Horoskopas ketvirtadieniui: Liūtus džiugins naujos pažintys, o Šauliai sulauks netikėtumų

Birželio 20-oji – Pasaulinė pabėgėlių diena.


Birželio dvidešimtoji – 172-oji metų diena (ketvirtoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 193 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė;


rytoj: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;


poryt: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 4.41 leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.


************


Protingos mintys:


„Galbūt šitas pasaulis yra kitos planetos pragaras“ (O. Hakslis).


*************


Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Šiandien keblumų, nesusipratimų gali kilti kelionėje arba darbe. Rizika bus mažesnė, jeigu laikysitės darbo tvarkos bei saugos taisyklių, profesinės etikos, o kelionėje – lankomos šalies papročių ir įstatymų. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.


JAUTIS. Ši diena neatneš problemų, jei susilaikysite nuo abejotinų pagundų, tiek susijusių su praturtėjimu, tiek su meile. Regis domėsitės aktualiomis prekėmis, kainomis. Racionaliai vertinkite savo ir kitų žmonių finansines galimybes.


DVYNIAI. Ši diena stipriai įtrauks jus į savus bei svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Kita vertus, bus lengva sugadinti santykius su kolegomis, įsivelti į intrigas.


VĖŽYS. Jums derėtų kreipti didesnį dėmesį į savo psichologinę būseną. Pasistenkite neišpūsti vidinių kompleksų bei trūkumų. Visi jų turi. Auginkite savo atsparumą stresui, pasitikėjimą savimi, nes to prireiks. Itin tausokite sveikatą.


LIŪTAS. Gali džiuginti pažintys, visuomeninė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to didelės naudos ir patikimumo, nes lengva neatpažinti slaptų priešų, apsimetančių draugais. Atsakingiau elkitės su bendrais ir svetimais pinigais, dokumentais.


MERGELĖ. Tinkamai nepasirengus, šiandien neverta griebtis svarbių darbų ir ieškoti naujų pažinčių. Apsiribokite įprasta buitimi, šeiminiais rūpesčiais. Saugokitės sukčių, nesileiskite apgaunami.


SVARSTYKLĖS. Regis, ši diena jums neleis plaukti pasroviui ir nuslėpti savo požiūrio. Kai kas pavyks labai sklandžiai, tačiau dėl pernelyg palaido liežuvio gali kilti šiokių tokių nesklandumų.


SKORPIONAS. Teks papurtyti piniginę vaikų poreikiams. O ir patys visko norėsite daugiau negu reikia. Derėtų pamėginti kai ką naujai perdaryti iš senų daiktų, pamodeliuoti.


ŠAULYS. Santykiai su aplinkiniais bus prieštaringi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Galite sulaukti netikėtumo iš asmens, kuriuo dabar domitės. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms. Pasiskolintą daiktą itin saugokite, nes galite jį sugadinti.   


OŽIARAGIS. Nors atrodysite susikaupę, kažkas klostysis ne pagal planą, vers abejoti, painiotis. Gali paaiškėti, kad jūsų viltys ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į santykių problemas.


VANDENIS. Regis, ne viską pavyks padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Jus gali apvilti asmuo arba organizacija, iš kurios tikitės finansinės kompensacijos, atlygio arba kokio nors kvietimo, siūlymo.


ŽUVYS. Ši diena greičiausiai šiek tiek nuvils. Gali kilti nesusipratimų bendraujant su autoritetingais žmonėmis ir su gerbėjais, vaikais. Galbūt bus tikrinama jūsų kompetencija, moralumas. Manipuliavimai, pėdų mėtymas sėkmės nepridės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis