Indrė Stonkuvienė: yra daug galimybių moteriai pasijusti laimingai

JAV prezidentas Abraomas Linkolnas teigė, kad dauguma žmonių yra tiek laimingi, kiek mano esą. Šiai minčiai pritaria aktorė bei TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, kuri pabrėžia, kad laimė – trumpa akimirka, kurią susikuriame patys.

Laimė tai nėra kažkoks didelis dalykas – tai tiesiog trumpa akimirka, kai žmogus pasijunta laimingas, sužinojęs gerą žinią. Be to, laimė gali būti ir tiesiog būsena. Pavyzdžiui, man laimė yra kai mano vaikai neserga, kai atrandu laiko sekmadienį pabūti su šeima ir pasižiūrėti šeimai skirtą filmuką, jo metu užkandžiauti, o po to kibti į darbus ir visiems kartu sutvarkyti namus“, – naujos koncepcijos „Camelia“ vaistinės atidarymo renginyje per diskusiją apie tai, kas moterį daro laimingą, kalbėjo I. Stonkuvienė.

Lavija Šurnaitė, I. Stonkuvienė ir Livija Gradauskienė
Lavija Šurnaitė, I. Stonkuvienė ir Livija Gradauskienė
Organizatorių nuotr.

Priežasčių ir dalykų, kurie leidžia moterims pasijusti laimingoms, buvo įvardintos kelios dešimtys. Vienos moterys laimingesnėmis tampa, kai atgaivina savo veidą odą – palepina ją kauke, kitos – kai pasidažo ryškiai lūpas. Dar kitoms moterims veidą nušviečia šypsena tuomet, kai jos žino, kad jų buitis sutvarkyta, o namuose visi buities prietaisai puikiai veikia ir visi šeimos nariai yra sveiki.

Knygų autorė, žurnalistė ir TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė-Kairienė pripažįsta, kad jai laimę suteikia net maži kasdieniniai dalykai. „Man nereikia laukti kažkokio ypatingo įvykio ar kelionės, kad pasijusčiau gerai. Man net patinka mano rutina, kas kitus žmones slegia, nes tai ir yra tikrasis gyvenimas – kas vyksta kasdien, o ne progomis. Tad investuoju į kasdienybę, o ne išskirtines progas“, – atvirauja žurnalistė.

Lavija Šurnaitė
Lavija Šurnaitė
Organizatorių nuotr.

Žurnalistė ir TV laidų vedėja neslepia, kad ją pradžiuginti gali ir grožio priemonės. „Makiažas padeda jaustis gerai, pasitikėti savimi, net norisi mirktelėti sau veidrodyje. O gera savijauta yra greta su taip siekiamu laimingumo jausmu“, – kalbėjo L. Šurnaitė.

TV bei radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė sako, kad gyvenimas yra geras tik tuomet, kai žmogus jaučiasi laimingas.

L. Gradauskienė ir Kristina Kazlauskaitė
L. Gradauskienė ir Kristina Kazlauskaitė
Organizatorių nuotr.

„Moterims grožis ir laimė yra itin susiję dalykai, nors pats grožis savaime laimės ir negarantuoja. Manau, kad mažai rastume moterų, kurios yra abejingos grožio procedūroms ir priemonėms. Jas gali pradžiuginti ir naujo lūpdažio įsigijimas. Tai nekeičia tavo gyvenimo esmės, bet suteikia malonumą, nors ir labai trumpą. Jeigu nėra nuotaikos ar tiesiog blogas oras mano aplinkos moterų yra įrodyta, kad ryškiai padažytos lūpos pakelia nuotaiką, suteikia naujos energijos, tikėjimo, kad viskas bus gerai. Nauja šukuosena ar kaukė ant veido gal ir neišsprendžia tiesiogiai problemų, bet suteikia impulsą sprendimams, tikėjimo, kad viskas bus gerai. Grožio procedūra ar kokios priemonės įsigijimas gali būti pirmasis žingsnis, padedantis išlipti iš liūdesio liūno“, – įsitikinusi TV ir radijo laidų vedėja.

Organizatorių nuotr.

Moteris įsitikinusi, kad prie šiandienos moterų laimės prisideda ir geriau sutvarkyta buitis, kuri bent šiek tiek išvaduoja iš buities rūpesčių. Juk daugeliui moterų šiandien nebereikia, pavyzdžiui, rankomis plauti drabužių.

Dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė (kairėje)
Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis