Astos grožio pokyčiai: fotosesija paskatino dažniau galvoti apie save

Antroji moteris.lt konkurso „Laimėkite fotosesiją ir stilingą „Electrolux“ dulkių siurblį“ laimėtoja – Asta Maigaitė–Gedgaudienė.

30–metė Asta sukasi viešbučių versle, tačiau nemažai laiko reikalaujantį darbą lengvai suderina su viešojo kalbėjimo mokymais ir žmonos pareigomis.

Projekto organizatorių nuotr.

„Ištekėjau už vyro karininko, todėl namuose – tviskanti švara ir tvarka. Būtent jis, pamatęs būsimą prizą, ir paskatino užpildyti konkurso anketą“, – atskleidė Asta.

Projekto organizatorių nuotr.

Pora namuose augina katę, todėl bent paviršutinio namų valymo prireikia kasdien. Pasak jos, vyras netgi šmaikštavo, kad fotosesijoje ji galėsianti skraidyti ant siurblio. Sužinojusi apie laimėjimą Asta panašiai ir jautėsi – kaip ant sparnų.

Projekto organizatorių nuotr.

Visgi moteris pabrėžia, kad norėtųsi dažniau rasti laiko sau, nes nauja patirtis pozuojant ir išvaizdos pokyčiai suteikė išties pakilių emocijų. Taip pat tai pirma profesionali fotosesija Astos gyvenime.

Projekto organizatorių nuotr.

„Vestuvinė fotosesija juk nesiskaito“, – juokėsi ji.

****

Išskirtinės gamybos serijos „Ergorapido Swarovski“ – nauja valymo prabanga namuose! Šis naujasis dulkių siurblys, padengtas daugiau kaip 20 tūkstančių kristalų spindesiu, puikiai derančiu su prietaiso funkcionalumu ir ištobulintomis formomis.

„Du viename“ funkcija suteikia galimybę be vargo išsiurbti ne tik grindis, bet ir stalą, baldus, automobilį. Manevringumas, ergonomiškas dizainas, dailus antgalis ir dideli galiniai ratukai leidžia lengvai judėti ir prieiti sunkiai pasiekiamas vietas.

Siurblių „Ergorapido Swarovski“ visame pasaulyje yra vos 10 tūkstančių. Lietuvoje juos galima įsigyti tik išskirtinėse parduotuvėse. Kiekis ribotas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis