Linos (31 m.) pokyčiai: prisiminiau, kad esu ne tik mama, bet ir moteris

Pristatome trečiąją projekto „Pasikeisk su Bogomolov Image School“ dalyvę. Moters stilių ir įvaizdį keitė mokyklos absolventai.

Organizatorių nuotr.

Linai – 31 metai, teisininkė, ekonominių projektų vadovė. Šiuo metu moteris „dirba“ dviejų berniukų mama.

Organizatorių nuotr.

Stilistės Linai pasiūlė moterišką, šiek tiek seksualų, lengvą ir jaunatvišką įvaizdį.

Organizatorių nuotr.

Plaukai buvo pašviesinti sruogelėmis, šaknys dažomos tamsesne spalva ir visi plaukai tonuoti šaltu atspalviu. Tokiu būdu išgautas holivudinės blondinės efektas. Tokia šukuosena suteikė moteriškumo.

Organizatorių nuotr.

Linai atliktas manikiūras bei makiažas, pabrėžiantis išraiškingus antakius ir lengvu dūminiu makiažu išryškinantis akis.

Organizatorių nuotr.

Linos atsiliepimas: „Dalyvavimas projekte ištraukė iš vidinio nepasitenkinimo savimi pinklių. Supratau, kad reikia labiau rūpintis savo išore, nepamiršti, kad esu ne tik mama, bet ir moteris (o tam reikia tiek nedaug!). Pasižadėjau sau išpildyti senus norus, kuriuos nustumdavau į šoną su mintim „kada nors kitą kartą“.

Organizatorių nuotr.

Pasiūlytas garderobas

Linai buvo pasiūlytas garderobas, tinkantis tiek kasdienai, tiek išeigai. Ryškios ir aiškios drabužių spalvos suteikia seksualumo, energijos. Paprastos kirpimo linijos – lakoniškumo. Tačiau pasiūlyta ir glamūrinė suknelė, kuriai dalyvė negalėjo atsispirti.1 komplektas:

Juodas odinis švarkelis su kutais, „Massimo Dutti“ Rožinė palaidinė, „Apranga“ Džinsinės kelnės, „Apranga“ Juoda rankinė, „Aldo“ Juodi aukštakulniai, „Aldo“ Papuošalai, stilistų nuosavybė
Organizatorių nuotr.

2 komplektas:

Rožinė palaidinė su auksiniu užtrauktuku, „New Yorker“ Sijonas rožinis su juodu, „New Yorker“ Juodas švarkas su blizgančios juostutės apdaila, „New Yorker“ Batai botfortai, „Danija“ Auksinė delninė, stilistų nuosavybė Papuošalai, „Guess“
Organizatorių nuotr.

3 komplektas

Juoda suknelė su odinėm detalėmis, „Apranga“ Juoda tinklinė bliuskutė, „Apranga“ Sidabrinė delninė, „Aldo“ Papuošalai, „Aldo“ Batai botfortai, „Danija“
Organizatorių nuotr.

Komanda:
Įvaizdžio dizainas: Aušra Vitkuvienė, Natalia Dabravalskiene (Bogomolov’ Image School Lithuania, Vilnius)
Šukuosena: Aušra Vitkuvienė (salonas „Oranžinis stilius“)
Makiažas: Ieva Damulienė
Manikiūras: Teresa Zarnovska
Foto: Andrius Zigmantas (studija “PIX“)
Darbas vadovas: Evita Ormane (Ryga)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis