Pagrindinės priežastys, kodėl verta stiprinti dubens raumenis

Kiekviena norime jaustis sveikai ir sklandžiai judėti ar atlikti įvairias fizines veiklas. Įprastai treniruojami pagrindiniai raumenys, o akiai nematomi – dažniausiai lieka užmiršti. Vieni iš tokių – dubens dugno raumenys. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta stiprinti dubens raumenis.

Intensyvesni pojūčiai


Kone kiekviena yra girdėjusi, kad vaginaliniai rutuliukai ir reguliarius raumenų įtempimas ir atpalaidavimas gali suintensyvinti intymius pojūčius. Reguliariai atliekami Kėgelio pratimai padidina kraujotaką lytinių organų srityje, todėl stimuliacija tampa intensyvesnė.


Šie kamuoliukai gali būti skirtingų dydžių, formų ir svorio, todėl tiks tiek pradedančiosioms, tiek pažengusioms. Tam, kad pavyktų įsigyti tinkamiausius kamuoliukus, rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie padės išsirinkti geriausią variantą.


Lengvesnis gimdymas ir greitesnis atsistatymas


Dubens raumenys prilaiko dubenkaulio srityje esančius organus: makštį, šlapimo pūslę, tiesiąją žarną ir kitus pilvo organus. Šioje srityje esantys raumenys itin svarbūs moterims ir atlieka ypatingą vaidmenį gimdymo metu. Gerai ištreniruoti raumenys ne tik palengvins gimdymo procesą, bet ir pagreitins raumenų atsistatymą po nėštumo. Be to, dubens raumenys turi įtakos ir kitoms organizmo funkcijoms:


  • kontroliuoja tuštinimosi ir šlapinimosi procesus;
  • palaiko normalią žarnyno veiklą.


Taigi, Kėgelio treniruočių sistema ir vaginaliniai kamuoliukai ne tik stiprina gimdos dugno raumenis, bet ir išsprendžia šlapimo nelaikymo problemas. Tačiau yra ir tokių atvejų, kai rekomenduojama vengti treniruočių su rutuliukais. Pavyzdžiui:


  • kai moteris laukiasi arba yra ką tik pagimdžiusi;
  • kai moteris sveiksta po ginekologinės procedūros;
  • kai yra uždegimas dubens srityje arba jaučiamas skausmas;
  • kai moteris naudoja gimdos spiralę.


Tai vienos iš situacijų, kai specialistai pataria vengti vaginalinių rutuliukų naudojimo. Visgi, geriausia tartis su savo srities specialistais, kurie padės atstatyti ar sutvirtinti dubens dugno raumenis.


Norėdamos sustiprinti dubens dugno raumenis, atlikite Kėgelio pratimus kartu su papildomomis priemonėmis. Žinoma, sveika mityba ir fizinis aktyvumas taip pat yra ne ką mažiau svarbūs. Sėdimas darbas ir mažas fizinis aktyvumas gali daryti neigiamą poveikį šiai raumenų sričiai. Tad atsižvelkite į aukščiau minėtas priežastis, patarimus ir galėsite mėgautis didesniu pasitikėjimu savimi bei pagerėjusiu seksualiniu gyvenimu.Užsakymo nr.: PT_79116

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis