Alma iš Naujosios Akmenės džiaugiasi sugrąžinta jaunyste (FOTO)

48-erių Alma Jagminienė iš Naujosios Akmenės – viena iš 5 pasiryžusių „Didiesiems grožio pokyčiams“ kartu su „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika Sugihara“. Šiandien moteris gali pasidžiaugti ir pagražėjusia išvaizda, ir geresne savijauta: „Specialistai man padėjo atsikratyti trūkumų, kurie trukdė pasitikėti savimi.“

Alma įsitikino tuo, ką puikiai žino klinikoje dirbantys specialistai: džiuginantys pokyčiai vyksta tada, kai derinamos profesionalų žinios ir įvairių procedūrų kompleksas.
Dar labai svarbu, kad pokyčiai būtų ilgalaikiai ir saugūs medicinos požiūriu. Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ vadovaujasi būtent šiais principais.


Alma prieš pokyčius

Sunkų pamaininį darbą dirbanti moteris nusprendė: jei turi galimybę pasigražinti artėjant 50-mečiui, reikia ja pasinaudoti.

„Metams bėgant ėmė varginti veide išryškėjusios mimikos raukšlės. Kenčiau nuo ryškaus veido raudonio dėl, kurio labai kompleksuodavau. Kiekvieną rytą pamačius veidrodyje susierzindavau, mėgindavau maskuoti įvairiomis priemonėmis, bet veltui. Oda buvo praradusi stangrumą, todėl specialistai man pasiūlė ne vieną išeitį.“ - pasakojo ponia Alma.

Almai buvo atlikta išsiplėtusių veido kraujagyslių šalinimo lazeriu procedūra. „Ši ponia skundėsi veido raudoniu. Nepatogumų kėlė užsiplieskianti veido oda ir gėdijosi išsiplėtusių kraujagyslių. Veido raudonis yra dažna problema, kamuojanti ir moteris, ir vyrus. Deja, išsiplėtusios kraujagyslės nėra gydomos kremais, todėl buvo reikalinga intensyvios šviesos impulso procedūra, tačiau pakako tik vienos, sukuriančios ilgalaikį efektą.

Šios procedūros nauda yra ketveriopa – naikina veido raudonį ir išsiplėtusius kapiliarus; šalina pigmentines dėmes; padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukų; atjaunina ir gražina stangrumą veido, kaklo, dekoltė, plaštakų odai. Taigi, jei pacientas nori pašalinti veido raudonį ir pigmentines dėmes, jam šviesos impulsai bet kuriuo atveju atjaunins odą.“ - pasakojo Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ gydytoja dermatovenerologė Jolanta Žilienė.


Almai atliekama intensyvios šviesos impulso procedūra

„Didieji grožio pokyčiai“ moteriai padėjo ne tik padailinti veido spalvą, bet ir susigrąžinti jaunystę – Alma nepabijojo botulino toksino ir hialurono injekcijų, kurią atliko „Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos Sugihara“ plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius

Botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos žmonėms dažniausiai siejasi su veido mimikos praradimu, varginančiu periodu, tačiau pastaruoju metu chirurgija sparčiai tobulėja.


Almai atliekamos botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos

„Botulinas naudojamas tada, kai mes norime sušvelninti raukšles, kurios yra susidariusios dėl mimikos raumenų susitraukimų. Ponios Almos atveju tai raukšlės akių kampuose, tarpuakyje, ant kaktos. Kai mimika yra ganėtinai intensyvi ir mes norime kad ji būtų švelnesnė, tada mes suleidžiame botulino toksiną. Tai raumenis paralyžiuojantis preparatas, kuris tam tikram laikui padaro tas raukšles mažiau intensyvias. Jeigu raukšlės yra labai gilios ir jos susidariusios odoje, o mimikos raumuo po botulino injekcijos nebe toks intensyvus, tada mes tą raukšlę galime sušvelninti suleidę hialurono rūgšties.

Žmogui pradėjus senti veide netenkama riebalų. Tą riebalų netekimą atstatyti reikia kažkuo užpildant tuščią vietą – vienas iš variantų yra hialuroninė rūgštis. Taigi, ir šiuo atveju moteriai buvo pritaikytos hialiurono rūgties injekcijos, kurios atstatė nuo senėjimo pasmunkusius audinius. Senėjimo pradžioje raukšlių užpildai šiose lokalizacijose – idealus preparatas.“ - kalbėjo plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius. 

Šiandieniniais metodais atliekamų injekcijų neverta baimintis, pasak dr. D. Radzevičiaus, norinčiųjų pakoreguoti veidą sparčiai daugėja, nes akivaizdūs rezultatai pasiekiami kur kas lengviau nei anksčiau: „Pagrindinis pranašumas yra procedūros paprastumas, nes ji trunka tik 10-15 min., jokios operacijos, o efektas matomas jau po 2-4 parų. Jeigu leidžiame hialurono rūgštį, rezultatas matosi iš karto. Klientėms siūlau palūkėti savaitę ir tik tada atvykti kontrolinei apžiūrai, tada nustatau, ar reikalingos papildomos injekcijos ar ne. Mano filosofija – geriau suleisti per mažai, nei per daug.“


Alma prieš (kairėje) ir po pokyčių (dešinėje)

„Nepaisant to kiek moteriai metų ji trokšta atrodyti gražiai ir jaunatviškai. Labai džiaugiuosi, kad man pasitaikė galimybė ir ryžausi dalyvauti „Didžiųjų pokyčių“ projekte. Jis man iš naujo dovanojo jaunystę, grožį ir pasitikėjimą savimi, kurio trokšta kiekviena moteris“ - atjaunėjusia išvaizda ir grįžusiu pasitikėjimu savimi džiaugėsi ponia Alma.

Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ specialistai pakeitė ir moters šukuoseną. Nuobodžią kasą pakeitė ryški ir jaunatviška šukuosena, kuri suteikė elegancijos ir grakštumo. Sruogelėmis paryškinti plaukai suteikia veidui jaunatviškumo, vizualiai jis atrodo išraiškingesnis ir plonesnis.

Miesto stiliaus centre „Europa“ stilistai Almai sukūrė naują jaunatvišką įvaizdį.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Užsakymo nr.: PT_64366710

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis