8 jaunystės paslaptys toms, kurioms per 40-imt

Kaip sakė Coco Chanel, jei moteris sulaukusi 30-ies metų netapo graži, ji yra kvailė. Šiais laikais dar paprasčiau tapo ne tik dailinti išvaizdą, bet ir išlaikyti jaunatviškumą. Juk būtų kvaila ignoruoti galimybę pašalinti raukšles, pigmentines dėmes, pasitelkiant aparatus sugrąžinti į vietą veido ovalą ar atsisakyti enzimų bei vitaminų, pasižyminčių jaunystę pratęsiančiu poveikiu.

Štai kokie veiksniai šiendieną moteriai gali užtikrinti jaunystę.

SVORIS

Subtilių formų damos atrodo jaunesnės už savo bendraamžes – tai faktas. Antsvoris moteriai prideda daugiau metų, nei prasta odos būklė.

LAIKYSENA

Nors tai atrodo paprasta, šį punktą nėra lengva įgyvendinti. Laikysena ir eisena neišvengiamai pridės jums metų, jei atskleis visus praeities ir dabarties sunkumus. Tik lengva spyruokliuojanti eisena, tiesi nugara ir aukštyn kilstelėtas pagurklis spinduliuos jūsų jaunystę.

ŠUKUOSENA

Sovietų laikais merginą nuo moters buvo galima atskirti vos pamačius žudikišką cheminį sušukavimą. Šiandieną jo atmaina tapo šukuosenos, fiksuojamos laku, o pridėjus dar ir dažymą sruogelėmis, panaudojant žilų plaukų atspalvį, jau turime pagrindinę moterų klaidą, kurios būdamos 40-ies metų atrodo kur kas vyresnės. Plaukai iki pečių, šiek tiek žemiau pečių, ar trumpas kirpimas, jei veido ovalas suteikia tokią galimybę, – štai universalus visų laikų patarimas.

MAKIAŽAS

Išsamiausias ir rimčiausias šios apžvalgos punktas. Jis apima visą priemonių kompleksą, nes amžių maskuojantis makiažas – tai ne vien tik žodžiai, o lengvai pasiekiama realybė.

Maskuojamoji priemonė

Rinkitės lengvų tekstūrų priemones, nes per storai odą padengiantys variantai pabrėžia raukšles. Venkite odai bronzinio atspalvio suteikiančių priemonių, o štai rožiniai skaistalai tiks kuo puikiausiai – jie labai jaunina. Šiek tiek skruostikaulius paryškinančios priemonės, kuri suteiks švytėjimo, - ir jūs jau dar pora metų jaunesnė.

Akys

Atsargiau su apvadais ir panašiais dalykais, o štai visi nude tipo makiažo variantai – puikus pasirinkimas. Jei pageidaujate akcentuoti akis, ryškinkite blakstienas – galėsite džiaugtis išraiškingu žvilgsniu neperkraudamos bendro vaizdo.

Lūpos

Raudonos, vyno ir kiti tamsūs atspalviai sendina. Pasteliniai variantai, koralų paletė, rožinė ir permatomi blizgiai – pats tas.

Antakiai

Nei ploni siūleliai, nei madingieji tankūs antakiai po 40-mečio jūsų nebepuoš. Tiks tik natūrali forma ir lengva korekcija.

DRABUŽIAI

Jei nenorite komiško efekto, pamirškite apie itin trumpus sijonėlius, hiphopo stilių ir viltį atimančius rauktinukus. Žinoma, močiutėms skirtų beviltiškų drabužių vilktis taip pat nevertėtų. Tik paprasta ir elegantiška klasika – džinsai, suknelės, sijonai iki kelių. Nepamirškite apie aukštakulnius ir sportbačius, nes tai yra paprasčiausias būdas atrodyti jaunesnei.

RANKOS, KAKLAS, AKYS

Trys pagrindinės zonos, išduodančios tikrąjį amžių, – tai rankos, kaklas ir sritis aplink akis. Be specialios priežiūros šiuolaikiškoms moterims rekomenduojamos dar ir aparatinės procedūros („Ulthera System", „Skin Tyte") ir injekcinės metodikos (biorevitalizacija, plazmoliftingas).

KONTŪRŲ PLASTIKA

Paprasčiausias būdas pašalinti tarp lūpų ir nosies atsirandančias klostes – hialurono rūgšties injekcijos. Jei anksčiau tokio tipo procedūra atrodė ganėtinai radikali, šiandien injekcijų, pašalinančių amžiaus pėdsakus, moterys pas kosmetologą užsuka per pietų pertrauką kartą per 4-5 mėn.

GYVENIMO BŪDAS IR MITYBA

Visai nebūtina visiškai atsisakyti vyno ir skanaus maisto. Savaime suprantama, 40-metės mityba turi būti labiau subalansuota nei 25-erių metų merginos. Vis tik gero vyno taurė kartais 40-metį peržengusiai moteriai daro didesnį teigiamą poveikį nei bet kokios grožio injekcijos. Svarbiausia – ribos. Į mitybos racioną būtina įtraukti itin svarbius ingredientus – kofermentą Q10, omega-3 riebalų rūgštis, vitaminus (ypač vitaminą D), linų sėmenų aliejų ir ląstelieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis