„Pavasario Pop Up“ metu – dėmesys grožiui

Balandžio 8-9 dienomis Vilniaus Naujamiestyje įsikūrusiame kultūros bare „Kablys“ tradiciškai mados mylėtojus džiugins stilingiausias pavasario renginys mieste - „Pavasario Pop Up“.

Kasmet naujas ir stebinantis, šiemet „Pavasario Pop Up” žada būti ne mažiau inovatyvus. Viena aktualiausių renginio naujienų šį pavasarį – „sample sale“ erdvė, kurioje lankytojai galės įsigyti garsių Lietuvos dizainerių darbų, pavyzdinių modelių ar net niekada prekybos neišvydusių testinių kūrinių už gerą kainą. Šįkart renginio erdvėse lankytojų lauks ir grožio puoselėjimui priemones bei paslaugas kuriantys prekės ženklai.

Gamintojo archyvas

Į „Pop Up“ – specialių pasiūlymų ir priemonių grožiui

Šalia aktualiausių dėvimos mados prekės ženklų šį pavasarį „Pop Up“ renginyje rikiuosis ir tikrų tikriausi grožio industrijos pionieriai. Norintiems ne tik stilingai apsirengti, bet ir pasirūpinti savo išoriniu bei vidiniu grožiu, renginio organizatoriai pasiūlys išskirtinių pasiūlymų.

Gamintojo archyvas

Šiemet Vilniaus senamiestyje duris atvėrusi nagų dailės studija „Nail Game“ renginio metu pakvies rankas papuošti unikaliu ir dar niekur nematytu manikiūru (nagų dizainu) už specialią, tik renginio dienai skirtą, kainą. Nusistovėjusias nagų dizaino tendencijas griaunantis „Nail Game“ konceptas savo stende kvies žaisti, eksperimentuoti ir kurti išskirtinį įvaizdį.

Tiems, kurie grožio ritualams renginio metu laiko skirti neketina, organizatoriai siūlo alternatyvą – galimybę susipažinti su grožio produkciją pristatančiais prekės ženklais. Šiemet rinkoje – gausu naujienų! Pavyzdžiui, prekės ženklas „Manilla“ ir jų kuriama natūrali kosmetika veido bei kūno priežiūrai. Vienas svarbiausių šių produktų išskirtinumų - natūralūs nerafinuoti šalto spaudimo ekologiški gamtos eliksyrai: aliejai bei alavijo sultys bei gėlių vanduo.

Gamintojo archyvas

Tarp gausaus būrio „Pavasario Pop Up“ dalyvių šiemet tradiciškai bus galima įsigyti kvepalų ir kitų kūno priežiūrai bei sveikatos gerinimui skirtų prekių. Naujausius savo kūrinius ir produkciją renginio metu pristatys: „Fumparfum“, „Smells Like Spells“, „Nail Game“, „Manilla“, „Vita Liberata“, VDK („Visokių Daiktų Krautuvėlė“).

Gamintojo archyvas

Grožį puoselėti skatins ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus

Itin pavasariško ir gaivaus „Pop Up“ dalyvių gretas šiemet papildys ir prekės ženklai, padėsiantys puoselėti grožį ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus: „Copper Field Hemp“ supažindins su produktais iš Lietuvoje užaugintų kanapių; „Crooked Nose & Coffee Stories“ – su nauju ir, turbūt, vieninteliu lietuvišku kavos gamybos įrankiu BRO. O štai renginio erdvėje įsikursiantis „Ponas maistas“ lankytojus pasitiks su sveikais ir subalansuotais mitybos sprendimais. Apsilankiusius „Kablyje“ veganiškos virtuvės entuziastas kvies ne tik skanauti gardžių receptų, bet ir edukuos, kaip lengvai ir paprastai tokius patiekalus pasigaminti namie.

Gamintojo archyvas

„Pavasario Pop Up“ lankytojų taip pat lauks ir kiti, ne mažiau žinomi prekės ženklai, tokie kaip „Tie kepejai“, ATUTU ledinukai, „La Naya“, „Lemo stendas“, „Medaus namai“, „Chocolate Naive“, „Draugų Uogienė“.

JNBY kviečia į Pavasario Pop Up’17: https://vimeo.com/209098768

„Pavasario Pop Up“ kultūros bare „Kablys“ jau netrukus - balandžio 8-9 dienomis.

Daugiau dalyvių:

Daugiau informacijos: www.popup.lt

Užsakymo nr.: PT_74185174

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis