Rūta Mikelkevičiūtė: „Moters grožiui įtakos turi net sutuoktinis!“

Jaunatviška išvaizda ir energija stebinanti televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė atvira: „Niekas taip moters nesendina, kaip saulė ir netikęs partneris šalia. Galima juoktis, bet destrukcija ir amžini konfliktai nusėda moters akyse – jų taip lengvai neužmaskuosi jokia pudra ar procedūromis. Ir atvirkščiai, pažiūrėkite, kaip švyti mylimos, ramybėje ir harmonijoje gyvenančios moterys!“, – sako ji.


Žinoma moteris teigia, kad jos išvaizda yra ir jos darbo dalis: televizijos vedėjai turi atrodyti pasitempę, tvarkingai, patraukliai. „Mano oda reikalauja preciziškos priežiūros todėl, kad to, kas ją labiausiai žaloja ir veikia neigiamai, aš negaliu išvengti. Stresas, tempas, daug šviesos ir grimo – mano darbo dalis. Dar daug kavos, mažokai vandens ir, žinoma, bėgantys metai – taigi, susidaro visa puokštė. Aš labai rūpinuosi oda, nes turiu ją vieną ir dėl jos darau nemažai namų darbų ir ji man sako „ačiū“!). Jei reikėtų pasidalinti tuo, ką laikau savo grožio spintoje, liktų nedaug receptų, kurie tikrai veikia. Nors per tiek metų oho, kiek esu išbandžiusi, kol supratau, kad grožis – tai visų pirma sveikata ir harmonija su savimi. Tik vėliau – mados, svajonės, saikas… Ir jis prasideda nuo meilės sau ir pagarbos savo šeimai”, – sako Rūta. 


Televizijos vedėja pasidalino savo grožio ABC:

  1. Aš nesu šiukšlių dėžė! Galvoju, ką valgau. Vengiu greito, perdirbto maisto.
  2. Jokių narkotikų, cigarečių! Alkoholis itin saikingai, nes su amžiumi jo pėdsakai, deja, matomesni.
  3. Judėjimas! 3 kartai per savaitę – kaip Tėve mūsų.
  4. Papildai ir vitaminai. Tik skaityk jų sudėtį!
  5. Niekas taip nesendina odos kaip saulė (todėl SPF būtinas) ir netinkamas partneris. Toksiški destruktyvūs santykiai alina ir kerta per tavo AŠ, todėl rinktis būti mylima ir gerbiama. Tu to esi verta!  
  6. Geras grožio specialistas – dermatologas, kosmetologė. Savo srities profesionalai!


Moteris pasakoja, kad būtent savo dermatologės mokslų daktarės Aistės Beliauskienės patarta pagaliau atsirinko jos odai idealiai tinkamą kosmetiką. „Oj, kiek per gyvenimą esu visko išbandžiusi. Neslėpsiu, esu turėjusi tokio brangumo kremų, kad nuo jų kainų net traška tarp dantų! Ir ką? Ogi nieko! Rezultato nepamačiau. Šiuo klausimu man labai padėjo Aistė Beliauskienė, kuri yra mokslų daktarė ir ypatingai aukšto lygio specialistė. Esu jai dėkinga už rekomendaciją pabandyti profesionalią „Laboratoires Fillmed“ liniją „Skin Perfusion“, kuri man imponuoja ir dėl kokybės bei kainos santykio“, – dalinosi Rūta.


Būtiniausios odos priežiūros priemonės Rūtai yra visapusiško poveikio kremas „5HP Youth“, pasižymintis gilumine odos regeneracija ir formulėje turintis „auksiniu standartu" vadinamą mezoterapijos kompleksą NCTF. „Prieš filmavimus ir po filmavimų – lakštinės kaukės. Viena, kad jos tikrai gerai paruošia odą makiažui, antra, padeda atsigauti po filmavimo streso, išsausėjimo, alinimo grimu ir šviesa“, – dalinosi TV laidų vedėja.


Rūta neseniai pabandė ir smūginę odos terapiją su „booster“ tipo priemonėmis iš „Fillmed“. „Trys buteliukai, kuriuos naudoji vieną po kito. Atidarai ir turi sunaudoti per trumpą laiką, nes gudri pakuotė tik tada sumaišo aktyviuosius ingredientus. Sunaudojau kursą su retinoliu, nes brandžiai odai tai viena efektyviausių medžiagų.“ – įsitikinusi Rūta ir priduria, kad jos oda mišri, todėl džiaugiasi dar vienu atradimu. „Dar vienas puikus atradimas – rūgštinė „Glycopeel“ kaukė, kuri šveičia ir skaistina odą. Bet svarbiausia – nušveista oda iš esmės geriau pasisavina tai, ką ant jos tepi. Taigi kartą per savaitę ją būtinai naudoju“.

Užsakymo nr.: PT_65920

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis