Jauninančios šukuosenos: 4 būdai atsukti laiką atgal

Teisingai parinktas kirpimas, plaukų ilgis ir šukuosena gali būti galingas įrankis, sugebantis akimirksniu priversti atrodyti jaunesne, nei esate iš tikrųjų. Ir tai jokiu būdu nereiškia, kad reikėtų grįžti prie ankstyvoje jaunystėje turėtos šukuosenos ar imti pavyzdį iš paauglės dukros!

Sveiki, žvilgantys, puikiai apkirpti ir stilizuoti plaukai yra svarbi įvaizdžio dalis. Jei nesate patenkinta savo šukuosena, tuojau pat imkitės veiksmų ir tai pakeiskite. Geriausią galimą rezultatą gauti padės žinojimas, kokios šukuosenos jūs norite. Žemiau rasite labiausiai jauninančius plaukų kirpimus – išsirinkite tą, kuris jums tinka ir kitą kartą keliaudama pas plaukų stilistę būkite gerai pasiruošusi. Rezultatas jus nustebins!

KIRPČIAI

Ar išbandėte kirpčius? Jie tinka ne visoms, tačiau tos moterys, kurios turi šią šukuoseną, džiaugiasi veido patempimo efektą turinčia transformacija. Jokių stebuklų čia nėra, tiesiog kirpčiai dengia kaktos raukšleles, tuo pačiu metu sukurdami tankesnių plaukų įspūdį. Labiausiai vizualiai jaunins tankūs, tiesiai arba šonu krentantys kirpčiai.

January Jones
January Jones
Vida Press
Penelope Cruz
Penelope Cruz
Stella Pictures
Salma Hayek
Salma Hayek
AFP/Scanpix

Ko vengti? Plaukų stilistei aiškiai išdėstykite, kokio ilgio kirpčių pageidaujate – pernelyg trumpi kirpčiai turės visiškai ne tokį efektą, kokio norėtumėte.

SLUOKSNIAIS KRENTANČIOS BANGOS

Sulaukus keturiasdešimties, daugelio mūsų plaukai po truputį pradeda plonėti. Būtent todėl viena jaunatviškiausių šukuosenų yra laikomi sluoksniais krentantys, iškarpyti plaukai. Šis kirpimas plaukams leidžia judėti, o tai sukuria storų, sveikų plaukų iliuziją, be to švelniai įrėmina veido bruožus. Subanguokite sluoksniais iškarpytus plaukus ir džiaukitės jaunatviška išvaizda.

Julia Roberts
Julia Roberts
AFP/Scanpix
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press
Cindy Crawford
Cindy Crawford
Vida Press

Ko vengti? Pernelyg didelis kontrastas tarp plaukų sluoksnių atrodys senamadiškai. Saugiausias variantas – švelnus ir ne iš karto pastebimas plaukų karpymas.

NERŪPESTINGAI SUIMTI PLAUKAI

Jei mėgstate plaukus rišti į vadinamąją arklio uodegą ar segti viršugalvyje į kuodą, bet nenorite atrodyti vyresnė, nei esate iš tiktųjų, pamirškite tobulumą. Jaunatvišką įvaizdį kurs lyg netyčia nuo kuodo atsiskyrusi sruoga, lengvai išpešioti, šiek tiek atsainiai suimti plaukai. Spindintys, bet ne pernelyg kruopščiai stilizuoti plaukai atrodys labai stilingai.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Vida Press
Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press
Nicole Kidman
Nicole Kidman
Vida Press

Ko vengti? Atidžiai stebėkite, kad neperžengtumėte ribos tarp valiūkiškai nerūpestingo ir tiesiog netvarkingo kuodo. Svarbiausia, įsitikinkite, kad plaukai švarūs ir spindintys, o jei abejojate dėl netvarkingai krentančių sruogų, pradėkite nuo vos kelių.

„BOB“ KIRPIMAS

Klasikinis „bob“ plaukų kirpimas, kuomet priekyje plaukai prasideda ties smakro linija, o link nugaros trumpėja, arba šiemet itin populiarus „lob“ – ilgesnis „bob“ variantas, ne veltui yra taip mėgstamas brandaus amžiaus moterų. Tai šukuosenos, galinčios sukurti ryškesnių skruostikaulių bei aiškesnės smakro linijos iliuziją.

Katie Holmes
Katie Holmes
Vida Press
Kelly Ripa
Kelly Ripa
Vida Press
Marion Cotillard
Marion Cotillard
Vida Press

Ko vengti? Per trumpi plaukai gali atrodyti geriausiu atveju ne taip patraukliai, o blogiausiu – komiškai, tad įsitikinkite, kad priekyje sruogos yra ilgesnės, nei jūsų smakras, o nugaroje – nei jūsų plaukų augimo linija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis