Savaitės horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugsėjo 11–17 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę gali užplūsti kūrybinis įkvėpimas arba romantiškos iliuzijos. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, saugokite juos nuo pavojų. Iki savaitgalio svarbu pabaigti kai kuriuos užtrukusius darbus, įvertinti rezultatus. Nesielkite atmestinai, kad nekiltų problemų. Neskubėkite tikėti nepatikrinta informacija. Savaitgalį noriai bendrausite ir neatsisakysite diskusijas mėgstančios draugijos. Tai padės gaivinti ryšius, megzti pažintis. Saugokitės agresijos, ugnies.


JAUTIS

Savaitės pradžioje situacija bus gana nervinga, jeigu teks vikriai suktis, daug bendrauti. Regis, labiau norėsis dėmesį skirti šeimai, namams, grožio puoselėjimui, apsitvarkymui. Galite nusipirkti ar pasigaminti gražų, menišką daiktą. Apskritai, ši savaitė nenuvils, jeigu sugebėsite tinkamai pasirūpinti savimi, vaikais, įprastais ir neįprastais reikalais, padaryti įspūdį. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, pristatyti projektą ar kt. Savaitgalį mėginsite per daug aprėpti. Nepervarkite, nepraraskite saiko.


DVYNIAI

Šią savaitę aktyviai suksitės rūpindamiesi savimi bei kitais. Puikiai tvarkysitės su informacijos gausa. Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški, komentuokite be įžeidinėjimų. Vairuokite atsargiai, nepažeidinėdami taisyklių. Sutarimas buityje, namuose didins tarpusavio supratimą ir kitose srityse. Atverkite širdį artimam žmogui ir įsiklausykite į jo patarimus. Savaitgalis gali būti nuotaikingas, sportiškas, romantiškas. Galite tikėtis susitikimų ir pažinčių. Galite pasielgti kažkaip azartiškai. Atsargiai su dujomis, ugnimi.


VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali būti aktualu susitvarkyti nuosavybės dokumentus, pasirašyti komercines, tiekimo, nuomos sutartis. Regis, norėsite būti teisingi, dosnūs, bet kartu nieko neprarasti. Apdairiau elkitės su pinigais, vertingais daiktais. Savaitės antroje pusėje svarbu šį tą užbaigti ir įvertinti rezultatus. Jeigu ryšitės demonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, turite būti iš tiesų kompetentingi. Savaitgalį saugokitės ugnies, venkite konfliktų. Namų židiniui bei poilsiui gamtoje teikite pirmenybę.


LIŪTAS

Šią savaitę pasižymėsite aktyvumu – ir fiziniu, ir emociniu. Regis, gebėsite pasinaudoti gauta informacija, greitai reaguoti į aktualijas. Laisvalaikį mielai skirsite meilei, kūrybai, įvaizdžio puoselėjimui. Visgi nederėtų švaistytis tuščiais pažadais, nedorai ko nors vilioti ar pan. Nebūkite ir savanaudiški, jei prireiks pagalbos artimam žmogui, partneriui. Pravartu iki penktadienio šį bei tą užbaigti ir tada imtis naujų planų. Leiskite sau eksperimentuoti, būti originaliems, bet nepraraskite subtilumo ir saiko.


MERGELĖ

Savaitės pradžioje trumpam pasijusite vieniši arba kiek pasiklydę iliuzijų rūke. Nelabai palanku vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti, nes tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Neįsivelkite į intrigas, nelegalią veiklą. Venkite svaigalų. Prieš prasidedant jaunačiai peržiūrėkite savo planus, pasistenkite atsisakyti to, kas nėra prasminga ir sąžininga. Tuomet turėtų atsirasti vietos tam, kas dvelkia papildomomis pajamomis ir naujovėmis. Savaitgalį jus gali patraukti įdomių daiktų ir reiškinių pasaulis.


SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Kažkas iš draugų, pažįstamų gali ne vien maloniai nustebinti. Galbūt pajusite slaptas pinkles. Nedarykite skubotų išvadų, tačiau jums išties gali pakenkti užkulisinės intrigos, nešvarūs slapti žaidimai, žalingi įpročiai. Prieš pradėdami naujus projektus, įvertinkite jų realumą ir finansines bei kitas galimybes. Savaitgalį aktyviai reikšitės namuose ir kitur, tačiau malonų bendravimą gali keisti agresyvus tonas ir pavojai.


SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje bus nelengvų darbų. Galėtumėte daug nuveikti, tačiau vis teks dairytis, kaip reaguoja kiti, ar ko nors nepažeidžiate. Ir net jei rezultatai atrodys neblogai, oponentai, konkurentai stengsis juos sumenkinti. Nuo savaitės vidurio būsite linkę dirbti kolektyviai. Kažkieno tarpininkavimas ar patarimai gali jums pasitarnauti arba jūs tai padarysite kitų labui. Originalių žmonių idėjos jus praturtins. Savaitgalį prarasite ūpą bendrauti, norėsis asmeninės erdvės. Mylimas žmogus gali to nesuprasti ir įsižeisti.


ŠAULYS

Savaitės pradžioje teks pasitelkti žinias, kompetencijas, įstatymus, kad įgyvendintumėte savo planą. Laisvalaikiu galėsite pasidžiaugti malonia draugija, galbūt – virtualia. Visgi gali pasitaikyti keblumų, jeigu turite reikalų su užsieniečiais, užsiimate logistika, esate ilgame kelyje ar pan. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitės antra pusė – senų darbų užbaigimo metas. Pasistenkite padaryti išvadas ir ruoštis naujiems užmojams. Savaitgalį domins renginiai, susiję su sportu, kolektyviniais sambūriais ar pan.


OŽIARAGIS

Šią savaitę teks imtis finansinių reikalų, tvarkyti apskaitą ar pan. Galite gauti draudimo ar kitokią išmoką. Patikrinkite, ar nereikia ko nors pratęsti, nutraukti, apmokėti. Nuo savaitės vidurio numatomi reikalai su užsieniečiais, valdininkais. Regis, taps aišku, ko pasiekėte ir ką toliau derėtų daryti. Už gerus rezultatus pravartu save kuo nors apdovanoti. Savaitgalį būsite nusiteikę politikuoti, diskutuoti apie globalias problemas. Net jei rasite įdomių pašnekovų, gali kilti aršių ginčų, agresijos apraiškų.


VANDENIS

Šios savaitės pradžia atrodys sėkminga, tačiau kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Regis, teks brautis pro konkurentus, oponentus ir linksma nebus. Galimas komplikuotas tarpininkavimas, nelengvos derybos. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus. Derėtų sumokėti mokesčius, įmokas, įregistruoti nuosavybę nevilkinant nė vienos dienos. Nuo jaunaties kils ūpas startuoti su naujovėmis, reformomis. Savaitgalį parūps nekasdieniški renginiai, kelionės. Venkite rizikos kelyje.


ŽUVYS

Savaitės pradžia bus darbinga ir turbūt galėsite pasidžiaugti savo pastangų rezultatais bei išgirstais komplimentais. Kita vertus, nesistenkite paskubomis įgyvendinti nieko naujo, svarbaus ar rizikingo. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje būsite nusiteikę aiškintis asmeninius santykius. Galite patraukti patinkančio asmens dėmesį. Svarbu nieko nesugadinti, antraip tai užsitęs. Jaunaties pradžia tam tikra prasme žymi ir santykių pradžią, galbūt – naują etapą. Labai svarbu kurti pasitikėjimu grįstą ryšį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis