Julianne Moore grožio paslaptys. Ką ji daro, kad atrodytų ne 57-erių, bet 37-erių?

Sunku patikėti, kad talentingajai Julianne Moore jau 57-eri metai! Porcelianinės odos aktorė atrodo lyg būtų atradusi jaunystės eliksyrą. Kokia jos paslaptis?

Kitaip nei dauguma brandžių jos kolegių, J. Moore sugebėjo išlaikyti jaunatvišką išvaizdą be akivaizdžiai matomų plastinių operacijų pasekmių. Tiesą sakant, aktorė po chirurgo peiliu dėl grožio gultis tikrai neketina. „Noriu tikėti, kad sensiu taip natūraliai, kaip tik įmanoma,“ – žurnalui „Elle“ yra sakiusi ji, tuojau pat pridurdama, kad nesmerkia tų, kurios pasirinko mažiau natūralų kelią. Štai kelios grožio taisyklės, kurios aktorei padeda ne tik atrodyti, bet ir jaustis gerai.

Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press

KASDIEN TEPTIS KREMU NUO SAULĖS

J. Moore patarimą kasdien naudoti kremą nuo saulės laiko geriausiu grožio patarimu, kokį yra girdėjusi per visą savo gyvenimą. Jos oda yra labai šviesi, tad saulės poveikis gali būti itin kenksmingas. Pasak aktorės, lengviausias būdas apsisaugoti nuo žalingų saulės spindulių yra naudoti drėkinantį kremą, kuris veikia ir kaip apsauginis kremas. Be to, ji visuomet renkasi mažiau saulėtą gatvės pusę!

NAUDOTI VEIDO ALIEJŲ

Kas rytą, prieš tepdama nuo saulės saugantį kremą, aktorė veidą palepina aliejumi. Ji sako, kad joks išbandytas serumas jos odai nepadarė tokio akivaizdaus poveikio kaip kad aliejus, tad jį ji naudoja religingai.

Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press

RIBOTI GROŽIUI KENKIANČIUS PRODUKTUS

Aktorė racionaliai žiūri į įvairias maisto madas, ji iš savo raciono visiškai neišbraukia jokio produkto, o sulčių dietą laiko visiška nesąmone. Vis dėlto ji vengia to, kas kenkia jos grožiui: pieno gaminių, alkoholio, cukraus, kavos. Taip pat ir sušių, mat dėl juose esančio didelio natrio kiekio, šiek tiek išpursta veidas.

TURĖTI SAVO KVAPĄ

Jau daugiau nei dvidešimt metų J. Moore naudoja tuos pačius kvepalus – „Kiehl's Original Musk“. Jei nori intensyvesnio kvapo, jį sustiprina naudodama tos pačios linijos prausiklį bei kūno losjoną. Anksčiau naudojusi intensyvius kvapus, ji atrado tą, kuris jai tinka ir pavertė jį savo išskirtiniu kvapu.

Julianne Moore 1998-aisiais
Julianne Moore 1998-aisiais
Vida Press

LANKYTI SPORTĄ, KURIS LEIDŽIA GERAI JAUSTIS

Aštanga joga aktorei yra labai svarbi ir jogos studijoje ji lankosi reguliariai. Nors šią jogos rūšį ji atrado tik būdama trisdešimties, dabar J. Moore be jos nebeįsivaizduoja savo gyvenimo. Ji sportuoja keturis kartus per savaitę, o jogos treniruotes praleidžia tik tuomet, kai būna išvykusi. Taip pat moteris stengiasi daug vaikščioti, kartais ji sportuoja su asmeniniu treneriu.

NEPAMIRŠTI GROŽIO SPECIALISTŲ

Nors aktorė yra nusistačiusi prieš invazines grožio procedūras, ji mielai išbando įvairias neinvazines grožio naujienas. Kartą per mėnesį J. Moore lankosi pas žvaigždžių kosmetologę Joanną Vargas, kuri jai atlieka specialią jauninačią procedūrą, kurios metu veidas yra stimuliuojamas silpna elektros srove. Sakoma, kad tai stimuliuoja, tonizuoja ir stiprina veido raumenis. Dar viena šios procedūros propaguotoja – taip pat jaunatviškai atrodanti aktorė Jennifer Lopez.

Julianne Moore
Julianne Moore
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis