia, kad per 3 mėn. sulaukė virš 100 tūkst. komentarų, kalbančių vien tik apie jos veidą.

„Norėjau sukurti filmuką, parodantį, jog socialiniai tinklai gali kurti tikrovės neatitinkančius lūkesčius tiek moterų, tiek vyrų atžvilgiu. Vienas iš dažnų daugelio išgyvenamų iššūkių yra tai, jog mūsų visuomenė yra įpratusi matyti dirbtinį grožį ir lyginti save su juo. Taip gali būti sunku prisiminti pačią svarbiausią tiesą – jūs ESATE gražūs,” – pakomentavo Ford savo YouTube puslapyje.

Komentarai apie jos veidą be makiažo buvo patys įvairiausi, pradedant nuo „Negaliu į ją nė žiūrėti“ iki „Bet rimtai.. Ar ji kada prausėsi.“ Žmonės nevengė ir išsireiškimų, kurių nė vienas apie save nenorėtų išgirsti, pavyzdžiui „atstumianti“, „bjauri“, „fuuuu“ ir „siaubinga“.

Tiesa, buvo ir kitokių komentarų. Buvo ir tokių „Kokia tu graži“, tačiau kiti vis tiek laikėsi neigiamos nuomonės sakydami, pavyzdžiui, „Štai dėl ko sunku pasitikėti žmonėmis“ ar „Įsivaizduokite, kad atsibundate šalia jos ryte“.

Su makiažu ar be, Ford siunčia optimistinę žinutę visiems. „Jūs esate gražūs. Neleiskite, kad kas nors jums teigtų priešingai. Net pats sau.“

Dabar mergina skatina ir kitus prisijungti prie diskusijos #Youlookdisgusting žyme. Ji nori, kad visos moterys suprastų esančios vienodai gražios – ir kai dažosi, ir kai nusprendžia to nedaryti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis