Kai niekas nepadeda. Ką daryti, norint sustabdyti plaukų slinkimą. Laimėtojai

Jūsų plaukai silpni, slenka? Sužinokite, kaip užkirsti kelią šiam procesui.

Šiek tiek slenkantys plaukai – normalus reiškinys. Normaliai kasdien netenkama 35-100 plaukų, o plaunant galvą – ir daugiau. Tiek pat jų ir atauga. Tačiau jei pastebėjote, kad plaukų, net ir labai vešlių, sumažėjo, rūpintis vertėtų pradėti nedelsiant. Ilgalaikis negydomas plaukų slinkimas gali sukelti nuplikimą.

Plaukų slinkimo priežastys

Plaukų netekimo priežastys gali būti labai įvairios. Kartais plaukų slinkimą gali sukelti sunkios infekcinės, inkstų, kraujotakos, autoimuninės ar endokrininės sistemos ligos, operacijos, taip pat ir kai kurie gydymo būdai, pvz., chemoterapija. Tam tikri vaistai, vartojami kardiologijoje, gastroenterologijoje, endokrinologijoje, onkologijoje, psichiatrijoje daro neigiamą įtaką plaukų augimo ciklui.

Dažniausios plaukų slinkimo prižastys gali būti šios:

* Metų laikų kaita. Pavasarį ir rudenį plaukų netenkame daugiau. Šis plaukų slinkimas pasitaiko bene daniausia ir vadinamas sezoniniu.

* Trumpalaikis bei ilgalaikis stresas. Didėjantis gyvenimo tempas, dažnos stresinės situacijos, nervinė įtampa sutrikdo normalų žmogaus organizmo funkcionavimą. Todėl sutrinka ir hormonų, būtinų plaukų augimui, gamyba. Mokslininkai patvirtino, kad stresas tiesiogiai susijęs su plaukų slinkimu ir silpnumu. Ypač stipriai veikia per didelis protinis nuovargis ar neišsimiegojimas.

* Steso valdymas. Paprastai tai yra užburtas ratas. Tyrimai parodė, kad stresas neabejotinai daro įtaką plaukų augimo ciklui ir atvirkščiai – pradėję slinkti plaukai gali sukelti stresą. Žmonės praradę savo plaukus labai susirūpina dėl padarinių, sunkiai emociškai pergyvena. Tokie išgyvenimai menkinant savo vertę, atsiradęs nepasitikėjimo jausmas iššaukia nuolatinį stresą. Jei stresas yra veiksnys, galima pradėti streso mažinimo programą pavyzdžiui, specialų gydymą ir /arba atsipalaidavimo metodus.

* Dietos – dar viena priežastis. Ypač pavojingos kai kurios dietos tuo, kad organizme ima trūkti būtinų plaukams medžiagų, tokių kaip aminorūgštys, cinkas, geležis, baltymai, kiti mikroelementai ir vitaminai.

* Plaukų būklė glaudžiai susijusi ir su hormonų pokyčiais organizme. Problemų gali kilti po gimdymo, ypač pirmuosius tris mėnesius, ir tai gali tęstis iki pusmečio. Pirmosios rimtesnės plaukų problemos moterims atsiranda po 40-ties. Tai susiję su amžiaus nulemtais hormonų pakitimais, kai organizme padidėja vyriškų hormonų androgenų kiekis.

* Neigiamai plaukus veikia organizme vykstantis uždegimo procesas. Ir nesvarbu, ar skauda dantį, ar gerklę. Bet koks uždegiminis procesas susilpnina imunitetą, o tai gali atsiliepti ir plaukams. Ši nemaloni problema vienais atvejais gali varginti ir visiškai sveikus žmones, kitais – būti vienu iš tam tikrų ligų simptomų. Dažnai ilgą laiką žmonės patys bando pripuolamai naudoti įvairias reklamuojamas priemones, taikyti „liaudiškus metodus“, ar tai, kas padėjo draugui, kaimynui ir t.t. Norėdamas sau padėti žmogus pirmiausia turi pripažinti, kad tai yra savaime neišsisprendžianti problema.

* Mityba. Kokius produktus vertėtų išbraukti iš valgiaraščio ir kuriuos įtraukti į kasdieninę mitybą, geriausia Jums patars dietologas ar Jūsų šeimos gydytojas. Viena taisyklė - toks maistas, kuris kenkia jūsų figūrai ir lėtina ląstelių atsinaujinimą bei medžiagų apykaitą, slopina ir plaukų augimą. O medžiagos, kurios skatina kraujotaką, skatina ir plaukų augimą. Mums turi netrūkti ir maistinių medžiagų bei vitaminų, tokių kaip A, B, C. Jei jų gausime pakankamai, plaukai neskilinės, nebus sausi ir nuolat sveikai žvilgės.

Kaip spręsti problemą

Plaukai – viena iš svarbių įvaizdžio dalių, pabrėžiančių mūsų individualumą. Pripažinkime, kad plaukų žavesį lemia ir teigiamos emocijos, grynas oras, geras miegas ir atsakingai parinktos plaukų priežiūros priemonės. Mūsų plaukų grožis, kaip ir odos bei nagų, priklauso nuo to, kaip mes jais rūpinamės.

Tyrimais įrodyta, kad gerų rezultatų kovojant su plaukų slinkimu padeda pasiekti PHARMACERIS plaukų priežiūros priemonės.

Tai specialus plaukų augimą skatinantis šampūnas, kondicionierius ir intensyvi plaukų augimą skatinanti priemonė.

Šampūnas STIMUPURIN veiksmingai mažina plaukų slinkimą, atsiradusį dėl ilgalaikio gydymosi vaistais, streso, nuovargio, bendro silpnumo arba po nėštumo. Jo sudedamosios medžiagos veikia ląstelių lygiu ir aktyvuoja genus, atsakingus už naujų plaukų augimą. Šios medžiagos suaktyvina esamų plaukų folikulų gyvybinius procesus. Skatina natūralų plaukų augimą ir pratęsia jų gyvenimo trukmę. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Šampūnas švelniai ir efektyviai plauna plaukus ir galvos odą. Jis minkština plaukus, stiprina plaukų struktūrą ir atkuria plaukų storumą.

Šampūno sudėtyje yra natūralaus augimo faktoriaus, kofeino, biotino, D-pantenolio ir vitamino PP.

Nepriklausomame tyrimų institute atliktais in vivo tyrimais su vartotojais, kurie produktą naudojo 6 savaites, nustatyta, kad šis šampūnas 100 proc. padidina plaukų tankumą ir storumą, 93 proc. sumažina plaukų slinkimą.

Plaukų augimą skatinantis kondicionierius STIMULINUM, naudojamas kompleksiškai su anksčiau minėtomis priemonėmis, stabdo laikiną arba pirmalaikį plikimą, skatina sveikų, storesnių plaukų augimą ir vyrams, ir moterims.

Kondicionierius skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kuriems laikinai arba pirma laiko suaktyvėja plaukų slinkimas. Veiksmingumas patvirtintas moksliniais tyrimais. Sudedamosios medžiagos stabdo ląstelių senėjimo procesą, pailgina plauko gyvenimo ciklą, padeda išvengti įvairių veiksnių nulemto ankstyvo plaukų slinkimo ir jų išplonėjimo. Kondicionierius praturtintas stiprinamosiomis ir raminamosiomis medžiagomis, kurios atkuria natūralią plaukų apimtį, šilko žvilgesį ir sveiką išvaizdą.

Kondicionieriaus sudėtyje yra varnalėšų ekstraktas, natūralaus augimo faktorius, kofeinas, biotinas, D-pantenolis, vitaminas PP.

Tyrimais įrodyta, kad kondicionierius STIMULINUM 93 proc. padidina plaukų apimtį, 87 proc. galvos oda tampa mažiau matoma per plaukus, 67 proc. skatina naujų plaukų augimą.

Intensyvi plaukų augimą skatinanti priemonė STIMUFORTEN - tai speciali priemonė su unikaliu veikliųjų medžiagų deriniu, kuris užkerta kelią plaukų slinkimui ir stimuliuoja naujų plaukų augimą. Šios medžiagos veikia plauko svogūnėlį, gerina kapiliarų kraujotaką ir ląstelių oksigenaciją. Lėtina plaukų senėjimą, greitina jų natūralų augimą ir pailgina gyvenimo trukmę. Sumažina įvairių veiksnių sukeltą pirmalaikį plaukų slinkimą, plaukų plonėjimą ir plikimą tiek vyrams, tiek moterims.

Moksliniais tyrimais patvirtintas veikliųjų medžiagų derinys sužadina neaktyvių plaukų folikulų genus. Dėl to išauga nauji plaukai, vadinami „persiko pūkeliai“ (lot. vellus), kurie pastebimai padidina plaukų apimtį, tad per plaukus tampa mažiau matoma galvos oda.

Ši priemonė, kurios sudėtyje yra natūralaus augimo faktoriaus ir kofeino, stiprina ir storina plaukus, glotnina plaukų struktūrą ir didina apimtį. Po panaudojimo veikia 24 val.

Tyrimais nustatyta, kad intensyvi plaukų augimą skatinanti priemonė STIMUFORTEN 79 proc. sumažina plaukų slinkimą, 75 proc. padidina plaukų apimtį, 63 proc. stimuliuoja plaukų ataugimą.

Šios priemonės yra patikrintos dermatologiškai ir įrodytas jų saugumas bei veiksmingumas.

***

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite vieną iš šios serijos Jūsų pageidaujamą PHARMACERIS produktą. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius. Jiems produktai bus išsiųsti į namus.

Laimėtojai

Dovilė Pasaulytė
Miglė Tautkutė
Oksana Sliubauskaitė

Prizai bus išsiųsti jums į namus.

Užsakymo nr.: PT_73432716

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis