Horoskopas sekmadieniui: Dvynius užplūs aistra, o Vandeniai sulauks žinios iš toliau

Birželio šešioliktoji – 167-oji metų diena (paskutinė 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 197 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Aurimas, Bena, Benadas, Benas, Benė, Julita, Jūra, Jūratė, Jūris, Jūrius, Tolmina, Tolminas, Tolminė;


rytoj: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Laura, Rimvydas, Vilmantė;

poryt: Aminta, Elžbieta, Ginbutas, Marcelinas, Marina, Morkus, Vaiva.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 4.41 leidžiasi 21.58. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.


************


Protingos mintys:


„Laimė – visų labiausiai nežinomas ir brangiausias turtas pasaulyje“ (E. M. Remarkas).


*************


Astrologinė prognozė birželio 16-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Bus nelengva įtikinti gyvenimo partnerį prisidėti prie jūsų sumanymų ir nesielgti grubiai su išankstine priešiška nuostata. Draugiškumu, originaliu sąmoju laimėsite žymiai daugiau nei priekaištais.


JAUTIS. Galite nerimauti dėl savo įvaizdžio, stiliaus, ypač jei ruošiatės rytojaus darbo pokalbiui, interviu ar pasimatymui. Naudodamiesi nauja buitine ar kita technika, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis.


DVYNIAI. Regis, jūsų nuotaikos ir pati fortūna pašėlusiai kaitaliosis. Tai džiaugsitės užplūdusia aistra, kūrybiniu įkvėpimu, flirtu, draugų dėmesiu, tai pyksite dėl patirtos nepagarbos, patyčių, netinkamo vaikų elgesio ar pan.


VĖŽYS. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių, ūkinių, santykių problemų. Galbūt darbuodamiesi ar fantazuodami, svaigindamiesi mėginsite pabėgti nuo vidinio nerimo, susijusio su artimais žmonėmis.


LIŪTAS. Kad ir kas vyktų aplink jus, turėtumėte rasti bent kruopelytę pozityvo, nes tokia bus jūsų vidinė būsena. Į daug ką žvelgsite su humoru, stebinsite originaliu požiūriu.


MERGELĖ. Šiandien jums itin reikės saugumo jausmo tiek dvasine, tiek materialine prasme. Net jeigu viskas yra gerai, nerimausite, jog akimirksniu situacija gali pasikeisti dėl artimo žmogaus elgesio ar likimo valios.


SVARSTYKLĖS. Būsite emociškai jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Jumis gali mėginti manipuliuoti nekokią įtaką darantys asmenys. Arba per jūsų neatsargumą, išsiblaškymą nukentės kitas žmogus. Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai.


SKORPIONAS. Pasižymėsite jautrumu, nervingumu. Galimas nemalonus incidentas. Nepraraskite savitvardos. Subtiliau elkitės su tais, kuriuos branginate. Atsargiai kelyje.


ŠAULYS. Prieštaringa ir permaininga diena. Jums patiks bendrauti, norėsis būti tarp draugų, su kompanija, tačiau trikdys nesutarimai su konservatyviais pašnekovais, reikalaujančiais atsakomybės ir pan. Regis, sulauksite nemalonių priekaištų.


OŽIARAGIS. Šiandien mintys suksis apie artėjančią darbo savaitę. Labiau nei įprastai rūpinsitės įvaizdžiu, ypač jei laukia konkursas ar susitikimas su patinkančiu asmeniu.


VANDENIS. Seksis rašyti publikacijas, rinkti informaciją, naršyti internete. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis viešnagėn. Pasisaugokite avarinių situacijų, sukčių.


ŽUVYS. Lengva prisidaryti nuostolių, ypač jei veiksite neapgalvotai. Galite pasijusti be reikalo iššvaistę krūvelę pinigų prekei internetu, kelionei ar paslaugai, pvz., pervežimų, techninės pagalbos, grožio ar pan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis