Gitanos stiliaus pokyčiai: skirsime laiko ir sau!

Šeštoji konkurso „Laimėkite fotosesiją ir stilingą „Electrolux“ dulkių siurblį“ laimėtoja – Gitana Lapinskaitė.

42 metų verslininkė, besisukanti grožio industrijoje. Nors jaunystėje svajojo tapti daktare, gyvenimas susiklostė taip, kad įgijusi patirties farmacijos versle, ėmėsi nuosavo verslo.

Projekto organizatorių nuotr.

„Iššūkiai visada veda į priekį ir niekada nežinai, kas gali nutikti, todėl dalyvavimas šiame konkurse tapo dar viena avantiūra mano gyvenime“, – sakė konkurso dalyvė. Ankščiau Gitanai taip pat nusišypsojo sėkmė dalyvaujant panašiuose konkursuose, todėl artimieji šią žinią priėmė su šypsena.

Projekto organizatorių nuotr.

Pozavimas fotosesijose – jai pažįstama ir maloni veikla, todėl dalyvauti konkurse paskatino ir siūlomas prizas.

Projekto organizatorių nuotr.

Konkurso dalyvė tikino, kad didžiausi pagalbininkai jos namuose – buitiniai prietaisai, kurie palengvina visus namų ruošos darbus, todėl sau gali skirti pakankamai laiko.

Projekto organizatorių nuotr.

„Namuose turiu auksaspalvį retriverį, todėl geras ir funkcionalus prietaisas man yra būtinybė. Kasdienius buities darbus taip pat drąsiai perleidžiu buitinei technikai, kurią dažnai juokaudama vadinu šiuolaikinės namų šeimininkės patobulinta versija, – juokėsi Gitana.

***

Išskirtinės gamybos serijos „Ergorapido Swarovski“ – nauja valymo prabanga namuose! Šis naujasis dulkių siurblys, padengtas daugiau kaip 20 tūkstančių kristalų spindesiu, puikiai derančiu su prietaiso funkcionalumu ir ištobulintomis formomis.

„Du viename“ funkcija suteikia galimybę be vargo išsiurbti ne tik grindis, bet ir stalą, baldus, automobilį. Manevringumas, ergonomiškas dizainas, dailus antgalis ir dideli galiniai ratukai leidžia lengvai judėti ir prieiti sunkiai pasiekiamas vietas.

Siurblių „Ergorapido Swarovski“ visame pasaulyje yra vos 10 tūkstančių. Lietuvoje juos galima įsigyti tik išskirtinėse parduotuvėse. Kiekis ribotas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis