Kaip gelbėti sudirgusią odą, kad diena nebūtų sugadinta

„Ir vėl!“,- susierzinu, pratrynusi aprasojusį nuo garų vonios veidrodį. Jame vėl matau išbertą veidą. Kiekvieną rytą, išsimaudžius duše odą „papuošia“ raudonos dėmelės. Ko gero, oda taip reaguoja į šampūną, bet jis tinkamiausias, kokį galėjau rasti! Uždaras ratas. Visą tą grožybę bandau užmaskuoti pudra, tik regis, odą erzina net šepetėlis.

Prie viso šito betrūksta išeiti į šaltį. Kaip atsibodo šita žiema! Jaučiu, kad nepasitenkinimas visu pasauliu ir bus mano šios dienos nuotaika. Ir viskas dėl tos odos! Bet kai gyveni tokiomis sąlygomis, nėra paprasta atrodyti kaip deivei ant žurnalo viršelio. O visi to tikisi.

Surūgusi per šaltį atšniokščiu į darbą. „Labas rytas, kas nutiko, prastai atrodai“,- pasitinka šviečiantis kolegės veidas. Be jokių dėmelių ir spuogų. „Kaip jai tai pavyksta?“,- žiebia pavydi mintis. Gi abi vienodai čia džiūstam kaip slyvos po šitais šildančiais kondicionieriais.

„O tu puikiai atrodai,- žeriu komplimentą, akis įbedusi į kavos puodelį. - Gal naudoji kokį stebuklingą kremą?“ Kolegė užjaučiančiai atsidūsta ir mirkteli: „Suprantu, apie ką kalbi“.

Ir puola pasakoti, kaip ją pačią atšalus orams ėmė kankinti greit susierzinanti oda, bet neseniai ji atrado kremą, kuris išsprendė visas problemas! Ištraukusi iš rankinės kremo indelį sąmokslininkiškai šypsosi: „Va! Ir žinai, net mano vyras pradėjo teptis, įkalbėjau pabandyti, nes vis po skutimosi oda parausta ir susierzina“.

Užsidedu akinius ir skaitau. PHARMACERIS A kremas sudirgusiai ir paraudusiai odai ULTRA-SENSILIUM“

Kol kolegė nesustodama žeria patarimus ir instrukcijas, spėju perskaityti ir informacinį lapelį.

Kremas rekomenduojamas kaip pirmos pagalbos priemonė odai, kuri sudirgo nuo muilo, dirginančios kosmetikos arba neigiamų oro sąlygų (intensyvios saulės, stipraus vėjo, didelio šalčio ir kitų). Jis taip pat puikiai tinka jautriai odai, kuri linkusi sudirgti ir parausti arba dažnai yra mechaniškai dirginama, pavyzdžiui, dėl skutimosi prižiūrėti.

Kremas ramina odą ir greitai bei veiksmingai malšina dirginimą, nes jo sudėtyje yra didelės koncentracijos D-pantenolio (5 proc.) ir alantoino (1,5 proc.). Be to, D-pantenolis skatina epidermio atsinaujinimą ir mažina odos polinkį į didelio jautrumo reakcijas. D-pantenolio ir alantoino poveikį dar labiau sustiprina rapsų aliejus, pasižymintis švelninamosiomis ir raminamosiomis savybėmis.

Perskaičiusi priekabiai įvertinu kaimynės veidą. Hm... tikrai skaisti oda. „Mokėjau 12 eurų. Gal ir nepigu, bet man labai tiko. Bet jis parduodamas tik vaistinėse, matai, rimtas kremas, ne koks universalus prekybcentrių...“,- džiaugiasi savo atradimu kolegė.

„Na gerai, įtikinai“,- dėkinga sumurmu ir vos sulaukusi pietų pertraukos skuodžiu į artimiausią vaistinę. Grįžtu su kremu rankinėje ir iškart užsidarau mažajame kambarėlyje. Įnirtingai nusivalau kreminę pudrą ir taip pat įnirtingai tepuosi tiek vilčių teikiantį kremą. Persistengiu, žinoma, tad kol storas kremo sluoksnis bando susigerti į mano sudirgusią odą, spėju pabaigti skaityti instrukciją, kur aiškiai parašyta: Nuvalykite odą švelniu valomuoju Pharmaceris A linijos losjonu arba nuprauskite veidą tos pačios linijos raminamosiomis putomis. Tada užtepkite ant veido ploną kremo sluoksnį. Jei reikia, užtepkite dar kartą.

Jaučiu, kad pamažu dingsta odos perštėjimas, o kartu atslūgsta ir mano susierzinimas, nes veidrodyje jau nebematau raudonomis dėmėmis išmėtyto veido. Nusišypsau. Pasiūlysiu ir savo sūnui, negrabiai pradėjusiam skusti tik pradėjusią želti barzdą.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite PHARMACERIS A kremą sudirgusiai ir paraudusiai odai ULTRA-SENSILIUM. Išrinksime 3 laimėtojus.

Užsakymo nr.: PT_73717650

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis