Pokyčių dalyvė Lina: sūnus manęs neatpažino (FOTO)

Natūralu, kad pavasarį norisi pasikeisti. Vienos atnaujina plaukų spalvą, šukuoseną, garderobą, kitos atsikrato papildomų kilogramų ar ryžtasi grožio injekcijoms. Tačiau tam, kad atrodytumėte lyg naujai gimusi ir išryškintumėte savo grožį, nebūtini daug pastangų reikalaujantys pokyčiai. Šį kartą pristatome „Didžiųjų grožio pokyčių“ dalyvę Liną, kurios naujas įvaizdis nepaliks abejingų.

Vilnietė Lina Prelgauskaitė (39 m.) naujovėms ryžosi dėl pabodusio įvaizdžio. Dar prieš pokyčius Lina sakė: „Rodos, jau šimtą metų atrodau taip pat, norėtųsi pasikeisti, nes šukuoseną koreguoju minimaliai.“ Tad moteris drąsiai patikėjo savo įvaizdį „Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos Sugihara“ profesionalams. L. Prelgauskaitei „Sugiharos“ grožio meistrai pakeitė šukuoseną, parinko naują plaukų spalvą, pakoregavo antakių formą – visa tai išryškino Linos grožį ir suteikė jaunatviško žavesio.

"Didieji grožio pokyčiai"
DELFI / Šarūnas Mažeika

Rezultatai nustebino ne vieną. „Nauju įvaizdžiu labai džiaugiuosi, sūnus net nepažino, o iš kolegų ir draugų sulaukiau daugybės komplimentų“, – po pasikeitimų džiaugėsi Lina. Šukuoseną keitusi meistrė Daina pasirūpino, kad Linai netektų valandų valandas formuoti naujai sukurtos šukuosenos - banguotis linkusiems plaukams ji pritaikė tinkamą kirpimą. „Naują šukuoseną paprasta prižiūrėti, nesunku formuoti, o tai labai svarbu rytais skubančioms moterims“, – rezultatą gyrė pokyčių dalyvė L. Prelgauskaitė.

Pokyčių dalyvė Lina
Pokyčių dalyvė Lina
DELFI / Šarūnas Mažeika

Naujas kirpimas ir plaukų spalva išryškino Linos veido bruožus, akcentavo akis. Kad pokyčių efektas būtų dar ryškesnis, Linai buvo pakoreguota ir antakių forma. Nors antakių korekcija atrodo mažytis pokytis, iš tiesų jis itin reikšmingas, tinkama antakių forma gali akimirksniu pakeisti ir atjauninti veidą.

"Didieji grožio pokyčiai"
DELFI / Šarūnas Mažeika

Tvarkingi antakiai – gražios išvaizdos būtinybė

Kiekvienos moters antakiai turėtų būti tvarkingi, sušukuoti. Pešiojant plaukelius patariama išlaikyti natūralią antakio formą, nes būtent tokia labiausiai tiks jūsų veidui. Prieš fomuojant antakius reikėtų juos įvertinti: galbūt šie atrodo per tankūs, galbūt per siauri, o gal per reti. Jei plaukeliai yra per ilgi ir nepaklusnūs, prieš pešiojimą antakius sušukuokite viršun ir patrumpinkite išsikišusius galiukus.

Antakius vertėtų pešioti natūralioje šviesoje. Kad jie atrodytų simetriški, patariama pešioti pakaitomis: pora plaukelių iš vieno, pora iš kito. Taip lengviau sulyginsite formą, bus mažesnė rizika suformuoti skirtingus antakius. Labai svarbu plaukelius pešioti jų augimo kryptimi.

Kaip patobulinti antakius

Kad išsiaiškintumėte, kokia turėtų būti antakio forma, reikėtų naudoti pieštuką arba teptuką. Pieštuką laikykite vertikaliai, priglauskite iš nosies šono, jis turėtų priglusti ir prie vidinio akies kampučio. Atkreipkite dėmesį, kurioje vietoje kertasi pieštukas ir antakis, čia turėtų būti antakio pradžia.

Tuomet žiūrėkite tiesiai, pieštuką pasukite įstrižai, kad šis vis dar liestų išorinę nosies dalį, o jo statmuo dengtų akį ir kirstų šoninę rainelės dalį. Įsidėmėkite, kurioje vietoje pieštukas kerta antakį, čia turėtų būti aukščiausias linkio taškas.

Kad nustatytumėte, kur yra antakio pabaiga, pasukite pieštuką dar įstrižiau, jis vis dar turėtų liesti išorinę nosies dalį. Pasuktas statmuo tegul priglunda prie išorinio akies kampo, o pieštuko galas siekia antakį. Antakio ir pieštuko galo susikirtimo taškas – vieta, kur turėtų baigtis jūsų antakis. Pešiodamos antakius, pasistenkite, kad linija pamažu siaurėtų nuo antakio pradžios link aukščiausio taško ir dar labiau nuo jo link pabaigos.

Antakių intensyvumo korekcija

Pešiojant antakius svarbu nepersistengti, nes ypač brandesnio amžiaus moteris reti antakiai sendina. Antakius namuose patariama šalinti pincetu, vengti vaško procedūrų, nes laikui bėgant oda gali tapti itin dirgli. Be to, plaukeliai gali ataugti į priešingą pusę nei įprastai.

Suteikti antakiams spalvą ir tankumą galima skirtingomis priemonėmis: pieštuku, šešėliais ir specialiu kremu. Jei antakius ryškinate pieštuku, užpildydamos tuščius tarpelius pieškite trumpus brūkšnelius plaukelių augimo kryptimi, nebrėžkite griežtos linijos. Kad antakiai atrodytų natūraliau, galite pieštuką išsklaidyti kampiniu (specialiai antakių korekcijai skirtu) teptuku. Natūraliai antakiai atrodys ir paryškinti šešėliais, svarbu išsirinkti tinkamą spalvą.

Pokyčių dalyvė Lina
Pokyčių dalyvė Lina
DELFI / Šarūnas Mažeika

Jei siekiate maksimalios maskuotės ir griežtų antakių, tiks kreminės konsistencijos priemonė, ji tepama taip pat kampiniu teptuku. Tačiau nepamirškite kreminės priemonės užfiksuoti, kad ši neišsiteptų: naudokite specialią antakių pudrą. Baigusios ryškinti antakius, patepkite juos specialiu geliu, kuris padės antakių intensyvumui ir formai išlikti visą dieną.

Pokyčiams ryžtųsi ir antrą kartą

„Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos Sugihara“ vizažistė Viktorija pasirūpino Linos makiažu: pakoregavo antakius, suteikė akims išraiškingumo, skruostams – gyvybingumo, madingu koralų atspalviu paryškino lūpas. Linos įvaizdžiu pasirūpino miesto stiliaus centras „Europa“. Čia esančiose parduotuvėse buvo išrinkti apdarai bei aksesuarai, kuriais profesionalai Linai sukūrė dalykinį, bet pavasarišką ir nuotaikingą stilių.

Pokyčių dalyvė Lina
Pokyčių dalyvė Lina
DELFI / Šarūnas Mažeika

Po „Didžiųjų grožio pokyčių“ Lina sakė, jog nė nedvejodama tokiam eksperimentui ryžtųsi ir dar kartą, juk moterims atsinaujinti – vienas malonumas.

Daugiau pokyčių nuotraukų – fotogalerijoje:

Daugiau informacijos rasite ČIA

Užsakymo nr.: PT_64405256

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis