9 dalykai, kurių vyrai trokšta lovoje

(1)

Pamirškime juokelius apie ką neva vyrai nuolat svajoja lovoje. Pateiksime tikrus patarimus, kaip išvesti jį iš proto.

Populiariausi šių dienų straipsniai:

- Linos grožio pokyčiai - iš blankios virto ryškia moterimi. FOTO PRIEŠ IR PO

- Sveika ar nesveika valgyti mėsą? Mitybos specialistų nuomonė

- Kokius batelius lietuvaitės renkasi dažniausiai

- Po nelaimingos meilės - į sėkmingą moteriškų krepšių verslą

- 10 onkologinių ligų simptomų, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris

- Grikiai su daržovėmis - salotos ne tik lieknėjančioms

1. „Dabar mano eilė“

Vyrams patinka moterys, rodančios iniciatyvą sekso srityje, o ypač tos, kurios pačios provokuoja lytinį aktą. Banali tiesa byloja: nėra nieko labiau gundančio, nei įsiaudrinusi mergina, trokštanti aistringo sekso. Jūsų mylimajam labai svarbu žinoti, kas jūs visada jo geidžiate. Nebijokite spontaniškai išreikšti savo entuziazmo. Pavyzdžiui, nusiųskite jam erotinę žinutę vidury dienos. Tačiau būkite atsargios – neįsijauskite į šį vaidmenį, vadovavimą dažniau perleiskite jam. Vyrui patinka iniciatyva, tačiau agresyvus moters elgesys lovoje žavi vienetus.

2. Nauji triukai

Vyrams seksas yra gana didelis prioritetas, todėl jis gali tapti svariu argumentu ilgos ir laimingos meilės naudai, o moterims – savotiška valdymo svirtimi santykiuose. Eksperimentai lovoje – puiki vyriškos lyties atstovų stimuliavimo priemonė. Seksualinis geismas kaip apetitas – vis norime ragauti naujų skonių, nes valgyti vieną ir tą patį nuobodu. Vyras lovoje nori matyti tokią moterį, kuri gali jam suteikti naujų, unikalių pojūčių.

3. „Už tokį torsą turėtų skirti baudą. Jis varo iš proto!“

Ne tik moterys myli ausimis ir nori girdėti komplimentus bei pagyrimus savo išvaizdai. Vyrams taip pat labai patinka saldūs (ir šiek tiek pataikaujantys) žodžiai bei pastabos. Jūsų partneris nori žinoti, kad pasižymi kažkuo išskirtiniu, kas jaudina moterį. Tai gali būti susiję su jo išvaizda, judesiais, humoro jausmu ar intelektualiniais gebėjimais. Nesidrovėkite išsakyti, kokios jo savybės jums atrodo labai seksualios, ir jo savivertė pagerės.

4. Įjunkite šviesą

Intymių santykių metu neišjunkite šviesos – taip parodysite, jog pasitikite partneriu. Vyrams labai patinka matyti moteris nuogas, apžiūrinėti jas, tyrinėti, susipažinti su kiekviena kūno dalele. Užtenka mylėtis patamsyje arba susipainiojus pataluose! Nebūtina uždegti visas lemputes namie, pakaks poros žvakių šviesos, įjungto televizoriaus švytėjimo arba pro užuolaidą prasimušančių šviesos spindulių. Panaudokite šias mažas gudrybes ir sukurkite efektą „kaip kine“. Vyrai iš prigimties vizualai ir susijaudina, žiūrėdami į savo partnerę. Be to, dauguma stipriosios lyties atstovų svajoja, kad jų damoms taip pat patiktų stebėti intymų procesą. Tos, kurios išdrįs atvirai šviesoje stimuliuotis prieš savo vyriškį, gaus papildomą aistringą bonusą.

5. Tik įsivaizduok...

Kiekvienas vyras nori, kad jo moteris būtų lengvai sujaudinama ir nesidrovėtų savo erotinių troškimų. Nėra nieko seksualiau, nei įgyvendinti bet kokias partnerio seksualines fantazijas. Dauguma vyrų nedrįsta prisipažinti apie savo fantazijas, nes bijo būti atstumti. Papasakokite jam apie savo fantazijas ir paklauskite apie jo fantazijas. Ženkite pirmą žingsnį jų įgyvendinimo link – nebūtina svajonę įgyvendinti paraidžiui, bet jūs galite rasti kompromisą, kuris leis abiems mėgautis procesu. Arba dar geriau – kartu sugalvokite ir įgyvendinkite seksualinį eksperimentą.

6. Riebūs žodeliai

Vyrai myli ne tik akimis, bet ir ausimis – garsai lovoje juos jaudina. Sąvoka „ideali meilužė“ apima, be kita ko, švelnų žemą balso tembrą ir negarsią gundančią kalbos manierą. Per daug žodžių nereikia. Neverta be perstojo čiulbėti, kaip praėjo diena. Įdomus būdas įžiebti didžiulę aistrą – riebūs, pikantiški žodžiai. Stipriai keiktis lovoje reikia laiku, ir tai daryti elegantiškai. Kvailai šūkčiodamos brutalius daiktavardžius, veiksmažodžius ar būdvardžius galite sukelti susierzinimą. Įdėmiai įsižiūrėkite: jei pastebite išskirtinai emocinio, o ne seksualinio susijaudinimo požymius, greičiausiai, partneris tiesiog įniršęs.

7. Pasipuoškite ypatingai progai

Nesuprantate, kam reikia leisti didelius pinigus seksualiam apatiniam trikotažui, jei po dviejų minučių jis vis vien atsiduria ant grindų? Meskite iš galvos tokias mintis! Vyrai dievina gražias, gerai supakuotas dovanas ir iš nekantrumo virpėdami iš anksto džiaugiasi proga jas išvynioti. Nusirenginėkite be galo lėtai. Jis susižavėjęs stebės dovanėlę, kuri greit atsidurs jo rankose. Apsirenkite pačius seksualiausius apatinius drabužius, įvaizdį papildykite nėriniuotomis kojinėmis ir drąsiai veskitės mylimąjį į kambarį su dideliu veidrodžiu.

8. Siurprizas!

Jūs esate iš tų moterų, kurios viską iš anksto suplanuoja ir pasiruošia, net ir meilės reikaluose? O gal sekse, kaip ir gyvenime, dievinate netikėtumo momentą? Spontaniškumas – idealus libido kuras. Vyrams patinka visa tai, kas nežinoma, jiems patinka jausti adrenaliną ir naujus atradimus sekse. Siurprizo faktorius skatina hormono dopamino gamybą – šis hormonas sustiprina pasitenkinimo ir ypatingo malonumo gyventi jausmą. Pavyzdžiui, kiekvienas vyras galvoja apie seksą nestandartinėse vietose, kaip erotiniame filme. Jūs gi nenorite, kad pagrindine veikėja taptų kita? Pasiūlykite savo partneriui pasimylėti privačiame piknike arba baseine.

9. Judėjimas – gyvybė

Ilgainiui poros seksualiniame gyvenime neišvengiamai ateina momentas, kai abu partneriai randa 1–2 pozicijas, kuriose abu jaučiasi komfortiškai. Tačiau, kaip rodo statistika, didelė dalis porų išsiskiria teisindamiesi tuo, kad jiems nuobodu lovoje. Nesidrovėkite išbandyti naujus netikėtus dalykus, žodžiais nukreipkite partnerį tinkama linkme. Vyrai įpratę praktikoje pildyti žinių bagažą. Judėkite, ieškokite naujų pozų, kad padėtumėte jam padaryti kvapą gniaužiančius atradimus. Ir prisiminkite visų be išimties vyrų auksinę taisyklę: tikra moteris turi būti šeimininkė virtuvėje, kukli svečiuose ir aistringa meilužė lovoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis