Ką Elizabeth Hurley daro, kad atrodytų ne 52-ejų, bet 32-ejų

Elizabeth Hurley (52 m.) jau daugiau nei 20 metų yra legendinės grožio produktų kompanijos „Estee Lauder“ veidas ir nors jau įžengė į šeštą dešimtį, vis dar neatsigina pasiūlymų vaidinti seksualias viliokles kine bei televizijoje. Kokia šios aktorės bei modelio grožio paslaptis?

RYTĄ PRADEDA NUO ŠILTO VANDENS STIKLINĖS

Žurnalui „Healthy living“ E. Hurley atskleidė, kad kiekvieną rytą ji išgeria po kelias stiklines šilto vandens. Daug vandens aktorė geria visą dieną, pasak jos, tai padeda reguliuoti alkį.

RŪPINASI SAVO ODOS DRĖGME

E. Hurley yra ilgametis kosmetikos kompanijos „Estee Lauder“ veidas, tad odos grožis šiai moteriai yra itin svarbus. Ne viename interviu ji yra užsiminusi, kad pagrindinis ir svarbiausias jos grožio triukas yra palaikyti odos drėgmę. Mėgstamiausi moters grožio ritualai taip pat susiję su pagalba išsausėjusiai odai, pavyzdžiui, ji labai mėgsta namuose atlikti veido odos garinimą. Aktorė kas vakarą naudoja „Estee Lauder“ serumą „Advanced Night Repair“, pasak jos, šis produktas jai padeda drėkinti odą.

LAIKOSI MOČIUTĖS DUOTO PATARIMO

„Mano močiutė sakydavo: „Miegodama visada palik pravirą langą. Jei to nedarysi, atsikelsi papurtusiais paakiais ir blogai jausiesi visą dieną.“ Taigi, kad ir kaip bebūtų šalta, aš apsigaubiu papildoma antklode ir miegu šalia praviro lango,“ – žurnalui „Vogue“ pasakojo E. Hurley.

VIETOJ VITAMINŲ RENKASI ŠVIEŽIĄ MAISTĄ

Pokalbių laidoje „The View“ E. Hurley prisipažino nesuprantanti dabar egzistuojančio žalių sulčių, supermaisto bei vitaminų bumo. Taip pat ji nevartoja jokių greitai paruošiamų patiekalų, makaronų ir sūrio. Vietoj to ji valgo daug ekologiško, natūraliomis sąlygomis užauginto maisto. Aktorės racioną sudaro pilno grūdo produktai, daržovės, žuvis ir šiek tiek liesos mėsos.

VAKARE SUVALGO MAŽIAUSIĄ DIENOS PATIEKALĄ

E. Hurley laikosi taisyklės didžiausią dienos kalorijų dalį gauti pirmoje dienos pusėje. Ji valgo sočius pusryčius bei pietus ir jokiu būdu nepersivalgo vakare. „Manau, kad geriausias dietos patarimas, kurį gali gauti yra: valgyk maistą pirmoje dienos pusėje ir duok kūnui laiko jį tinkamai suvirškinti, tuomet naktį jis galės ilsėtis,“ – televizijos kanalui „E!“ yra sakiusi E. Hurley.

JI VENGIA SPORTO SALĖS, BET STENGIASI IŠLIKTI AKTYVI

Nors dauguma žymių moterų aktyvų sportą laiko viena pagrindinių grožio ir jaunystės paslapčių, E. Hurley ne kartą atvirai prisipažino nemėgstanti sporto salių. „Aš neinu į sporto salę, bet esu gan aktyvi: ramiai nesėdžiu ir neguliu ant sofos,“ – ji yra sakiusi televizijos kanalui „E!“. Vietoj to, kad treniruotųsi su treneriu ji stengiasi nuolat kažką aktyviai veikti: kasdien po pusvalandį sparčiai vaikšto, kartais bėgioja, mėgsta jogą ir pilatesą.

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Jul 8, 2017 at 6:50am PDT

NEPAMIRŠTA PASIDAŽYTI

Gyvenimo būdo portalui telegraph.co.uk E. Hurley papasakojo, kad yra didžiulė makiažo gerbėja: „Nematau reikalo atrodyti kitaip, nei kaip geriausia savo pačios versija. /.../ Galiu per penkias minutes sau atlikti viso veido makiažą, tereikia lengvo makiažo pagrindo, skaistalų, akių pieštuko, blakstienų rietiklio, blakstienų tušo ir lūpų dažų. Tai man padeda jaustis milijoną kartų geriau.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis