Šventinis makiažas – kaip atrodyti įspūdingai

Šventiniu laikotarpiu makiažas reikalingas ne tik paslėpti trūkumus ar pabrėžti privalumus, bet ir, svarbiausia, šventinei nuotaikai sukurti.

Šiuo metu galima sau leisti būti ryškesnei. Ryškios lūpos, blizgantys šešėliai ir viliojantys pravedimai padeda sukurti ir įsijausti į nepamirštamą amplua.

Organizatorių nuotr.

2017 m. simboliu taps ugninis gaidys - tai guvus paukštis, einantis iš proto nuo visko, kas krenta į akis – nestandartiško, spalvingumo, blizgesio, žėrėjimo ir taip pat – nuo makiažo.

Vizažo meistrė Birutė Pajedienė demonstruoja pagrindines tendencijas šventiniame makiaže.

Organizatorių nuotr.

„Ateinantys metai – ugnies ženkle, tad bus madingi visi raudoni atspalviai. Pradedant švelniai rožiniais ir baigiant bordo niuansais. Žinoma, šie tonai labiausiai tinka lūpoms. Kalbant apie akis, galima rinktis aukso, terakotos, bronzos ar šokolado tonus“,- sako B. Pajedienė.

Organizatorių nuotr.

Pagrindiniu akcentu taps blizgučiai, žėručiai, įvairiomis formomis papildantys akių šešėlius, pravedimus, lūpas, ar kaip atskiros detalės, deimančiukai ar kristalai, puošiantys makiažą. Naujametiniame įkarštyje būtina sau leisti daugiau spindėti, išbandyti tai, ko nedrįstume niekada.

Stambūs blizgučiai ir birūs gliteriai – puikus pasirinkimas puošiant makiažą, o suknelė gali būti ir visai minimalistinė.

Organizatorių nuotr.

Jei esate labai konservatyvi ir nesiryžtate eksperimentuoti atlikdama makiažą, B. Pajedienė rekomenduoja išbandyti stilizuotą klasiką – neįprastą storą akių pravedimą su kampu šonuose ar pabrėžtu apatiniu voku. Pravedimų variacijos gali būti įvairiausios – ryškus ant viršaus ar tarsi „prasimušantis“ iš po voko šešėlio.

Organizatorių nuotr.

Taip pat puikus pasirinkimas, jau tapęs įprastu, – dūminis makiažas. Jis gali būti monochrominis ar spalvotas, tradicinis ar originalus, su blizgučiais, blizgesiais ar be.

Blakstienos - puiki pridėtinė detalė, greitai sukurianti gundantį žvilgsnį, šventinį įvaizdį.

Organizatorių nuotr.

Visgi nepamirškite, kad vakarėlių įkarštyje patalpose būna karšta, todėl svarbu, kad makiažo pagrindas būtų kokybiškas ir atsparus. Naudokite makiažo bazes, o makiažą užtvirtinkite fiksatoriumi. Ir, žinoma, su savimi puiku turėti kompaktinę pudrą ir lūpų dažus, – šventės įkarščio pėdsakams paslėpti.

Nuotraukos: Gintautas Gelbūda

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis