Kaip padėti drėgmę praradusiai odai. Laimėtojai

Nuolatinis odos tempimas ir jausmas, kad sėdi su kauke, kuri vis labiau spaudžia veidą – pažįstamas daugumai moterų šaltojo sezono metu. Sausas oras patalpų viduje išdžiovina odą ir priverčia ne tik diskomfortiškai jaustis, bet ir sukelia didesnes problemas. Išsausėjusi oda tampa ypač jautri ir vis sunkiau surasti jai tinkamą priežiūrą.

„Jaučiuosi kaip džiovinta slyva, - skundėsi Aistė, dirbanti dideliame biure, kuris žiemą šildomas kondicionieriais. - Oras toks sausas, kad išdžiūsta ne tik nosis ir gerklė – dienos pabaigoje jaučiuosi taip, lyg ryte veidą būčiau apsilipdžiusi cementu, o dabar jis sudžiūvo“. Mergina prisipažino besigelbėjanti purškiamu vandeniu, nes daugiau nebeišmanti ką ir bedaryti. Bėda ta, kad darbe reikia nuolat dalyvauti susitikimuose ir norisi atrodyti padoriai, o oda antroje dienos pusėje ima net šerpetoti.

TV studijoje besidarbuojanti Greta pasidalino, kad į laidas ateinančios ir grimuojamos viešnios nuolat skundžiasi išsausėjusia oda. Storas grimo sluoksnis odai nedaro didelės paslaugos, tad moterims reikia ypatingai pasirūpinti odos priežiūra.

Kad iš pirmo žvilgsnio romantiškas stiuardesės darbas turi aibę panašių grožio iššūkių, patvirtino ne vienerius metus skrydžių palydove dirbanti Vilija. „Lėktuve oras labai sausas, tai tarp žemės ir dangaus praleidžiant daugiau laiko, odai labai reikia dėmesio“. Mergina pasidžiaugė, kad atrado puikią priemonę, padedančią odai neprarasti drėgmės net 10 valandų.

Tai PHARMECERIS Drėkinamoji antioksidacinė skysta pudra su silimarinu, SPF 20, suteikianti ilgalaikį giliųjų epidermio sluoksnių drėkinimą ir sukurianti ilgai išliekantį makiažo pagrindą. Pudra pagaminta pasitelkus naujausios kartos technologijas SoFTBase, kurios leidžia odai laisvai kvėpuoti, neapsunkina odos ir neužkemša porų.

Pudros sudėtyje esančios specialios antioksidacinės medžiagos, kurių pagrindas yra silimarinas, veiksmingai neutralizuoja laisvuosius radikalus ir apsaugo odą nuo aplinkos dirgiklių. Oda atpalaiduojama, ji tampa mažiau linkusi į dirginimą ir per didelį išsausėjimą.

Pudroje taip pat yra šviesai atsparių UVA ir UVB filtrų, kurie apsaugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

Produktas rekomenduojamas visiems odos tipams, įskaitant probleminę ir jautrią, sausą ir labai sausą, linkusią į dehidrataciją odą. Pudrą išbandžiusios merginos džiaugėsi, kad ji sulygina odos atspalvį ir paslepia nelygumus, nesukurdama kaukės efekto. „Tai yra didelis šios pudros privalumas, nes gali atrodyti natūraliai, tuo pačiu saugoti savo odą“,- šypsojosi stiuardese dirbanti Vilija.

Dermatologų teigimu, savo oda besirūpinančios moterys dažnai klaidingai įsivaizduoja, kad riebios odos nereikia drėkinti. Jos pasirenka sausinančias priemones, tada oda yra išsausinama, dehidratuoja ir būklė tampa nekontroliuojama. Oda pradeda gaminti daugiau riebalų, poros dar labiau kemšasi ir galiausiai oda tampa jautri viskam.

Specialistai pabrėžia, kad drėgmė yra svarbi visų tipų odai, o PHARMECERIS Drėkinamoji antiokosidacinė skysta pudra su silimarinu tinka netgi labai jautriai odai ir nesukelia jokių alerginių reakcijų.
Šią pudrą naudoti labai paprasta – reikia ją užtepti ant švarios odos ir plonu sluoksniu tolygiai paskirstykite. Palaukti, kol susigers. Ir jokių nemalonių „kaukės“ pojūčių.

***
Dalyvaukite konbkurse ir laimėkite PHARMECERIS drėkinamąją antioksidacinę skystą pudrą su silimarinu. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius. Prizas bus išsiųstas į namus.

Laimėtojai

Arina Pakosaitė
Aušra Beniušienė
Indrė Kromelytė

Prizai bus išsiųsti jums į namus.

Užsakymo nr.: PT_73605360

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis