Rasa Martens: nebūtina turėti storą piniginę norint gražiai atrodyti

Kai kalbama apie veiklią, šiuolaikišką ir vietoje nenustygstančią moterį, matyt, vienas geriausių pavyzdžių – Rasa Martens. Jos užkrečiantis optimizmas gali priversti pakelti akis net ir didžiausią paniurėlį, o tuos, kurie būna apkiautę – paskatinti susitvarkyti.

Paklausus daugeliui Lietuvoje žinomos moters, kuri sėkmingai konsultuoja net kelis verslus, kokie trys dalykai jai žmoguje svarbiausi, pašnekovė nedvejodama atsakė: „Vidinis grožis, išorinis išvaizdos tvarkingumas ir spindinčios akys“.

Pasak R. Martens, kalbant apie žmogaus išvaizdą, jai drabužiai nėra pats svarbiausias akcentas. Ji labiau dėmesį atkreipia į plaukus, batus, nagus, rankinę, odą ir dantis.

„Apskritai visą išorę. Ir nors dažnai pirmas įspūdis gali būti klaidingas, tačiau jis, mano manymu, visgi yra labai svarbus. Patarlė, jog sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą yra didele dalimi teisinga“, – tikino žinoma moteris.

"Sugihara" nuotr.
Pasiteiravus jos apie žmogaus akių spindesį, kuris pašnekovei yra itin svarbus, R. Martens teigė, jog tuo turėtų galėti pasigirti sveikas ir gyvenimu patenkintas žmogus.

„Manau, akys spindi ne vien tada, kai esi įsimylėjęs. Tam yra daugiau priežasčių: gera sveikata, geras nusiteikimas, savęs mylėjimas ir kita“, – vardijo moteris ir čia pat pridūrė, kad mylėti save nereiškia būti egoistu. Anot jos, mylintis save žmogus lavinasi, myli savo darbą, myli šeimą ir apskritai ieško labiau teigiamų negu neigiamų gyvenimo aspektų.

Priminus Rasai Martens apie palyginti dažnai viešojoje erdvėje pasirodančias nuomones, teigiančias, kad lietuviai nelaimingi, nes neuždirba daug pinigų, pašnekovė tvirtino: „Juokinga būtų, jeigu teigčiau, kad pinigai yra nesvarbūs. Jie leidžia įgyvendinti savo tikslus, keliauti ir atrodyti gražiai. Tačiau tai toli gražu ne pagrindinis laimės veiksnys. Esu mačiusi begalę turtingų, nieko neveikiančių ir nelaimingų žmonių“, – pasakojo moteris.

Pasak jos, kiekvienas gali pasirinkti požiūrio kampą, iš kurio bus žvelgiama į gyvenimą.

"Sugihara" nuotr.
„Aišku, jei mintyse suksis tik tai, kaip gauti pavalgyti, tada nerūpės niekas kitas. Bet jei esi sotus, turi stogą virš galvos – gali pats nuspręsti, ar viską matysi tik per tamsius akinius, ar būsi kūrybiškas ir gerai nusiteikęs“, – svarstė R. Martens, kuri pabrėžė, kad kiekvienas – tiek turtingas, tiek nepasiturintis – gauna tokio pat ilgio dieną, tik vienas imasi to, kas daro jį laimingą, o kitas vis laukia geresnės dienos.

„Pati esu mačiusi tokių, kurie stora pinigine pasigirti negali, tačiau moka ir būti gero ūpo, ir gražiai atrodyti. O tai, kokia tavo išvaizda, daug pasako ir apie paties nusiteikimą bei požiūrį į aplinkinius. Aš savo išvaizda rūpintis ir į ją „investuoti“ pradėjau, matyt, kaip ir daugelis mergaičių – pirmą kartą išbandžiusi mamos lūpdažį, nagų laką ir apsiavusi jos aukštakulnius“, – prisiminė pašnekovė.

Jos nuomone, tai, kaip žmogus rūpinasi savimi ir kiek dėmesio skiria savo išvaizdai, labai priklauso nuo šeimos. Pavyzdžiui, R. Martens mama ir močiutė visada buvo pasitempusios ir gražiai apsirengusios. Tad jos jai buvo geras, sektinas pavyzdys.

„Pamenu, tais laikais nebuvo ką iš drabužių nupirkti, tai mus apmegzdavo ir apsiūdavo, išpuošdavo nuo galvos iki kojų. Vėliau net ir pati pasisiūdavau suknelių“, – atskleidė garsi moteris.

"Sugihara" nuotr.
Ji taip pat pripažino, kad ją mama visada skatino eiti pas kosmetologę, nors noro didelio ir nebuvo. Mat anuomet tos paslaugos nebuvo itin malonios. Vis dėlto nuo 23 m. R. Martens kosmetologo kabinete pradėjo lankytis reguliariai.

„Žinoma, galima pasinaudoti liaudiškais metodais, bet, manau, kad specialisto patarimai ir įgūdžiai yra naudingesni ir efektyvesni“, – svarstė moteris.

Dabar jai rūpintis savo išvaizda ir savijauta yra ne prievolė, o malonumas.

„Bent porą kartų per mėnesį užsirašau į pėdų ir viso kūno masažų bei veido procedūras. Be to, mėgstu paplaukioti baseine ar Negyvosios jūros vandenyje“, – sakė Rasa Martens, kuri pripažino, jog save tokiais beveik kurortiniais SPA malonumais dažnai lepina Vilniuje įsikūrusioje Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje „Sugihara“.

Pasak moters, ten net ir išrankiausias ras jam priimtiną paslaugą. O turintys ne itin daug laisvo laiko galės sutaupyti jo, nes kokybiškas SPA paslaugas gaus nevažiuodami į kituose miestuose įsikūrusias sanatorijas.

Užsakymo nr.: PT_64484954

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis