Apie kokį seksą moterys dažniausiai fantazuoja?

Kalbant apie seksą, atrodo, kad vyrai labiau linkę tenkintis tuo, ką turi, ar svajoti apie tai, kas bus, nei dairytis atgal. To nepasakysi apie moteris.

Daugiau nei trečdalis moterų tvirtina, kad seksas su dabartiniu partneriu yra prastesnis už turėtą anksčiau, tokius apklausos duomenis skelbia „Daily Mail Reporter“. 38 proc. moterų vis dar nostalgiškai prisimena karštas naktis su kuriuo nors iš savo buvusiųjų ir mano, kad lovoje jis buvo geresnis nei dabartinis mylimasis.

Jeigu tai sužinotų vyrai... Jie tikrai pasiustų! Tuo labiau, kad jie patys mėgaudamiesi meilės malonumais nelinkę klaidžioti mintimis į praeitį – tik 29 proc. prisipažino, kad anksčiau yra patyrę šį tą geresnio nei turi dabar.

Kaip paaiškinti šį skirtumą? Gal tuo, kad moterys amžinai nepatenkintos esama padėtimi? Psichologė Tracey Cox mano, kad atsakymas gana paprastas – moterims seksas nėra toks svarbus kaip vyrams. Jos gali išsiskirti net su pačiu nuostabiausiu meilužiu, nuskraidinančiu į palaimos aukštumas, jei šis neatitiks kitų, kur kas svarbesnių, gyvenimo partneriui keliamų reikalavimų – tarkim, yra nepatikimas, melagis, su juo ji jaučiasi nesaugi ir pan. Na, ir kas, kad dabartinis partneris nėra sekso virtuozas – jei jis gerai uždirba, yra dėmesingas, rūpestingas, myli vaikus, tai kuo puikiausiai kompensuoja jo trūkumus lovoje.

O štai vyrai labai nenoriai palieka jų seksualinius poreikius ir temperamentą atitinkančias moteris ir dar nenoriau gyvena su tomis, kurios jų seksualiai netenkina.

Tyrimas taip pat parodė, kad su amžiumi seksas gerėja – tik 7 procentai moterų ir vyrų įvardijo savo pirmąją meilę kaip geriausią meilužį (-ę).

Džiaugsmo abiem lytims neteikia ir atsitiktiniai seksualiniai santykiai. Tik 4 procentai moterų ir 3 procentai vyrų sakė, kad jų geriausias seksas buvo vienos nakties, ir tik 1 proc. geriausiu savo seksualiniu nuotykiu pavadino atostogų romaną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis